Korekta nosa - dr Suliga

Centrum medyczne Suliga jest miejscem jak najbardziej godnym polecenia. Pan dr Suliga jest swietnym fachowcem, znajacym sie na tym co robi, a przy tym jest niezwykle milym, delikatnym i cierpliwym czlowiekiem. U pana doktora mialam wykonywana korekte nosa i musze przyznac, ze caly przebieg zabiegu i cala opieka po (zmiana opatrunkow,pobyt w klinice)- wszystko profesjonalnie. Bardzo mila i konkretna kadra pielegniarek, ktora byla zawsze na miejscu.i co najwazniejsze traktuja pacjenta podmiotowo a nie przedmiotowo. Pan dr Suliga widac jest doktorem z powolania, ktory z szacunkiem i powaga traktuje pacjenta. Szczerze polecam ta klinike!!!

Pokazać komentarze1 Skryć komentarze1

Ja nie robiłam zabiegu plastycznego, lecz chirurgiczny i niestety tutaj nie mogę polecić dr Suligi. Zabieg wykonywałam prywatnie, zapłaciłam 800 zł i zmiana podskórna która była wycinana odrosła zaraz po operacji. Przetoka która była głównym problemem nie została wycięta. Gdy wyraziłam swoje rozczarowanie, dr stwierdził ze "on mi żadnej gwarancji nie dawał" i stwierdził ze najlepiej jak sobie poszukam innego lekarza. Żadnej propozycji poprawki, reklamacji czy rabatu...dlatego nie polecam!

Opinia o lekarzu

Centrum Medyczne Suliga

Centrum Medyczne Suliga

Częstochowa
Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Nos prosty

Korekcja nosa (Operacja nosa)
  Warto
Pan Doktor Dębski operował mój nos. Konieczne było jego łamanie z czym najdłużej musiałam się oswajać przed bo wpierw zdecydowana byłam na mniej inwazyjne metody , które obyłyby się bez złamania... Więcej 
Specjaliści w Twojej okolicy