dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(9) 100% poleca
Bydgoszcz
Gabinet online: wideokonsultacje
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem chirurgii estetycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej. Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający się do... (lifting twarzy Bydgoszcz)

dr Wiesław Bieńkowski

(17) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 12.000 zł do 20.000 zł
Doktor Wiesław Bieńkowski Specjalizacja: Chirurgia Ogólna, Chirurgia Plastyczna i Rekonstrukcyjna Doktor Bieńkowski wykonuje pełny zakres zabiegów chirurgii estetycznej w szczególności odmładzanie twarzy: facelift klasyczny oraz endoskopowy, osoczowe czynniki wzrostu (PRP), przeszczep tkanki tłuszczowej (lipofilling), zabiegi korekcyjne nosa, rekonstrukcja, korekcja i powiększanie piersi także za pomocą tkanki tłuszczowej. Liposukcja (wibracyjna... (lifting twarzy Bydgoszcz)

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

(7) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 10.000 zł do 20.000 zł
Bydgoskie Centrum Medyczne Bieńkowski to prywatny zakład opieki zdrowotnej, zaprojektowany i wybudowany w 2003 roku jako szpital o profilu zabiegowym spełniający restrykcyjne normy Unii Europejskiej. Personel Centrum Medycznego tworzą doświadczeni lekarze specjaliści, którzy zapewniają najwyższy poziom przeprowadzanych operacji, starannie dobrany zespół pielęgniarski gwarantuje troskliwą i profesjonalną opiekę w miłej i komfortowej atmosferze. Pacjenci... (face lifting Bydgoszcz)

prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

(7) 100% poleca
Poznań
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski to jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w kraju. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Pacjenci mogą poddać się plastyce okolic twarzy (korekta uszu, powiek, lifting twarzy)... (face lifting Bydgoszcz)

KLINIKA SKIN-MED

(4) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 100 zł
Klinika SKIN – MED to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie placówek w Bydgoszczy. Powstała z myślą o osobach, które cenią dyskrecję, komfort i profesjonalizm. Oferuje pełen zakres zabiegów dermatologii estetycznej, kosmetologii laserowej i ginekologii estetycznej oraz chirurgii plastycznej.Oferta kliniki SKIN – MED obejmuje wiele zabiegów natury estetycznej. W zakresie medycyny estetycznej świadczone są między innymi zabiegi z... (lifting twarzy Bydgoszcz)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

witam chciałem zapytac o mozliwosc korekty opadającej powieki , chciałem podniesc powieki wraz z brwiami w bocznej czesci prosze o cene z terminem na maj pozdrawiam Piotr ps .zasyłam fotografie

Dwa tygodnie temu przeszłam poważną operacje, jaka jest Lift 2/3 twarzy i szyi i pomimo, ze na efekt ostateczny wizualny jest jeszcze troszke za wczesnie, to musze podzielić sie swoja opinia, gdyz jestem pod ogromnym wrazeniem najwyzszej klasy profesjonalizmu, kompetencji, kultury osobistej i podejscia do pacjenta Prof. Pawla Szychty! Przed operacja zostalam odpowiednio przygotowana, we wszystko wprowadzona i zaopiekowana. Na niemniejsze uznanie zasługuje także personel medyczny Kliniki Bienkowski, Panie opiekowaly się mna bardzo troskliwie, byly zawsze pomocne, serdeczne i usmiechniete. Moja buzia na ten moment wyglada slicznie, nie ma zasinien, krwiakow, wylewów, jakichkolwiek powiklan. Uwazam, ze Prof. Pawel Szychta posiada talent, wrecz unikatowy zdolnosci i wyczucie w swoim fachu, kocha ludzi i swoja prace i mozna to odczuc na kazdym kroku, obcujac z tym zawsze usmiechnietym i serdecznym czlowiekiem. To "Czarodziej" , który spelnia marzenia, moje spelnil i dlatego z czystym sercem polecam Prof. Pawla Szychte, jako godnego zaufania lekarza oraz w pelni profesjonalny wykwalifikowany personel medyczny Centrum Medycznego Bienkowski.