Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

22 lip 2019 · Zaktualizowano: 22 maj 2022

Całkowita korekcja nosa Polanica prof Wójcicki

Warto

O lekarzu

Prof. dr hab.  Piotr Wójcicki
3 ośrodki w Dolnośląskie, Opolskie...
Ocena:
Całkowita korekcja nosa Polanica prof Wójcicki
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam, jestem po całkowitej korekcji nosa u Profesora Wójcickiego w Polanicy. Mija trzeci tydzień od operacji, a mój nos jest piękny. Pan Profesor to wspaniały, cierpliwy człowiek, a przede wszystkim świetny fachowiec. Konkretny, rzeczowy, a przy tym miły i z poczuciem humoru. Bardzo bałam się narkozy, bo nigdy wcześniej nie miałam, ale Pani anestezjolog to również cudowna osoba, która mnie uspokoiła i czułam że jestem w dobrych rękach. Operacja przebiegła bardzo dobrze. Jestem zaskoczona, że nie odczuwałam żadnego bólu po operacji, opuchlizna bardzo szybko zeszła, a ja jestem szczęśliwą osobą, ktora jest zachwycona z wygladu swojego nosa. Chciałam również podziękować Pani Ani, pielęgniarce która opiekowała się zaraz po zabiegu. Z całego serca polecam Klinikę w Polanicy u Profesora Wójcickiego. Jeśli kiedykolwiek zdecyduje się na jaki kolwiek zabieg bez zastanowienia wrócę do Profesora. Pozdrawiam. Szczęśliwa Ania z Kudowy Zdrój

2

Komentarze (2)

Witam :) Również jestem ciekawa kwoty za zabieg. Na stronie są one dużo niższe, niż te które doktor podaje przy wycenie zabiegu.
Czy mogłaby Pani podzielić się zdjęciami nosa sprzed zabiegu i po? Usilnie szukam zdjęć efektów zabiegów u Pana Wójcickiego i oprócz samych opinii w Internecie, ciężko coś znaleźć, a jednak to jest bardzo ważne... z góry dziękuję !!! :)
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Operacja nosa juz oddycham swobodnie

Witam! Ja poddalam sie calkowitej korekcie nosa u dr.Charazinskiego. Musze przyznac ze bardzo balam sie operacji, samej narkozy i efektu po...Wydaje mi sie tez ze za duzo naczytalam sie na roznych forum jak dziewczny cierpia po operacji i jak...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.