Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

7 lut 2018 · Zaktualizowano: 14 lut 2018

Powiększenie piersi polecam LUX-MED Warszawa

Warto

O lekarzu

Ocena:
Powiększenie piersi polecam LUX-MED Warszawa
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zrobiłam operację, by poprawić swój wygląd i - co za tym idzie - moje samopoczucie i samoocenę. Wszystkie te cele zostały osiągnięte. Szpital na Puławskiej wybrałam nie bez przyczyny - miał bardzo dobre opinie, wiedziałam, że dysponuje niezbędną infrastrukturą i bardzo nowoczesnym sprzętem, by zapewniać bezpieczeństwo i komfort. Lekarze są nie tylko profesjonalni i uważni na potrzeby pacjentów ale i po ludzku uprzejmi i sympatyczni, a to nie bez znaczenia.

1

Komentarz (1)

Witaj a mozesz mu podpowiedziec ile masz mililitrow wpyszczone i jakiej firmy oraz jaki profil Bo ja dzisiaj bylam u doktora i tak sie jeszcze zastanawiam Ile zaplacilas za pobyt .zabieg itp razem dziekuje
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Piersi wyglądają idealnie!

Dziś mija tydzień od mojej operacji powiększenia piersi . Śmiało mogę powiedzieć że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Piersi wyglądają idealnie tak jak to sobie wymarzylam. Doktor Krajewski wyleczyl mnie z mojego małego ,,kalectwa " i...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.