NOVODERM

NOVODERM

Brak opinii
Dodaj opinię
Inflancka 13/4, Łódź, Łódzkie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
NOVODERM
NOVODERM
Brak opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

NOVODERM to klinika medycyny estetycznej, kosmetologii i przeszczepu włosów zlokalizowana w Łodzi.

Zespół

Założycielem NOVODERM jest lek. med. Krzysztof Teysler, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi i Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Jest specjalistą medycyny estetycznej, regeneracyjnej i anti-aging, z których to dziedzin ukończył różne szkolenia i certyfikaty. Jego celem w pracy jest przywrócić uśmiech i uwolnić ich od kompleksów. Stara się on, aby efektem jego zabiegów był naturalny, młodzieńczy wygląd, stosując innowacyjne rozwiązania terapeutyczne, certyfikowane preparaty i nowoczesne urządzenia, w które wyposażona jest klinika. Specjalizuje się w liftingu z wykorzystaniem nici oraz w procedurach wypełniania i korekcji bruzd i zmarszczek.

Z lek. med. Krzysztofem Teysler współpracuje lek. dent. Aleksandra Zając-Krawczyk, absolwentka kierunku dentystyczno-lekarskiego oraz kosmetologii, a także specjalistka medycyny estetycznej. Jest ekspertem w dziedzinie redukcji zmarszczek i zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, a w szczególności powiększanie ust.

Specjalizacje

Oferta NOVODERM obejmuje pełną gamę zabiegów medycyny estetycznej na twarz i ciało. Klinika korzysta ze sprawdzonych, certyfikowanych produktów międzynarodowo uznanych marek. Wśród zabiegów anti-aging znajdziemy m.in. wypełnianie bruzd nosowo-wargowych i zmarszczek, nici liftingujące i inne metody nieinwazyjne. Dostępne są także zabiegi pielęgnacyjne, jak na przykład mezoterapia, peelingi, oraz modelowania twarzy – korekta nosa bez skalpela, modelowanie brody, lipoliza iniekcyjna czy powiększanie ust. Jeżeli z kolei interesuje Was poprawa stanu skóry naszego ciała, mogą Was zainteresować zabiegi takie jak endermologia czy też redukcja cellulitu.

Lokalizacja

Klinika NOVODERM działa w Łodzi. Aby skontaktować się z centrum NOVODERM, skorzystaj z formularza na naszym portalu lub skontaktuj się z kliniką telefonicznie czy przy pomocy wiadomości email. 

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.