Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

0 komentarzy

Opinia po zabiegach w klinice Elite

Pacjent: Eunika

Lublin

Wykonane przez Klinika ELITE
Klinika ELITE

Leczenie warto

Zgłoszone przez Eunika. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

Opinia użytkownika Eunika na temat Klinika ELITE

5.0

Opinia po zabiegach w klinice Elite

26 cze 2019 · Zaktualizowano: 30 wrz 2023

Lekarze z dużym doświadczeniem w medycynie estetycznej, można pójść na zabieg bez strachu i obawy, że coś pójdzie nie tak. Pracują na produktach najlepszych firm, dysponują nowoczesnymi urządzeniami.

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Korekcja nosa-dzieło sztuki

Witam serdecznie. Jestem 13 dni po operacji chrzęstnej nosa. Mój nosek już wygląda cudownie, choć jeszcze jest lekki obrzęk. To czego dokonała pani doktor z moim noskiem to prawdziwe dzieło sztuki. Oczywiście potwierdzam poprzednie wpisy, pani...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Medycyny estetycznej