dr Adam Srebrzyński - Silver Clinic

dr Adam Srebrzyński - Silver Clinic

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Pienista 41G lok. 17, Łódź, Łódzkie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr Adam Srebrzyński - Silver Clinic
dr Adam Srebrzyński - Silver Clinic
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 2461 wizyt na profilu

Silver Clinic to prywatna placówka, znajdująca się w Łodzi i oferująca zabiegi z zakresu dermatologii, wenerologii, chirurgii ogólnej i plastycznej i medycyny estetycznej.

Silver Clinic działa od 2007 roku. Jej założycielami są dr Adam Srebrzyński i dr Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska, prywatnie małżeństwo. Dr Adam Srebrzyński jest specjalista chirurgii ogólnej i lekarzem medycyny estetycznej. Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2004 roku. W Silver Clinic wykonuje zabiegi anti-aging, z zakresu dermatochirurgii, chirurgii plastycznej, laseroterapii oraz flebologii. Od 2015 roku współpracuje z prywatną skzołą medycyny estetycznej OLLIE. Z kolei dr Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska to specjalistka dermatologii, również absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W Silver Clinic wykonuje zabiegi anti-aging i dermatochirurgiczne, w tym z wykorzystaniem urządzeń laserowych, a także prowadzi diagnostykę i leczenie w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Poza założycielami kliniki zespół tworzą także inni wykwalifikowanie specjaliści: dr Stella Korycińska (lekarz medycyny estetycznej), dr Marzena Urbańska (specjalistka medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej) i dr Marta Muszewska (specjalistka w zakresie dermatochirurgii). Wszyscy ukończyli studia na prestiżowych uniwersytetach medycznych i stale poszerzają oni swoją wiedzę poprzez udział w kongresach i szkoleniach krajowych i międzynarodowych.

Oferta Silver Clinic jest bardzo szeroka i obejmuje metody małoinwazyjne jak i chirurgiczne, dzięki którym zadbacie nie tylko o wygląd ciała i twarzy, ale także o zdrowie.

W ramach medycyny estetycznej Silver Clinic oferuje zabiegi pielęgnacyjne i anti-aging, takie jak wstrzykiwanie botoksu, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, mikrodermabrazja, peeling czy mezoterapia, a także zabiegi z wykorzystaniem innowacyjnych urządzeń i preparatów, m.in. HIFU, Sculptra, Radiesse lub Plasma IQ. W Silver Clinic można poddać się także bardziej inwazyjnym zabiegom, a konkretnie korekcie uszu i blefaroplastyce (plastyce powiek). Ośrodek dysponuje urządzeniami laserowymi, dlatego też pacjent może się tam udać na depilację laserową i inne interwencje z wykorzystaniem lasera (usuwanie blizn, zmarszczek i przebarwień).

W zakresie dermatologii oferowane są badania dermatoskopowe, biopsje a także leczenie chorób skóry (w tym nowotwory), paznokci, skóry głowy i błon śluzowych. Dostępne są również takie zabiegi dermatochirurgiczne jak przeszczep włosów, korekcja blizn, usuwanie znamion i łagodnych zmian skórnych i inne. Ponadto w ośrodku prowadzone jest leczenie chorób wenerycznych.

Warto również wspomnieć, że w Silver Clinic wykonuje się także zabiegi flebologiczne, np. skleroterapię i laserowe usuwanie zmian naczyniowych. Chirurg Adam Srebrzyński wykonuje też inne interwencje chirurgiczne, na przykład usuwanie przepukliny.

Na konsultację w Silver Clinic lub z dr Adamem Srebrzyńskim można umawiać się telefonicznie bądź przez formularz kontaktowy.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna
  • Chirurgie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Tak

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Zabiegi okolic intymnych

Medycyna estetyczna

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Pełen profesjonalizm, efekty widoczne, nie byłam już 2 lata, ale teraz zamierzam ponownie się udać do Pana Doktora, jestem już po trzech szczepieniach, więc czuję się bezpieczniej. Do zobaczenia wkrótce.

dr Adam Srebrzyński - Silver Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (5)

dr Adam Srebrzyński - Silver Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (4)

Najlepsza maść na blizny
Odpowiedź specjalisty · 9 kwi 2019
Teraz natłuszczamy na noc np Bepanthenem/Linimagiem i stosujemy na dzień dowolną maść silikonową. Proszę pamiętać o dołożeniu na dzień filtra UV 50. Nie na sensu przepłacać.
dr Adam Srebrzyński - Silver Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!