YONELLE Beauty Institute

YONELLE Beauty Institute

(2 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
gen. Zajączka 9a, Warszawa, Mazowieckie
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 171038
YONELLE Beauty Institute
YONELLE Beauty Institute
(2 Opinie)·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Monika Kuźmińska to specjalistka medycyny estetycznej i dyrektor medyczny YONELLE Beauty Institute w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz wykładowcą na licznych kongresach zarówno PTMEiA, jak i Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych.

Dr n. med. Monika Kuźmińska jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie: dyplom uzyskała w 1992 r. Zdobywała doświadczenie zawodowe na trzech amerykańskich uczelniach wyższych: UCLA – University of California Los Angeles, USC – University of Southern California i CSULB – California State University Long Beach. Specjalistka była również konsultantem medycznym i głównym wykonawcą części klinicznych grantów naukowych dla National Institute of Health, amerykańskiej instytucji rządowej zajmującej się badaniami biomedycznymi i związanymi ze zdrowiem.

Zespół

Atuty Yonelle Beauty Institute to personel zapewniający optymalny dobór zabiegów gwarantujących rezultaty estetyczne i lecznicze oraz satysfakcja i bezpieczeństwo pacjentów.

Specjalizacje

Jedną z głównych specjalizacji Instytutu Yonelle jest odmładzanie wyglądu kobiet dojrzałych przy wykorzystaniu nowoczesnych, wyłącznie sprawdzonych i bezpiecznych technik.

Warto wspomnieć, że dyrektor Instytutu Yonelle Monika Kuźmińska specjalizuje się w medycynie estetycznej i laseroterapii – specjalistka może pochwalić się doświadczeniem w pracy na większości dostępnych typów laserów. Wiedzę na temat nowości oraz umiejętności w tym zakresie zdobywa i doskonali uczestnicząc w szkoleniach w USA. Sama również od lat prowadzi szkolenia w Polsce. W Yonelle Institute wykonuje również szeroki zakres innych zabiegów medycyny estetycznej, m.in. te pozwalające na odmłodzenie wyglądu kobiet dojrzałych. 

W Stanach Zjednoczonych rozpoczęła również zdobywanie wiedzy z zakresu dermatologii estetycznej (głównie laseroterapii). Odbyła kilkuletnie staże i szkolenia w Dermatology Associates i Wydziale Dermatologicznym University of California San Diego pod kierunkiem profesorów Richarda Fitzpatricka i Mitchela Goldmana.

Lokalizacja

YONELLE Beauty Institute mieści się w Warszawie. 

Opcja wideokonsultacji:

 • Nie

Konsultacje w języku:

 • English
 • Polski

Możliwość płatności w ratach:

 • Nie

Ukończone specjalizacje:

 • dermatologia
 • medycyna estetyczna

Członkostwo:

 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Pacjenta przyjmuje:

 • Lekarz

Godziny pracy:

 • wtorek, środa: 14.00–20.00; czwartek: 8.00 – 20.00, piątek: 8.00 – 16.00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • Konsultacja dermatologiczna 200 zł, Konsultacja medycyna estetyczna 170 zł * W dniu zabiegu konsultacja bezpłatna. Jeżeli koszt zabiegu wynikającego z konsultacji jest wyższy niż 350 zł, konsultacja jest odliczana od zabiegu.

Opinie (2)

5.0
2 Opinie · 100% poleca

Kolejny raz zdecydowałam się na zabieg nici APTOS u dr Kuźmińskiej. Oprócz tego, że efekt rewelacyjny, prawie jak po chirurgicznym liftingu, to jakość skóry zdecydowanie dużo lepsza - dzięki niciom stymulującym. APTOS to jedna z najlepszych opcji, z...Czytaj więcej

Laserowe zamykanie naczynek

U Pani doktor Moniki pojawiłam się z problem widocznych naczynek na twarzy. Na jednym spotkaniu udało się zamknąć wszystkie naczynka, jestem zachwycona, bo nie sądziłam, że to się uda. Pani Monika jest bardzo profesjonalna, wizyta u Niej to czysta pr...Czytaj więcej

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (6)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Kiedy nici pdo się wchłoną?
Odpowiedź specjalisty · 15 lis 2021

DzieŃ Dobry, nici PDO wchłaniają się do 6 mcy, w trakcie wchłaniania zmieniają kolor. Trudno powiedzieć co Pani widzi jako zasinienie. Jak na siniak trochę za długo. Zeby prześwitywać nitka musiałaby być bardzo płytko zaimplantowana i pewno...

Czytaj więcej

Artykuł (1)

Hanbang – koreańskie nici młodości

Hanbang – koreańskie nici młodości

Unikatowe, spektakularne efekty anti-aging dzięki implantacji haczykowych nici PDO na głębokości zarezerwowanej dotąd dla liftingu chirurgicznego.
18 sie 2022
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.