Lek. med. Marek Batijewski
Lek. med. Marek Batijewski

Lek. med. Marek Batijewski Premium

Brak opinii
Dodaj opinię
Wyszyńskiego 103, Józefów, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 6954174
Lek. med. Marek Batijewski
Lek. med. Marek Batijewski Premium
Brak opinii

Informacje

Lek. med. Marek Batijewski jest specjalistą medycyny estetycznej, a także oferuje usługi w zakresie flebologii, proktologii i chirurgii plastycznej. Stale poszerza swoją wiedzę z tych dziedzin poprzez udział w szkoleniach i kongresach im poświęconych. Doświadczenie w zawodzie zdobywa od 1999 roku. Obecnie jest współwłaścicielem położonej pod Warszawą kliniki medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i ogólnej NZOZ Kriocentrum.

Lek. med. Marek Batijewski specjalizuje się modelowaniu sywetki oraz liposukcji i jej różnych technikach – od laserowej (SmartLipo), przez ultradźwiękową (Vaser Lipo), aż po innowacyjne metody Body Jet (liposukcja wodna) i N.I.L (liposukcja wibracyjna). Doświadczenie i wiedzę w tym zakresie zdobywa od 2008 roku. Posiada również wiedzę i doświadczenie w zakresie lipofillingu (przeszczepu tłuszczu) do piersi, pośladków, w obrębie twarzy i rąk.

Obszar jego zainteresowań tworzą także flebologia i proktologia. W ramach usług flebologicznych zajmuje się on diagnostyką i chirurgią żył. Odbył szkolenia w tej dziedzinie w prestiżowych ośrodkach w Polsce, Francji (Montpellier) i Belgii (Bruksela). Jako proktolog diagnozuje i oferuje leczenie niektórych schorzeń dolnego odcinka przewodu pokarmowego, takich jak hemoroidy. W leczeniu żył skłania się ku nowoczesnym, mniej inwazyjnym technikom, takim jak laser wewnątrzżylny, radiofrekwencja czy para wodna. Wraz z lek. med. Tomaszem Kłosem opracował innowacyjną technikę HemoRF, pozwalającą na leczenie hemoroidów w małoinwazyjny sposób z wykorzystaniem technologii fal radiowych.

Na konsultację do lek. med. Marka Batijewskiego można się umówić w NZOZ Kriocentrum w położonym pod Warszawą Józefowie. Ten nowoczesny ośrodek ma szeroką ofertę, obejmującą zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i ogólnej, medycyny estetycznej ginekologii, flebologii, ortopedii i proktologii. Aby skontaktować się z lekarzem, skorzystaj z formularza kontaktowego na tym portalu, zadzwoń pod wskazany numer lub napisz na podany adres e-mail.

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 03/10 Wtorek 04/10 Środa 05/10 Czwartek 06/10 Piątek 07/10

Zdjęcia (4)

Miejsca pracy

Lek. med. Marek Batijewski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!