Dermedica s.c.

Dermedica s.c.

Brak opinii
Dodaj opinię
Zwycięstwa 34, Gdańsk, Pomorskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Dermedica s.c.
Dermedica s.c.
Brak opinii

Informacje

  • 953 wizyty na profilu

Dermedica to Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry, które oferuje pacjentom z Gdańska, Gdyni i okolic szeroki wachlarz badań diagnostycznych oraz zabiegów, mających na celu poprawę ich wyglądu. Pracujący tutaj specjaliści zapewniają kompleksowe rozwiązania problemów, łączące wiele dziedzin wiedzy. Dermedica stawia sobie za cel wykorzystanie nowoczesnych metod, aby osiągnąć jak najbardziej satysfakcjonujące rezultaty.

Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry Dermedica to miejsce, które oferuje szeroki wachlarz konsultacji z zakresu dermatologii. Są one prowadzone przez specjalistów, którzy oprócz prowadzenia dogłębnego wywiadu, przeprowadzają badania dermatoskopowe, w świetle lampy Wooda czy mykologiczne. Diagnoza jest ściśle powiązana z programem leczenia oraz poprawy wyglądu przez dodatkowe zabiegi. Przykładem może być trądzik, który najpierw zwalczany jest dzięki wyspecjalizowanym lekom, a następnie możliwe jest usunięcie pozostałych po nim blizn dzięki laseroterapii.

Medycyna estetyczna to kolejna dziedzina, w której specjalizuje się Dermedica. Eksperci proponują swoim pacjentom zabiegi odmładzające i rewitalizujące, takie jak mezoterapia czy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, a także popularny zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej. W ramach prowadzonej przez siebie działalności, Dermedica oferuje także inne zabiegi, takie jak laseroterapia czy radiofrekwencja. W gabinetach medycyny estetycznej możliwe jest również modelowanie kształtu twarzy czy powiększanie ust.

Z kolei pacjenci, borykający się z bliznami, na przykład po przebytych operacjach, mogą skorzystać z zabiegów dermatochirurgicznych, pozwalających na ich usunięcie. Pomoc znajdą tu również osoby cierpiące na bielactwo nabyte, którym proponowany jest między innymi przeszczep naskórka.

Dermedica koncentruje się przede wszystkim na holistycznym podejściu do każdego problemu. Pacjenci są tutaj gruntownie badani przez wielu specjalistów i z pomocą najnowszych metod, w celu postawienia diagnozy i zaproponowania skutecznego leczenia. Farmakologia, połączona ze specjalistycznymi preparatami oraz zabiegami, pozwala na uzyskanie satysfakcjonujących wyników.

Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry Dermedica powstało w Gdańsku jako jedna z najbardziej nowoczesnych placówek medycznych. Wyposażone jest w wysokiej klasy sprzęt, który pozwala na wykonywanie zabiegów w sposób mało inwazyjny, bezpieczny i komfortowy.

Klinika dba przede wszystkim o wysoki poziom świadczonych usług, co jest możliwe zarówno dzięki wyposażeniu, jak i pracującym tam profesjonalistom z wielu dziedzin.

Dermedica powstała z połączenia indywidualnych specjalistycznych praktyk lekarskich w jeden ośrodek. Dzięki temu może zaproponować swoim pacjentom szeroki wachlarz konsultacji i zabiegów, świadczonych przez najwybitniejszych specjalistów. Wśród nich wymienić można takich ekspertów dermatologii i wenerologii jak dr n. med. Piotr Szlązak, dr hab. n. Med. Magdalena Trzeciak, dr n. ned. Oliwia Komorowska, lek. med. Tomasz Iwanowski, lek. med. Agnieszka Cegielska, lek. med. Aneta Drożdżewska, lek. med. Marta Stawczyk-Macieja i lek. med. Joanna Dawicka.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 120

Usługi

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Chirurgia plastyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Flebologia

Historie (1)

Labioplastyka po ciąży

Witam,mam pytanie w związku z labioplastyką pochwy. Chodzi konkretnie o zmniejszenie warg sromowych mniejszych. Jest to dla mnie ogromny problem natury estetycznej i stanowi dyskomfort psychiczny,wstydzę się nawet przed mężem .Obecnie jestem...

Czytaj więcej

Zdjęcia (8)

Dermedica s.c. udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (18)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
Dermedica s.c. udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!