Zapytaj specjalisty Rozwiąż Twoje wątpliwości!
emerald_green

Jakie zabiegi na brzuch po ciąży?

Emerald_green · Utworzono: 21 maj 2018 · Zaktualizowano: 22 maj 2018

Witam. Jak widac na zdjeciach moja skora na brzuchu jest rozciagnieta i pomarszczona, sa rowniez obecne drobne rozstępy ale to nie one mnie martwia lecz zwisajaca szczegolnie przy pochylaniu sie skora i nieco zdeformowany pepek. To brzuch po przejsciach (dwie ciaze), dodam ze cwicze regularnie ,,brzuszki'' ale efekt jest jaki jest (sa miesnie ale skora wiotka). Pytanie- jaki zabieg: - pelna czy mini abdominoplastyka? -laser frakcyjny? Zalezy mi na jakiejkolwiek poprawie, oczywiscie pelna abdominoplastyka to ostatecznosc ze wzgl. na koszt i dlugosc rekonwalescencji. z gory dziekuje za szczere odpowiedzi

8 odpowiedzi

Na wszystkie pytania odpowiedzi udzielili prawdziwi lekarze
 • ARS ESTETICA – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

  ARS ESTETICA – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

  Najlepsza odpowiedź
  22 maj 2018 ·

  148 odpowiedzi

  Dzień dobry ,

  w przypadku nieinwazyjnych zabiegów niosących pomoc z wiotką skórą brzucha mogłabym zasugerować serię zabiegów wykorzystujących technologię fali radiowej. Polega ona na intensywnym podgrzaniu tkanek do temperatury 45 - 60 stopni Celsjusza, co prowadzi do skrócenia włókien kolagenowych i elastynowych w skórze właściwej oraz stymulacji fibroblastów do wytworzenia nowych włókien. Dodatkowo wysoka temperatura upłynnia również tłuszcz zawarty w komórkach tłuszczowych. Czekając na efekty trzeba wykazać się cierpliwością, gdyż przebudowa skóry to proces długotrwały - średni czas to od 3 do 6 miesięcy.
  Serdecznie zapraszam Panią na bezpłatną konsultację, podczas której postaram się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Panią pytania.

 • KształtoSfera

  KształtoSfera

  22 maj 2018 ·

  26 odpowiedzi

  Polecamy zabieg ThermoLift 3D - ciało. Jest to zabieg mikro igłow RF w technologi MFRF. Zabieg polega na stymulacji włókien kolagenowych impulsem prądu bipolarnego RF aplikowanego poprzez izolowane mikroigły. Każdy zabieg to trzykrotna stymulacja na 3 różnych głębokościach. Dzięki stymulacji skóry na całej jej grubości efekt liftingu jest bardzo silny. Zapraszam na naszą stronę www - przy produkcie ThermaLift 3D znajdzie pani zdjęcia pokazujące efekty zabiegu.

 • lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

  lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

  22 maj 2018 ·

  759 odpowiedzi

  Witam
  W grę wchodzi zarowno laser frakcyjny CO 2 ale wydaje sie ze lepsze efekty mozna uzyskac termoliftingiem iglowym RF INFINI Koniecznym jest co najmniej kilka zabiegow
  Poprawe w zakresie napiecia całej skory uzyska Pani seria zabiegów urzadzeniem Accent Prime
  Pozdrawiam

 • Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii

  Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii

  22 maj 2018 ·

  478 odpowiedzi

  Witam serdecznie,
  Polecam ULTRAFORMER III.
  Więcej informacji o zabiegu znajdzie Pani na naszej stronie.

  Zapraszamy

 • dr n. med. Monika Kuźmińska Instytut Yonelle

  dr n. med. Monika Kuźmińska Instytut Yonelle

  22 maj 2018 ·

  135 odpowiedzi

  Dzien Dobry, metod jest wiele laser frakcyjny, fale radiowe, podczerwien, mezoterapia wreszcie nici. Wyboru techniki zawsze dokonujemy w gabinecie tak by zoptymalizowac wyniki w stosunku do czasu rekonwalescencji i finansow. Pozdrawiam dr n. med. Monika Kuźmińska Dyrektor Medyczny Yonelle Zwolińska Beauty Institute

 • Witam
  Tak jak moi poprzednicy opisują
  Wskazane są u Pani terapia łączona
  Hifu nici aptos osocze bogatopłytkowe
  Pozdrawiam
  Zapraszam do Łodzi Medical Margaret Spa
  Joanna Brocka spec. dermatologii

 • dr Tomasz Kolka

  dr Tomasz Kolka

  21 maj 2018 ·

  17 odpowiedzi

  Dzień dobry,

  Celem zagęszczenia oraz ujędrnienia skóry najlepiej wybrać zabieg, który będzie działał na głębsze warstwy skóry powodując ich podgrzanie. Reakcja termiczna stymuluje produkcję kolagenu i elastyny czyli białek odpowiadajacych za jędrność skóry. W zależności od rodzaju skóry najlepiej wybrać zabieg radiofrekwencji mikroigłowej (RF) lub HIFU. RF działa mocniej ale płycej, HIFU z kolei głębiej ale troszkę słabiej.
  Zabiegi te dają bardzo dobre efekty wymagają jednak cierpliwości ponieważ proces odbudowy tkanek trwa nawet kilka miesięcy.
  Najlepszy dla pani skóry zabieg będzie można dobrać po indywidualnej konsultacji lekarskiej. Wyżej wymienione zabiegi mozna równiez łączyc ze sobą.

  Pozdrawiam serdecznie
  lek. Tomasz Kolka
  Medicus Self
  Pl. Strzelecki 24, Wrocław

 • Dr Ewa Rybicka

  Dr Ewa Rybicka

  21 maj 2018 ·

  509 odpowiedzi

  Dzień dobry
  Metod stymulacji skory jest bardzo dużo, jednak na podstawie mojego doświadczenia proponowałabym dwie alternatywne drogi:
  1.Termolifting Scarlet RF ( ew HIFU) + CGF Harmony (nowoczesny system separacji płytek krwi)- silna stymulacja termiczna skory + osocze, daje efekt zagęszczenia i zwiększenia napięcia skóry.
  2. Nici Aptos body - zbudowane z dwóch silnych stymulatorów - kwasu polimlekowego i polikaprolaktonu,- silnie stymulują skórę i oczywiście ją liftingują.
  Gdyby miała Pani szczegółowe pytania, proszę o kontakt :)
  Pozdrawiam
  Ewa Rybicka

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.