Facelifting SMAS - najlepsza metoda na usuwanie zmarszczek

Isabelle

Witam serdecznie, ja i 37lat i moja koleżanka 60lat robiłysmy u doktora Taisira lifting twarzy tzw smas.
W trakcie takiego zabiegu skóra twarzy oraz szyi jest naciągana w kierunku górno-tylnym, natomiast jej nadmiar zostaje usunięty. W ten sposób zostaje przywrócone właściwe napięcie skóry, a tym samym następuje znaczne spłycenie powstałych na niej zmarszczek. Wykonano u nas również preparowanie głębszych struktur oraz podciągnięcie i przesunięcie powięzi mięśni powierzchownych, czyli tak zwany SMAS .W liftingu twarzy cięcia wykonywane są w miejscach niewidocznych, takich jak skronie czy okolice uszu, dzięki czemu nie ma problemu związanego ze szpecącymi bliznami. Podobno efekty widoczne są przez około 5-10 lat. Długotrwałość uzyskanego efektu stanowi jedną spośród najważniejszych zalet tej metody usuwania zmarszczek.
Czas trwania takiego zabiegu wynosi około 2-3 godzin. Lifting wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.Wiec zaraz po zabiegu wróciłam do domu.Po zabiegu twarz jest opuchnięta i obalała. Przez pewien czas konieczne są regularne wizyty u lekarza, celem kontroli właściwego przebiegu gojenia. Zaleca się powstrzymanie od opalania około miesiąca. Ja 37l robiłam w 7.05.2019, koleżanka lat 60 robiła w czerwcu bo była zachwycona moim wyglądem,obie jesteśmy bardzo zadowolone, cena przystępna a efekt świetny. Napewno wrócę do doktora Taisira Zakout.

Pokazać komentarze4 Skryć komentarze4
Konwalia

W wieku 37 lat robilas lifting???

Zobacz odpowiedzi 2
Mentorka

???
Na 100 % opinia ustawiona!
Isabelle używa typowo medycznego języka i to z jakimi szczegółami podaje, co konkretnie miała robione w trakcie operacji, nie pozostawia żadnych wątpliwości. Chyba lekarze wzajemnie sobie dziubkują!

Odpowiedź na: Mentorka
Ewka

Mentorka, a może to opinia od lekarki albo pielęgniarki, która zna właśnie terminologię medyczną, to też przecież możliwe ;)

ossy

Kiedy mogłaś wyjść do ludzi po zabiegu? Czy 2 tydgonie wystarczy?

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Lifting twarzy - dr Zakout to lekarz godny polecenia

Warto     

Lekarz godny polecenia,uczciwy i wie co robi , po prostu złota rączka, polecam z czystym sumieniem

Specjaliści w Twojej okolicy