Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać
Lublin

Leczenie warto
Zgłoszone przez Eunika. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.
Opinia użytkownika Eunika na temat Klinika ELITE
Opinia po zabiegach w klinice Elite
Lekarze z dużym doświadczeniem w medycynie estetycznej, można pójść na zabieg bez strachu i obawy, że coś pójdzie nie tak. Pracują na produktach najlepszych firm, dysponują nowoczesnymi urządzeniami.
Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!
Zgłosiłam się do Pani Doktor z rozległymi przebarwieniami na twarzy, zrobiłam zabieg comelan i teraz od dłuższego czasu cieszę sie idealną skórą. Dbam o nią tak jak Pani Doktor mi zaleciła. Pozdrawiam i polecam nie czekajcie tak długo jak ja...
Czytaj więcej
Witam serdecznie. Jestem 13 dni po operacji chrzęstnej nosa. Mój nosek już wygląda cudownie, choć jeszcze jest lekki obrzęk. To czego dokonała pani doktor z moim noskiem to prawdziwe dzieło sztuki. Oczywiście potwierdzam poprzednie wpisy, pani...
Czytaj więcejWszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe zamykanie naczynek
Korekta nosa
Usuwanie blizn
Lifting twarzy