Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

16 maj 2020 · Zaktualizowano: 5 gru 2022

Korekta uszu nićmi Aptos - spektakularny efekt

Warto
82528

O lekarzu

Ocena:
Klinika zrobiła na mnie bardzo miłe wrażenie. W dobie wirusa wszelkie zabezpieczenia są stosowane, dezynfekcja, rękawiczki, maski, odstępy między pacjentami. A także najważniejsze to personel od samej rejestracji po specjalistów. Pani Doktor oraz jej zespół to profesjonaliści! Od momentu wejścia mogę powiedzieć, że czulam się jak w SPA :) Atmosfera panującą ma bardzo duży wpływ na pacjenta, który i tak się stresuje, a w tym wypadku wszystkie niepokoje odpłynęły. Pełny kontakt z Panią Doktor i Paniami pielęgniarkami, wszystko na bieżąco było omawiane, pytanie o samopoczucie dbanie o pacjenta na 10+! Każdemu życzę takiej opieki od strony lekarza i jego personelu! Ja jestem przeszczesliwa że trafiłam w takie ręce z efektem zabiegu o którym marzylam od dziecka i Pani Doktor je spełniła, bardziej niż mogłam sobie to wymarzyć! Dziękuję jeszcze raz wszystkim!
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Od dziecka moim kompleksem były odstające uszy. Kto je ma, ten wiem jak to w młodzieńczych latach było wyśmiewane i uprzykrzane. W dorosłym życiu już nie przeszkadza to, ale skoro było to moje marzenie postanowilam, że je spełnię. O klinice dowiedziałam się od koleżanki, ktora robiła zabiegi na twarz, po wejściu na stronę przeczytałam, że jest bezinwazyjna oferta korekty uszu. Wysłałam swoje zdjęcia do konsultacji z Panią doktor. Moje uszy nie dość, że były odstające, asymetryczne, to płatek jednego ucha nie mial fałdki. Odpowiedź Pani Doktor: kwalifikuje się Pani do zabiegu, zapraszam Panią do umówienia wizyty. Aż ze szczęścia podskoczylam. Do zabiegu trzeba być zdrowym, bez infekcji itp. Przed zabiegiem dostaje się znieczulenie, a także miejscowe ostrzyniecia, które de facto mnie nie bolały, precyzja Pani Doktor :). Sam zabieg trwał okolo 1h, później normalnie się funkcjonuje. 2-3 dni opatrunek na głowie, a później zwykła opaska. Ból pojawił się po zejściu znieczulenia, ale do zniesienia, można się wspomoc przeciwbólowymi, jak ktoś potrzebuje. Efekt jest spektakularny, zdjęcia porównawcze sprzed i po, to nie ma co ukrywać dwie inne osoby na zdjęciach. Jestem przeszczesliwa, że trafiłam do Pani Doktor i zdecydowałam się na ten zabieg. Odmienia życie!

13

Komentarzy (13)

Justyna92
Dzisiaj 20:26
Czy ktoś ma tak, że widać nić z tyłu? Wcześniej tego nie zauważyłam, a wczoraj widziałam kawałek nici między uchem a głową. Tylko z jednej strony. Jestem 4 tygodnie po zabiegu, boję się, że coś jest nie tak.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.