dr Tomasz Kolka

dr Tomasz Kolka

(11 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Plac Strzelecki 24, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
dr Tomasz Kolka
dr Tomasz Kolka
(11 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 1103 wizyty na profilu

Lek. med. Tomasz Kolka jest w trakcie specjalizacji z zakresu otolaryngologii na Oddziale Otolaryngologii z Pododdziałem Laryngologii Dziecięcej. Zajmuje się dolegliwościami pojawiającymi się u dorosłych i dzieci. Jednocześnie jest specjalistą z zakresu medycyny estetycznej i właśnie takie zabiegi proponuje swoim pacjentom. Przyjmuje ich w trzech Placówkach we Wrocławiu: w Centrum Medycznym Magnolia Park, w Centrum Medycznym ProClinic oraz w klinice Medicus.

Specjalista szczególnym zainteresowaniem darzy medycynę przeciwstarzeniową, dlatego swoim pacjentom oferuje on takie zabiegi jak między innymi wypełnianie zmarszczek oraz lifting twarzy z użyciem nici PDO. Wykonuje także zabiegi regenerujące, takie jak opierający się na osoczu bogatopłytkowym Regeneris oraz mezoterapia igłowa.

Oferuje też inne zabiegi, bardziej i mniej inwazyjne, jak na przykład korekcja uszu. Redukuje u nich także blizny, rozstępy i przebarwienia. Jedną z dziedzin, którą się interesuje, jest laseroterapia, dzięki której leczy trądzik, usuwa rozszerzone naczynka krwionośne i zmiany skórne (np. przebarwienia).

Lek. med. Tomasz Kolka zajmuje się również leczeniem wypadania włosów, nadpotliwości oraz chrapania.

Specjalista stawia przede wszystkim na uzyskanie naturalnych rezultatów swoich zabiegów, a także na satysfakcję pacjentów. W czasie swojej pracy jest pełen zaangażowania i wierzy, że dzięki swojej wiedzy może zmienić na lepsze życie osób, które szukają u niego pomocy. Pacjenci cenią go za rzeczowość, rzetelność i profesjonalizm.

Lek. med. Tomasz Kolka przyjmuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu, a także w przyszpitalnej Poradni Otolaryngologicznej. Ponadto pacjentów zaprasza na konsultacje do Centrum Medycznego Magnolia Park, do Centrum Medycznego ProClinic oraz do kliniki Medicus. Wszystkie te placówki mieszczą się we Wrocławiu.

Każda z placówek, w których pracuje specjalista, wyposażona jest w najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny oraz zabiegowy. Placówki dostosowane są do potrzeb wszystkich pacjentów, w tym osób niepełnosprawnych. Ich dodatkowym atutem jest przyjazna atmosfera, zapewniona przez eksperta medycyny estetycznej oraz osoby z nim współpracujące.

Lek. med. Tomasz Kolka w 2014 roku ukończył Uniwersytet Medyczny imienia Piastów Śląskich we Wrocławiu. Następnie odbył staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu, gdzie nadal pracuje. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu otolaryngologii na Oddziale Otolaryngologii z Pododdziałem Laryngologii Dziecięcej.

Zainteresowaniem specjalisty cieszy się w szczególności medycyna estetyczna, która była przedmiotem jest studiów podyplomowych. Bezustannie podnosi swoje kwalifikacje w jej zakresie, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i zjazdach.

Specjalista przyjmuje w czterech placówkach medycznych na terenie Wrocławia. Trzy z nich to następuje kliniki: Medicus, Centrum Medyczne Magnolia Park oraz Centrum Medyczne ProClinic. Jednocześnie ekspert leczy chorych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu.

Ukończone specjalizacje:

  • Medycyna Estetyczna
  • Medycyna Estetyczna

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 160

Opinie (11)

5.0
średnia ocen
100% poleca
Zobacz więcej opinii
dr Tomasz Kolka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (7)

Usuwanie worków pod oczami Wrocław

Odkąd pamiętam zmagałam sie z workami/cieniami pod oczami. Żadne drogie kremy nie pomagały, kilka odwiedzonych salonow kosmetycznych po serii zabiegów bez widocznego efektu rozłożyło ręce. Zasugerowano mi, że powinnam sie poprostu przyzwyczaić...

Czytaj więcej
Obwisła skóra twarzy - lifting HIFU Wrocław

Miałam przyjemność korzystać z umiejętności  Dr Kolki i gorąco polecam. Lekarz troskliwy, uprzejmy i drobiazgowy, dokładnie wypytuje o wszystkie choroby i razem z pacjentem dobiera plan działania, po tygodniu zaprasza na wizytę kontrolną. W...

Czytaj więcej
Kurze łapki w końcu zniknęły!

Byłam u pana dr na kilku zabiegach, teraz oceniając efekty po kilku miesiącach mogę śmiało stwierdzic, że były to świetnie wydane pieniądze! Najpierw udałam sie do dr na konsultację, ustalilismy wspólnie plan działania dopasowany do moich potrzeb...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (2)

dr Tomasz Kolka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (15)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
dr Tomasz Kolka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!