PROFMED Klinika Grabczak

PROFMED Klinika Grabczak

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Żurka 7, Krasnystaw, Lubelskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
PROFMED Klinika Grabczak
PROFMED Klinika Grabczak
Brak opinii

Informacje

  • 434 wizyty na profilu

ProfMed Klinika Grabczak to nowoczesna placówka medyczna mieszcząca się w centrum Krasnegostawu. Współpracuje z wysoko wykwalifikowanymi lekarzami specjalistami wielu różnych dziedzin medycyny, w tym chirurgii czy ginekologii estetycznej.

Klinika ProfMed poza wieloma zabiegami i konsultacjami z zakresu chirurgii czy dermatologii świadczy usługi z dziedziny ginekologii estetycznej. Specjaliści pracujący w klinice oferują szeroką gamę usług w tym likwidowanie nietrzymania moczu, plastykę warg sromowych mniejszych i większych, plastykę pochwy, korekcję defektów poporodowych, odmładzanie wyglądu okolic intymnych, nacinanie i odtwarzanie błony dziewiczej oraz powiększanie punktu G. Oferta skierowana jest do pacjentek, które borykają się z problemami nietrzymania moczu, defektów okolic intymnych utrudniających codzienne funkcjonowanie, są niezadowolone z wyglądu okolic intymnych oraz nieusatysfakcjonowane życiem seksualnym.

Placówka posiada laser Mona Lisa Touch, który jest innowacyjnym i bezinwazyjnym urządzeniem usuwającym wiele dolegliwości życia intymnego kobiet w każdym wieku. Laser Mona Lisa Touch jest bezpieczny dla zdrowia - bezkrwawy, bezinwazyjny i niewymagający rekonwalescencji po zabiegach. Mogą z niego korzystać wszystkie kobiety, bez względu na wiek. Nie pozostawia blizn i pobudza organizm do produkcji kolagenu, dzięki czemu tkanki są zwarte i elastyczne. Pacjentki mogą liczyć na najwyższy poziom usług medycznych oraz miłą i profesjonalną obsługę. Do ich dyspozycji pozostają świetnie wyposażone gabinety lekarskie i nowoczesne zaplecze diagnostyczne. Klinika posiada certyfikat jakości ISO 9001 w zakresie wykonywania usług i diagnostyki medycznych.

Ginekolodzy zatrudnieni w klinice ProfMed, lek. med. Rafał Grabczak i lek. med. Małgorzata Haberek, to profesjonaliści, którzy oprócz podstawowych usług ginekologicznych przeprowadzają konsultacje i zabiegi ginekologii estetycznej. Główne zabiegi przeprowadzają doświadczeni specjaliści lek. med. Rafał Grabczak i lek. med. Małgorzata Haberek. Starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów, systematycznie rozszerzając zakres usług o nowe techniki zabiegowe.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

PROFMED Klinika Grabczak udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!