Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Odmładzanie skóry

Po zabiegu Nie warto
adi_gabi248144
Utworzono: 31 paź 2014 · Zaktualizowano: 3 lis 2014
Historia

Do kliniki zgłosiłam się z problem przebarwień słonecznych, pieprzyki, znamiona oraz liczyłam na rozjaśnienie piegów. Na konsultacji wszystko wyglądało bardzo ładnie . Oczywiście Pani doktor nie obiecywała cudów ale dodatkowy zabieg kwasami miał usunąć ewentualne niedociągnięcia zabiegu laserowego. Pani doktor pokazała zdjęcia innych pacjentów przed i po zabiegu. Wyglądało świetnie. Tydzień po 1 zabiegu skóra wyglądała ślicznie ale tylko dlatego, że cała wierzchnia skóra pod wpływem laseru zeszła z twarzy i nie zdążyła się jeszcze zregenerować. Wtedy zrobiono mi zdjęcie "po". Większość pieprzyków jednak została. Dodatkowy zabieg nic nie zmienił. Po miesiącu nie widać już było żadnych śladów zabiegów. Ogólnie nie polecam. Strata 1400 zł.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

zuza191983
zuza191983
Użytkownik wyróżniony

·

· 3 lis 2014

Dzień dobry, mnie się wydaje, że pieprzyków nie da się usunąć fraxelem, więc ciekawi mnie, czy lekarz taki efekt obiecywał? A jak przebarwienia? Czy udało ich się pozbyć? Może powinnaś pójść na wizytę kontrolną do lekarza i zgłosić swoje zastrzeżenia?

Pozdrawiam. Zuza

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.