dr Agnieszka Bliżanowska

dr Agnieszka Bliżanowska

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Inowrocławska 21/2, Wrocław, Dolnośląskie
dr Agnieszka Bliżanowska
dr Agnieszka Bliżanowska
Brak opinii

Informacje

Lek. med Agnieszka Bliżanowska jest dermatologiem, wenerologiem i znaną w Polsce ekspertką w dziedzinie medycyny estetycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest założycielką Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm we Wrocławiu (2007) i Warszawie (2011). Jako ekspert udziela się na łamach wielu gazet, magazynów i portali internetowych.

Specjalizacje

W klinice WellDerm lek. med. Agnieszka Bliżanowska pełni funkcję tzw. beauty designera, wspierając pacjentów w wyborze najlepszych technik i zabiegów korekcyjnych. Wykonuje niemal wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii estetycznej. Przede wszystkim zaś zabiegi odmładzające oraz korygujące rysy twarzy, zwłaszcza przy użyciu tzw. terapii łączonych, uznawanych za najskuteczniejsze.

Lek. med. Agnieszka Bliżanowska wierzy w to, że dobry wygląd dodaje życiowej odwagi, podnosi samoocenę i tym samym także jakość życia. Do swoich pacjentów podchodzi indywidualnie, świadoma tego, że każdy jest inny i ma inne potrzeby. Jako ekspert od estetyki, specjalistka koncentruje się na tym, aby efekty przeprowadzanych przez nią zabiegów były jak najbardziej naturalne, pozbawione sztuczności.

Lek. med. Agnieszka Bliżanowska może pochwalić się niemal 70 certyfikatami uzyskanymi podczas różnych szkoleń związanych z medycyną estetyczną i dermatologią. Regularnie uczestniczy w najważniejszych światowych kongresach w swojej dziedzinie.

W życiu prywatnym specjalistka kolekcjonuje prace młodych artystów, które następnie prezentuje we wnętrzach Centrum WellDerm. Lubi dobrą kuchnię, teatr i koncerty jazzowe. Jej pasją jest także kitesurfing.

Lokalizacja

Centrum WellDerm to przede wszystkim zespół certyfikowanych specjalistów z niemal 20-letnim doświadczeniem. Nieustannie podnoszą oni swoje kwalifikacje oraz biorą udział w szkoleniach.

WellDerm działa we Wrocławiu i Warszawie. wprowadza do Polski wiele innowacyjnych technologii, m.in. z zakresu laseroterapii czy liftingu. Panuje tu profesjonalna, przyjazna pacjentom atmosfera.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia
  • Dermatovenerologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

Miejsca pracy

Wellderm

Wellderm

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.