La Guèl Clinic & SPA

La Guèl Clinic & SPA

(8 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Pelikanów 10b, Warszawa, Mazowieckie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
La Guèl Clinic & SPA
La Guèl Clinic & SPA
(8 Opinii)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Oferujemy zabiegi medycyny estetycznej i laseroterapii wykonywane przez doświadczonych lekarzy. To nowoczesne, bezinwazyjne zabiegi wyszczuplające, pełen zakres usług kosmetycznych hi-tech i profesjonalna depilacja laserowa. La Guel Clinic & SPA to coś więcej niż klinika – to miejsce, które pozwoli Wam nie tylko zadbać o urodę, ale zrelaksować się i odpocząć. Budynek znajduje się w urokliwej, zacisznej i zielonej okolicy Warszawy. Wnętrza przypominają luksusowe apartamenty, dzięki czemu sprzyjają chwilom odprężenia. Wykwalifikowany personel dba o to, aby każdy pacjent mógł poczuć się komfortowo, odpowiadając na każde pytanie dotyczące zabiegów. Specjaliści zapewniają indywidualną opiekę i pełnię zrozumienia. Klinika dysponuje sprzętem najwyższej klasy. Ponad 20 certyfikowanych urządzeń hi-Tech pozwala przeprowadzać szereg zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Gwarantują jednocześnie bezpieczeństwo i ograniczają czas rekonwalescencji po terapii. W kuracjach są stosowane atestowane preparaty wiodących producentów.

Inspiracją do otworzenia La Guel Clinic & SPA były osobiste doświadczenia jej założyciela – Piotra Korca, który uległ ciężkiemu wypadkowi. Rozległe poparzenia sprawiły, że na własnej skórze testował szereg metod i kuracji. Determinacja sprawiła, że efekty leczenia przerosły oczekiwania najlepszych specjalistów. Wówczas zrodziła się idea stworzenia miejsca, w którym doświadczona kadra każdego dnia będzie spełniać marzenia pacjentów o pięknym wyglądzie.

Zespół

Nasz zespół tworzą dr Marta Kuryło - lekarz medycyny estetycznej, Justyna Pieniążkiewicz - CKO Dyplomowany kosmetolog, specjalistka od laseroterapii, safety assessor, Justyna Rogalska - dyplomowany kosmetolog, specjalistka ds. terapii holistycznych, Klaudia Węglarz - dyplomowany kosmetolog, trycholol, Agnieszka Płończyk - doświadczona specjalistka ds. terapii twarzy i ciała, i Małgorzata Babilońska - trenerka fitness, pasjonatka zdrowego życia.

Tym, co wyróżnia La Guel Clinic & SPA jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Placówka zatrudnia wysokiej klasy ekspertów w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Doskonale wykształceni lekarze i kosmetolodzy, nieustannie poszukują nowych rozwiązań. Uczestniczą w konferencjach i targach organizowanych na całym świecie. Biorą też udział w szkoleniach, w czasie których poznają nowoczesne metody stosowane w medycynie estetycznej, wdrażane następnie w klinice.

Specjalizacje

La Guel Clinic & SPA to klinika medycyny estetycznej i kosmetologii znajdująca się w Warszawie. W ofercie placówki znajdziecie przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające oraz modelujące sylwetkę. Skorzystacie także z terapii laserami. La Guel Clinic & SPA to nowoczesna i przyjazna pacjentom klinika, specjalizująca się przede wszystkim w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Wykonacie tu szereg terapii z użyciem kwasu hialuronowego, w tym wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust czy nieoperacyjną korekcję kształtu nosa. Wykwalifikowana kadra stosuje kuracje przeciwstarzeniowe oparte na ostrzykiwaniu skóry osoczem bogatopłytkowym. Przeprowadza także bezbolesny lifting twarzy innowacyjną metodą.

W ofercie gabinetu nie brakuje zaawansowanych zabiegów kosmetologicznych. Specjaliści wykonują kurację odżywiającą i nawilżającą cerę, stosując najskuteczniejsze preparaty renomowanych firm. Sięgają po zaawansowane technologiczne lasery, pozwalające bezpiecznie przeprowadzić zabiegi redukcji blizn, rozstępów, przebarwień i innych niedoskonałości skóry. W La Guel Clinic & SPA wykonacie także fotoodmładzanie lub poddacie się zabiegom przywracającym jędrność skóry: radiofrekwencji mikroigłowej, oksybrazji czy hydrodermabrazji.

Udając się do kliniki, możecie też skorzystać z terapii odmładzających na ciało. Wymodelujecie sylwetkę, korzystając z zabiegów endermologii pozwalających zredukować tkankę tłuszczową oraz pozbyć się cellulitu. Tutaj również znajdziecie ulgę dla zmęczonych nóg, dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii.

Lokalizacja

La Guel Clinic & SPA mieści się w Warszawie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 200

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Opinie (8)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Duży efekt już po pierwszym zabiegu

Efekt końcowy pedicure jest super!

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Artykuł (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.