Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

24 maj 2017 · Zaktualizowano: 23 mar 2023

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych, modelowanie ust, botox czoła, osocze bogatopłytkowe - efekty zabiegów bardzo naturalne

Warto

Ocena BeataM:

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych, modelowanie ust, botox czoła, osocze bogatopłytkowe - efekty zabiegów bardzo naturalne

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor Iwony Radziejewskiej z Saska Clinic w Warszawie. Profesjonalizm, uczciwość, życzliwość - to cechy najlepiej opisujące Panią Doktor. W Saska Clinic miałam robione kilka zabiegów i z efektów wszystkich jestem megazadowolona. Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych, modelowanie ust, botox czoła, osocze bogatopłytkowe - efekty zabiegów bardzo naturalne, a do tego praktycznie brak śladów ingerencji (np. siniaków), więc już na drugi dzień po zabiegach wyglądałam dobrze. Zabiegi wykonywane w znieczuleniu, więc prawie bezbolesne. Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i zawsze w dobrym nastroju, więc wizyty w Klinice to przyjemność. Myślę, że jest to idealne miejsce dla osób, które myślą o jakiejś korekcie twarzy, ale obawiają się zbyt mocnego efektu, długotrwałej opuchlizny czy siniaków. Mnie nic takiego nie spotkało, więc na pewno wrócę:-)

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.