Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Całkowita korekta nosa (dr Kuźlan)

Po zabiegu Warto
zarejestrowany300106
Utworzono: 27 lip 2015 · Zaktualizowano: 6 sie 2018

O lekarzu

Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Całkowita korekta nosa

Historia

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Małgorzatę. Mój nos jest całkowicie odmieniony, jest skrócony, poszerzony, zlikwidowany garbek. Mam nos taki jak chciałam. Wytłumaczyłam Pani Doktor przed operacją jaki nos chciałabym mieć ale jestem realistką i wiem że nie wszystko da się zrobić i nie jest to zależne od umiejętności lekarza. Jestem pozytywnie zaskoczona, Pani Doktor zrobiła mi nos taki jak chciałam a mój nos chyba nie należał do 'łatwych'..) Na podstawie przeróbki mojego nosa umiejętności ,fachowość w skali 1 do 10 - oceniam na 10. Jestem dwa miesiące po operacji, zostały jeszcze blizny po szwach na zewnątrz - ale goi się i nie żałuję, to była dobra decyzja. Życzę dalszych Sukcesów no i ... dziękuję) (za nos)).

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

d_m93

·

· 6 sie 2018

Czy mogłabym prosić o zdj przed i po na e-mail ? Jestem

Juz

Umowiona na konsultacje. Bardzo ciekawa jestem efektu u Pani

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.