Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Korekta uszu nićmi Aptos - spektakularny efekt

Po zabiegu Warto
Kokosowykot
Myszków · Utworzono: 16 maj 2020 · Zaktualizowano: 19 maj 2020

O lekarzu

Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Klinika zrobiła na mnie bardzo miłe wrażenie. W dobie wirusa wszelkie zabezpieczenia są stosowane, dezynfekcja, rękawiczki, maski, odstępy między pacjentami. A także najważniejsze to personel od samej rejestracji po specjalistów. Pani Doktor oraz jej zespół to profesjonaliści! Od momentu wejścia mogę powiedzieć, że czulam się jak w SPA :) Atmosfera panującą ma bardzo duży wpływ na pacjenta, który i tak się stresuje, a w tym wypadku wszystkie niepokoje odpłynęły. Pełny kontakt z Panią Doktor i Paniami pielęgniarkami, wszystko na bieżąco było omawiane, pytanie o samopoczucie dbanie o pacjenta na 10+! Każdemu życzę takiej opieki od strony lekarza i jego personelu! Ja jestem przeszczesliwa że trafiłam w takie ręce z efektem zabiegu o którym marzylam od dziecka i Pani Doktor je spełniła, bardziej niż mogłam sobie to wymarzyć! Dziękuję jeszcze raz wszystkim!

Historia

Od dziecka moim kompleksem były odstające uszy. Kto je ma, ten wiem jak to w młodzieńczych latach było wyśmiewane i uprzykrzane. W dorosłym życiu już nie przeszkadza to, ale skoro było to moje marzenie postanowilam, że je spełnię. O klinice dowiedziałam się od koleżanki, ktora robiła zabiegi na twarz, po wejściu na stronę przeczytałam, że jest bezinwazyjna oferta korekty uszu. Wysłałam swoje zdjęcia do konsultacji z Panią doktor. Moje uszy nie dość, że były odstające, asymetryczne, to płatek jednego ucha nie mial fałdki. Odpowiedź Pani Doktor: kwalifikuje się Pani do zabiegu, zapraszam Panią do umówienia wizyty. Aż ze szczęścia podskoczylam. Do zabiegu trzeba być zdrowym, bez infekcji itp. Przed zabiegiem dostaje się znieczulenie, a także miejscowe ostrzyniecia, które de facto mnie nie bolały, precyzja Pani Doktor :). Sam zabieg trwał okolo 1h, później normalnie się funkcjonuje. 2-3 dni opatrunek na głowie, a później zwykła opaska. Ból pojawił się po zejściu znieczulenia, ale do zniesienia, można się wspomoc przeciwbólowymi, jak ktoś potrzebuje. Efekt jest spektakularny, zdjęcia porównawcze sprzed i po, to nie ma co ukrywać dwie inne osoby na zdjęciach. Jestem przeszczesliwa, że trafiłam do Pani Doktor i zdecydowałam się na ten zabieg. Odmienia życie!

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

kokosowykot

· Myszków

· 19 maj 2020

Od zabiegu mija 3 tygodnie, i wszystko jest w najlepszym porządku, brak bólu czy jakiegos innego dyskomfortu. W lustrze dalej jakoś dziwnie mi patrzeć 😉. W klinice nie zostawalam na noc, po całym zabiegu spokojnie mogłam jechać do domu ☺️. A dziś mam na czubku głowy super kitkę, o której od zawsze marzyłam 😁🏃‍♀️. Dziękuję jeszcze raz!

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.