Silver Clinic

Silver Clinic

(2 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Jana Kilińskiego 121 lok. 9/10, Łódź, Łódzkie
Silver Clinic
Silver Clinic
(2 Opinie)·100% poleca

Informacje

Silver Clinic to prywatna placówka znajdująca się w Łodzi i oferująca zabiegi z zakresu dermatologii, wenerologii, chirurgii ogólnej i plastycznej i medycyny estetycznej. Silver Clinic działa od 2007 roku. Jej założycielami są dr Adam Srebrzyński i dr Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska, prywatnie małżeństwo. Dr Adam Srebrzyński jest specjalistą chirurgii ogólnej i lekarzem medycyny estetycznej. Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2004 roku. W Silver Clinic wykonuje zabiegi anti-aging, z zakresu dermatochirurgii, chirurgii plastycznej, laseroterapii oraz flebologii. Od 2015 roku współpracuje z prywatną szkołą medycyny estetycznej OLLIE. Z kolei dr Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska to specjalistka dermatologii, również absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W Silver Clinic wykonuje zabiegi anti-aging i dermatochirurgiczne, w tym z wykorzystaniem urządzeń laserowych, a także prowadzi diagnostykę i leczenie w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Zespół

Poza założycielami kliniki zespół tworzą także inni wykwalifikowanie specjaliści: dr Stella Korycińska (lekarz medycyny estetycznej), dr Marzena Urbańska (specjalistka medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej) i dr Marta Muszewska (specjalistka w zakresie dermatochirurgii). Wszyscy ukończyli studia na prestiżowych uniwersytetach medycznych i stale poszerzają oni swoją wiedzę poprzez udział w kongresach i szkoleniach krajowych i międzynarodowych.

Specjalizacje

Oferta Silver Clinic jest bardzo szeroka i obejmuje zarówno metody małoinwazyjne, jak i chirurgiczne, dzięki którym zadbacie nie tylko o wygląd ciała i twarzy, ale także o zdrowie. W ramach medycyny estetycznej Silver Clinic oferuje zabiegi pielęgnacyjne i anti-aging, takie jak wstrzykiwanie toksyny botulinowej, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, mikrodermabrazja, peeling czy mezoterapia, a także zabiegi z wykorzystaniem innowacyjnych urządzeń i preparatów. W Silver Clinic można poddać się także bardziej inwazyjnym zabiegom, a konkretnie korekcie uszu i blefaroplastyce (plastyce powiek). Ośrodek dysponuje urządzeniami laserowymi, dlatego też pacjent może się tam udać na depilację laserową i inne interwencje z wykorzystaniem lasera (usuwanie blizn, zmarszczek i przebarwień).

W zakresie dermatologii oferowane są badania dermatoskopowe, biopsje, a także leczenie chorób skóry (w tym nowotwory), paznokci, skóry głowy i błon śluzowych. Dostępne są również takie zabiegi dermatochirurgiczne, jak przeszczep włosów, korekcja blizn, usuwanie znamion, łagodnych zmian skórnych i inne. Ponadto, w ośrodku prowadzone jest leczenie chorób wenerycznych. Warto również wspomnieć, że w Silver Clinic wykonuje się także zabiegi flebologiczne, np. skleroterapię i laserowe usuwanie zmian naczyniowych. Chirurg Adam Srebrzyński wykonuje też inne interwencje chirurgiczne, na przykład usuwanie przepukliny.

Lokalizacja

Klinika mieści się w Łodzi.  Na konsultację w Silver Clinic lub z dr Adamem Srebrzyńskim można umawiać się telefonicznie bądź przez formularz kontaktowy. 

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna
  • Chirurgie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Tak

Opinie (2)

5.0
2 Opinie · 100% poleca

Pełen profesjonalizm, efekty widoczne, nie byłam już 2 lata, ale teraz zamierzam ponownie się udać do Pana Doktora, jestem już po trzech szczepieniach, więc czuję się bezpieczniej. Do zobaczenia wkrótce.

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (5)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.