dr n. med. Monika Kuźmińska Instytut Yonelle

dr n. med. Monika Kuźmińska Instytut Yonelle

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
gen. Zajączka 9a, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Godziny pracy: Wtorek, środa: 14.00–20.00; czwartek: 8.00 – 20.00, piątek: 8.00 – 16.00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 171038
dr n. med. Monika Kuźmińska Instytut Yonelle
dr n. med. Monika Kuźmińska Instytut Yonelle
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

 • 1891 wizyt na profilu

Dr n. med. Monika Kuźmińska to specjalistka medycyny estetycznej i dyrektor medyczny YONELLE Beauty Institute w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz wykładowcą na licznych kongresach zarówno PTMEiA, jak i Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych.

Jedną z głównych specjalizacji Instytutu Yonelle jest odmładzanie wyglądu kobiet dojrzałych przy wykorzystaniu nowoczesnych, wyłącznie sprawdzonych i bezpiecznych technik.

Warto wspomnieć, że dyrektor Instytutu Yonelle Monika Kuźmińska specjalizuje się w medycynie estetycznej i laseroterapii – specjalistka może pochwalić się doświadczeniem w pracy na większości dostępnych typów laserów. Wiedzę na temat nowości oraz umiejętności w tym zakresie zdobywa i doskonali uczestnicząc w szkoleniach w USA. Sama również od lat prowadzi szkolenia w Polsce. W Yonelle Institute wykonuje również szeroki zakres innych zabiegów medycyny estetycznej, m.in. te pozwalające na odmłodzenie wyglądu kobiet dojrzałych, jak nici liftingujące. Jako jedyna w Polsce zdobyła mistrzowski certyfikat stosowania nici PDO Hyundai Medtech PDO Technology Institute oraz PDO Master Education Board.

Atuty medispa Yonelle Zwolińsla Beauty Institute to personel zapewniający optymalny dobór zabiegów gwarantujących rezultaty estetyczne i lecznicze oraz satysfakcja i bezpieczeństwo pacjentów.

Dr n. med. Monika Kuźmińska jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie: dyplom uzyskała w 1992 r. Zdobywała doświadczenie zawodowe na trzech amerykańskich uczelniach wyższych: UCLA – University of California Los Angeles, USC – University of Southern California i CSULB – California State University Long Beach. Specjalistka była również konsultantem medycznym i głównym wykonawcą części klinicznych grantów naukowych dla National Institute of Health, amerykańskiej instytucji rządowej zajmującej się badaniami biomedycznymi i związanymi ze zdrowiem.

W Stanach Zjednoczonych rozpoczęla również zdobywanie wiedzy z zakresu dermatologii estetycznej (głównie laseroterapii). Odbyła kilkuletnie staże i szkolenia w Dermatology Associates i Wydziale Dermatologicznym University of California San Diego pod kierunkiem profesorów Richarda Fitzpatricka i Mitchela Goldmana.

Ukończone specjalizacje:

 • dermatologia
 • medycyna estetyczna

Członkostwo:

 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski
 • angielski

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • wtorek, środa: 14.00–20.00; czwartek: 8.00 – 20.00, piątek: 8.00 – 16.00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • Konsultacja dermatologiczna 200 zł, Konsultacja medycyna estetyczna 170 zł * W dniu zabiegu konsultacja bezpłatna. Jeżeli koszt zabiegu wynikającego z konsultacji jest wyższy niż 350 zł, konsultacja jest odliczana od zabiegu.

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Kolejny raz zdecydowałam się na zabieg nici APTOS u dr Kuźmińskiej. Oprócz tego, że efekt rewelacyjny, prawie jak po chirurgicznym liftingu, to jakość skóry zdecydowanie dużo lepsza - dzięki niciom stymulującym. APTOS to jedna z najlepszych opcji, z...Czytaj więcej

U Pani doktor Moniki pojawiłam się z problem widocznych naczynek na twarzy. Na jednym spotkaniu udało się zamknąć wszystkie naczynka, jestem zachwycona, bo nie sądziłam, że to się uda. Pani Monika jest bardzo profesjonalna, wizyta u Niej to czysta pr...Czytaj więcej

dr n. med. Monika Kuźmińska Instytut Yonelle udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-10% Zniżka tylko dla użytkowników

Zdjęcia (10)

Filmy (5)

dr n. med. Monika Kuźmińska Instytut Yonelle udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-10% Zniżka tylko dla użytkowników

Odpowiedzi na pytania (125)

Kiedy nici pdo się wchłoną?
Odpowiedź specjalisty · 15 lis 2021

DzieŃ Dobry, nici PDO wchłaniają się do 6 mcy, w trakcie wchłaniania zmieniają kolor. Trudno powiedzieć co Pani widzi jako zasinienie. Jak na siniak trochę za długo. Zeby prześwitywać nitka musiałaby być bardzo płytko zaimplantowana i pewno...

Czytaj więcej
Mezoterapia rf frakcyjna po stosowaniu wypełniaczy
Odpowiedź specjalisty · 15 lis 2021
DzieŃ DObry, lepsza jest odwrotna kolejność. Temperatura przyspiesza rozkład wypełniacza, trzeba odczekać min 3 mce, najlepiej dłużej. A może zastąpić RF dermapenem z dodatkami stymulującymi, wtedy nie będzie problemu z temperaturą :-)
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuł (1)

Hanbang – koreańskie nici młodości

Hanbang – koreańskie nici młodości

Unikatowe, spektakularne efekty anti-aging dzięki implantacji haczykowych nici PDO na głębokości zarezerwowanej dotąd dla liftingu chirurgicznego.
18 sie 2022
dr n. med. Monika Kuźmińska Instytut Yonelle udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-10% Zniżka tylko dla użytkowników