Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

21 lip 2019 · Zaktualizowano: 30 lis 2019

Facelifting SMAS - najlepsza metoda na usuwanie zmarszczek

Warto
Średnia cena: 1.999 zł

O lekarzu

flag 4 ośrodki w Moravskoslezský kraj
Ocena:
Facelifting SMAS - najlepsza metoda na usuwanie zmarszczek
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam serdecznie, ja i 37lat i moja koleżanka 60lat robiłysmy u doktora Taisira lifting twarzy tzw smas. W trakcie takiego zabiegu skóra twarzy oraz szyi jest naciągana w kierunku górno-tylnym, natomiast jej nadmiar zostaje usunięty. W ten sposób zostaje przywrócone właściwe napięcie skóry, a tym samym następuje znaczne spłycenie powstałych na niej zmarszczek. Wykonano u nas również preparowanie głębszych struktur oraz podciągnięcie i przesunięcie powięzi mięśni powierzchownych, czyli tak zwany SMAS .W liftingu twarzy cięcia wykonywane są w miejscach niewidocznych, takich jak skronie czy okolice uszu, dzięki czemu nie ma problemu związanego ze szpecącymi bliznami. Podobno efekty widoczne są przez około 5-10 lat. Długotrwałość uzyskanego efektu stanowi jedną spośród najważniejszych zalet tej metody usuwania zmarszczek. Czas trwania takiego zabiegu wynosi około 2-3 godzin. Lifting wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.Wiec zaraz po zabiegu wróciłam do domu.Po zabiegu twarz jest opuchnięta i obalała. Przez pewien czas konieczne są regularne wizyty u lekarza, celem kontroli właściwego przebiegu gojenia. Zaleca się powstrzymanie od opalania około miesiąca. Ja 37l robiłam w 7.05.2019, koleżanka lat 60 robiła w czerwcu bo była zachwycona moim wyglądem,obie jesteśmy bardzo zadowolone, cena przystępna a efekt świetny. Napewno wrócę do doktora Taisira Zakout.

4

Komentarze (4)

Kiedy mogłaś wyjść do ludzi po zabiegu? Czy 2 tydgonie wystarczy?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Bardzo złe doświadczenia!

nie wiem skąd tyle tu pochlebnych opini temat pana doktora. albo ja miałam pecha, badź ktos wstawia hurtowo te opinie. pan doktor podczas wizyty konsultacyjnej w sprawie liftingu czola, dosłownie mnie spławił, musiałam go "ciągnąć za język",...

Czytaj więcej
Operacja u dr Piotra Osucha

Pan Doktor Osuch odmłodził mnie o 20 lat. Jestem bardzo szczesliwa. Mialam podciągniecie policzków, szyi i naprawę powiek. Doktor jest superspecjalstą. Niesety nie chce zoperowac mojego nosa, który mógłby być troche inny - może ma racje że przesadzam...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.