Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

3 lip 2018

Usuwanie worków pod oczami Wrocław

Warto

O lekarzu

Ocena:
Usuwanie worków pod oczami Wrocław
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Odkąd pamiętam zmagałam sie z workami/cieniami pod oczami. Żadne drogie kremy nie pomagały, kilka odwiedzonych salonow kosmetycznych po serii zabiegów bez widocznego efektu rozłożyło ręce. Zasugerowano mi, że powinnam sie poprostu przyzwyczaić do moich cieni. Zdecydowałam, ze spróbuje jeszcze raz. Tym razem wybrałam dużą klinikę we Wrocałiwu i trafiłam do dr Kolki. Dr uprzedził mnie, ze jest to wymagająca okolica i że czasem trzeba kilku zabiegow itd ( już to wszystko słyszałam wczesniej) ale zaryzykowałam. Dr Kolka wykonał jeden zabieg preparatem dedykowanym do doliny łez i moje worki zniknęły! Bez siniaków, bez obrzeku , bez długiego gojenia się! Preparat był podany naprawdę głęboko i wystarczyła jedna ampułka na obie strony. rewelacja! Żałuję, że tak późno zecydowałam sie pójśc ze swoim problemem do lekarza.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Rekonwalescencja po plastyce powiek

boję sie ogólnego znieczulenia przy plastyce powiek. Jest to jednak dosyć ryzykowne. Ciekawi mnie także okres rekonwalescencji po zabiegu. Kiedy mozna się pojawić w pracy bez pytań "co robiłaś z powiekami?" wiem że Dr. Brzuchański jest najlepszy...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.