dr Agnieszka Bliżanowska

dr Agnieszka Bliżanowska

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Inowrocławska 21/2, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr Agnieszka Bliżanowska
dr Agnieszka Bliżanowska
Brak opinii

Informacje

  • 353 wizyty na profilu

Lek. med Agnieszka Bliżanowska jest dermatologiem, wenerologiem i znaną w Polsce ekspertką w dziedzinie medycyny estetycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest założycielką Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm we Wrocławiu (2007) i Warszawie (2011). Jako ekspert udziela się na łamach wielu gazet, magazynów i portali internetowych.

W klinice WellDerm lek. med. Agnieszka Bliżanowska pełni funkcję tzw. beauty designera, wspierając pacjentów w wyborze najlepszych technik i zabiegów korekcyjnych. Wykonuje niemal wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii estetycznej. Przede wszystkim zaś zabiegi odmładzające oraz korygujące rysy twarzy, zwłaszcza przy użyciu tzw. terapii łączonych, uznawanych za najskuteczniejsze.

Lek. med. Agnieszka Bliżanowska wierzy w to, że dobry wygląd dodaje życiowej odwagi, podnosi samoocenę i tym samym także jakość życia. Do swoich pacjentów podchodzi indywidualnie, świadoma tego, że każdy jest inny i ma inne potrzeby. Jako ekspert od estetyki, lek. med. Bliżanowska koncentruje się na tym, aby efekty przeprowadzanych przez nią zabiegów były jak najbardziej naturalne, pozbawione sztuczności.

Centrum WellDerm to przede wszystkim zespół certyfikowanych specjalistów z niemal 20-letnim doświadczeniem. Nieustannie podnoszą oni swoje kwalifikacje oraz biorą udział w szkoleniach.

Warszawska filia kliniki mieści się przy ul. Pięknej 44, natomiast we Wrocławiu można znaleźć ją pod adresem ul. Inowrocławska 21. WellDerm wprowadza do Polski wiele innowacyjnych technologii, m.in. z zakresu laseroterapii czy liftingu. Panuje tu profesjonalna, przyjazna pacjentom atmosfera.

Lek. med. Bliżanowska może pochwalić się niemal 70 certyfikatami uzyskanymi podczas różnych szkoleń związanych z medycyną estetyczną i dermatologią. Regularnie uczestniczy w najważniejszych światowych kongresach w swojej dziedzinie. Jest ekspertem takich marek jak Skinceuticals, Vichy, La Roche-Posay, Bioderma, Avène.

W życiu prywatnym specjalistka kolekcjonuje prace młodych artystów, które następnie prezentuje we wnętrzach Centrum WellDerm. Lubi dobrą kuchnię, teatr i koncerty jazzowe. Jej pasją jest także kitesurfing.

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia
  • Dermatovenerologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

Miejsca pracy

Wellderm Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii

Wellderm Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii

dr Agnieszka Bliżanowska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!