Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Brak opinii
Dodaj opinię
Limanowskiego 11m, Warszawa, Mazowieckie
Ce-Ce Beauty Clinic
Ce-Ce Beauty Clinic
Brak opinii

Informacje

Ce-Ce Beauty Clinic jest kliniką medycyny estetycznej znajdującą się w Warszawie. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz w modelowaniu sylwetki bez użycia skalpela.

Klinika jest wyposażona w nowoczesny sprzęt umożliwiający wykonywanie innowacyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Zaplecze zabiegowe jest nieustannie udoskonalane, a w ofercie pojawiają się nowe kuracje zapewniające pacjentom bezpieczeństwo i dające świetne rezultaty estetyczne. Do zabiegów stosuje się wyłącznie sprawdzone preparaty, opatrzone odpowiednimi certyfikatami. Wysokie standardy zabiegów sprawiają, że z oferty kliniki chętnie korzystają artyści i celebryci. Podczas wizyt u specjalistów możecie liczyć na przyjazną atmosferę. Lekarze poświęcają pacjentom dużo czasu i wnikliwie tłumaczą proces leczenia. Metody terapeutyczne dobierają indywidualnie, wsłuchując się w oczekiwania swoich pacjentów.

Ce-Ce Beauty Clinic jest jedną z największych i najdłużej funkcjonujących klinik urody w Warszawie. Została założona w 1996 roku i od tej pory z jej usług skorzystały tysiące pacjentów. Początkowo w ofercie placówki były dostępne wyłącznie zabiegi fryzjerskie. Od 2006 roku zaczęto stosować zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Od 2011 roku klinika znajduje się w prestiżowej lokalizacji i jest obecnie uważana za jedną z najbardziej luksusowych klinik medycyny estetycznej. To jedno z najlepiej rozpoznawalnych miejsc daySPA w stolicy.

Zespół

W Ce-Ce Beauty Clinic pracuje około 50 wykwalifikowanych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. To nie tylko doświadczeni eksperci, ale pasjonaci, którzy nieustannie zgłębiają swoją wiedzę i szlifują umiejętności. Biorą udział w międzynarodowych szkoleniach i konferencjach naukowych organizowanych pod kierunkiem wybitnych autorytetów w dziedzinie urody.

Specjalizacje

Dużą popularnością w ofercie Ce-Ce Beauty Clinic cieszą się zabiegi odmładzające na twarz. Wykwalifikowana kadra stosuje sprawdzone metody redukcji zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego oraz botoksu. Wykonuje także wampirzy lifting z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego. Wśród kuracji przeciwstarzeniowych na uwagę zasługuje mezoterapia mikroigłowa oraz lifting twarzy nićmi.

Ce-Ce Beauty Clinic to miejsce, w którym wykonacie szereg nieinwazyjnych zabiegów na twarz. Możecie tu szybko i skutecznie pozbyć się przebarwień, poddając się kuracji tlenowej  lub zaawansowanym peelingom chemicznym. Jeżeli chcecie przywrócić swojej skórze odpowiednią sprężystość, możecie skorzystać z szerokiej oferty zabiegów laserowych, w tym termoliftingu czy zabiegom biostymulującym. Specjaliści pracujący w klinice skutecznie leczą laserowo trądzik oraz likwidują rozmaite niedoskonałości skórne.

Chcecie szybko i bez użycia skalpela wymodelować sylwetkę i pozbyć się cellulitu? W Ce-Ce Beauty Clinic możecie poddać się nieinwazyjnym i małoinwazyjnym kuracjom. Na uwagę zasługuje presoterapia lub terapia falą uderzeniową. Wykwalifikowani specjaliści stosują także masaż próżniowy oraz masaż bańską chińską. Wykonują karboksyterapię oraz lipolizę iniekcyjną, pozwalającą pozbyć się nie tylko cellulitu, ale punktowo nagromadzonych skupisk tkanki tłuszczowej.

Lokalizacja

Ce-Ce Beauty Clinic zlokalizowana jest w Warszawie. Klinika zajmuje powierzchnię ponad 300 metrów kwadratowych. Przestronne poczekalnie oraz gabinety zapewniają maksymalną wygodę zarówno przed zabiegiem, jak i w czasie jego trwania

Opcja wideokonsultacji:

 • Nie

Konsultacje w języku:

 • English
 • Polski

Możliwość płatności w ratach:

 • Nie

Akeceptowane metody płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Rodzaj działalności

 • Gabinet kosmetologiczny

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Personel:

 • 11-20 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Zdjęcia (3)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.