NOVODERM

NOVODERM

Brak opinii
Dodaj opinię
Inflancka 13/4, Łódź, Łódzkie
NOVODERM
NOVODERM
Brak opinii

Informacje

NOVODERM to klinika medycyny estetycznej, kosmetologii i przeszczepu włosów zlokalizowana w Łodzi.

Zespół

Założycielem NOVODERM jest lek. med. Krzysztof Teysler, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi i Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Jest specjalistą medycyny estetycznej, regeneracyjnej i anti-aging, z których to dziedzin ukończył różne szkolenia i certyfikaty. Jego celem w pracy jest przywrócić uśmiech i uwolnić ich od kompleksów. Stara się on, aby efektem jego zabiegów był naturalny, młodzieńczy wygląd, stosując innowacyjne rozwiązania terapeutyczne, certyfikowane preparaty i nowoczesne urządzenia, w które wyposażona jest klinika. Specjalizuje się w liftingu z wykorzystaniem nici oraz w procedurach wypełniania i korekcji bruzd i zmarszczek.

Z lek. med. Krzysztofem Teysler współpracuje lek. dent. Aleksandra Zając-Krawczyk, absolwentka kierunku dentystyczno-lekarskiego oraz kosmetologii, a także specjalistka medycyny estetycznej. Jest ekspertem w dziedzinie redukcji zmarszczek i zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, a w szczególności powiększanie ust.

Specjalizacje

Oferta NOVODERM obejmuje pełną gamę zabiegów medycyny estetycznej na twarz i ciało. Klinika korzysta ze sprawdzonych, certyfikowanych produktów międzynarodowo uznanych marek. Wśród zabiegów anti-aging znajdziemy m.in. wypełnianie bruzd nosowo-wargowych i zmarszczek, nici liftingujące i inne metody nieinwazyjne. Dostępne są także zabiegi pielęgnacyjne, jak na przykład mezoterapia, peelingi, oraz modelowania twarzy – korekta nosa bez skalpela, modelowanie brody, lipoliza iniekcyjna czy powiększanie ust. Jeżeli z kolei interesuje Was poprawa stanu skóry naszego ciała, mogą Was zainteresować zabiegi takie jak endermologia czy też redukcja cellulitu.

Lokalizacja

Klinika NOVODERM działa w Łodzi. Aby skontaktować się z centrum NOVODERM, skorzystaj z formularza na naszym portalu lub skontaktuj się z kliniką telefonicznie czy przy pomocy wiadomości email. 

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.