Informacje o cenie zabiegu powiększanie ust kwasem hialuronowym

1.109 zł
średnia
101
pacjent

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to popularny zabieg pozwalający nie tylko zwiększyć objętość ust, ale również skorygować i wymodelować ich kształt, poprawić jędrność warg, odmłodzić ich wygląd, a także usunąć ich asymetrię. Kwas hialuronowy to biokompatybilny i bezpieczny wypełniacz, który jednocześnie pozwala uzyskać stosunkowo trwałe efekty modelowania i powiększania ust. Rezultaty zabiegu utrzymują się od 6 do nawet 18 miesięcy. Zabieg przeprowadza się po uprzednim użyciu maści znieczulających. Niekiedy dodatkowo stosowane jest znieczulenie stomatologiczne.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Cena
niższa
Średnia cena Cena maksymalna
Ceny w Szczecin 1.200 zł 1.200 zł 1.200 zł
Ceny w Bydgoszcz 1.050 zł 1.150 zł 1.250 zł
Ceny w Warszawa 1.000 zł 1.113 zł 1.200 zł
Ceny w Katowice 1.000 zł 1.137 zł 1.250 zł
Ceny w Kraków 1.025 zł 1.101 zł 1.293 zł
Ceny w Rzeszów 1.000 zł 1.066 zł 1.200 zł
Ceny w Częstochowa 1.100 zł 1.180 zł 1.261 zł
Ceny w Wrocław 1.050 zł 1.157 zł 1.250 zł
Ceny w Białystok 1.000 zł 1.000 zł 1.000 zł
Ceny w Tychy 1.000 zł 1.100 zł 1.200 zł
Podana cena jest orientacyjna - została wygenerowana na podstawie średniej cen zawartych w prawdziwych historiach użytkowników Estheticon.pl. Cena zależy od wielu czynników, takich jak prestiż czy lokalizacja kliniki, stopnia trudności zabiegu, defektu pacjenta, itd.
Najniższa cena 1000 - 830 zł
3 Historie
Średnia cena 831 zł - 1.386 zł
7 Historii
Najwyższa cena 1.387 zł - 1.293 zł
3 Historie

Rozkład cen

Mapa cen

Poznaj ceny w każdym regionie
Najniższa cena 25% taniej niż zwykle
Średnia cena Średnia cena
Najwyższa cena 25% drożej niż zwykle

Co jest wliczone w cenę powiększania ust kwasem hialuronowym?

Na cenę zabiegu składają się przede wszystkim: koszt wypełniacza i niezbędnych do przeprowadzenia zabiegu środków i sprzętów medycznych oraz zapłata za pracę specjalisty. W ramach opłaty za zabieg powiększenia ust odbywa się również konsultacja z lekarzem, dzięki której pacjent może liczyć na dobór najlepszej techniki nakłuwania oraz wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Koszt takiej wizyty to 150-350 zł. Konieczna wizyta kontrolna po zabiegu to wydatek na podobnym poziomie. Łącznie za zabieg zapłacimy od 800 do około 1500 zł.

Co może podwyższyć cenę powiększania ust kwasem hialuronowym?

Cena wypełnienia i modelowania ust uzależniona jest głównie od rodzaju wypełniacza. Na rynku dostępne są różne preparaty na bazie kwasu hialuronowego, które cechują się innymi właściwościami, np. sposobem pozyskania, gęstością, czasem wchłaniania, a także w związku z tym i ceną. Na ostateczny koszt korekty wpłynie ponadto ilość kwasu hialuronowego użytego podczas zabiegu. Standardowo koszt wypełnienia przewiduje zużycie co najmniej ampułki preparatu o pojemności 1 ml. Stąd kliniki oferują zabieg powiększenia ust w cenie od 450 do 1400 zł, zwłaszcza że w przypadku dużej korekty może zaistnieć konieczność wstrzyknięcia większych ilości kwasu. Zastosowanie znieczulenia stomatologicznego może również spowodować podwyższenie ceny. Opłata za zabieg może być ponadto wyższa, gdy iniekcje przeprowadzać będzie lekarz o dużym doświadczeniu i nieskazitelnej reputacji. Na cenę wpłynie również renoma kliniki, a także niekiedy jej lokalizacja.

Ceny podobnych zabiegów w Polsce

Poprawie wyglądu ust: ich powiększeniu, wymodelowaniu i odmłodzeniu służą również zabiegi z wykorzystaniem innych wypełniaczy. Najbardziej popularne metody powiększania ust, poza iniekcją kwasu hialuronowego, to wypełnienie tłuszczem oraz zastosowanie implantów. Powiększenie ust tłuszczem własnym, czyli lipofilling ust to procedura, której ceny oscylują między 2000 a 5000 zł. Za powiększenie ust implantami zapłacimy od 5000 do 11000 zł. Najbardziej trwałe efekty oferuje natomiast zabieg lip lift - mikrochirurgiczny zabieg podniesienia i wywinięcia wargi górnej. Koszt powiększenia ust tą metodą operacyjną to od 4000 do 6000 zł.

Czy istnieje możliwość płatności na raty?

Niektóre kliniki oferują możliwość płatności w ratach, chociaż zwykle dotyczy to wyższych sum niż w przypadku powiększania ust.

Czy powększanie ust kwasem hialuronowym jest refundowane przez NFZ?

Zabiegi powiększania ust nie są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Warto jednak wiedzieć, że wiele klinik oferuje płatność w ratach za ten zabieg.

Porady ogólne

Podejmowanie decyzji dotyczącej wyboru lekarza i kliniki w przypadku powiększania ust nie powinno odbywać się jedynie na podstawie ceny zabiegu. Warto kierować się doświadczeniem lekarza, opiniami innych pacjentów, renomą kliniki. Bardzo niska cena zabiegu może ponadto sugerować zastosowanie wątpliwych pod względem jakości preparatów wypełniających, a to może grozić przykrymi konsekwencjami i kosztownym leczeniem powikłań.
Skontaktuj się z naszymi specjalistami
Zapytaj specjalisty

zapytania

Zobacz wszystkie

Czy stosowanie przewlekle leków jest przeciwwskazaniem do powiększania ust kwasem hialuronowym? (Biorę ConcorCor 1.25).Dostałam taką informację. próbując się zapisać do jednego z salonów. Proszę o opinię.

Dr Bartłomiej Zoń

Najlepsza odpowiedź

Dzień dobry. Przyjmowanie tego leku nie jest przeciwskazaniem do tego zabiegu, natomiast stan chorób/by, z powodu których/ej ten lek jest przyjmowany, może być przeciwskazaniem. Pozdrawiam serdecznie. Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej

1 odpowiedź czytaj więcej

5 dni temu zrobiłam zabieg powieszania ust kwasem hialuronowym. Pani otworzyła przy mnie opakowanie usta wygladaja ładnie natomiast czuje dwie większe grudki, 3 dni po zabiegu wyszłam zle ubrana na dwor a 4 dnia dostałam gorączki i bólu gardła które są do dzis boje się ze to może być coś poważnego czy to może być spowodowane zabiegiem czy raczej złym ubiorem?

Dzień dobry. Raczej to drugie, niestety, nie należy zapominać o trwającej pandemii. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki. Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej

1 odpowiedź czytaj więcej

10 dni temu powiększyłam usta, na początku było wszystko równo, jednak na 3/4 dzień zauważyłam, że jedna strona dolnej wargi jest większa i utrzymuje się to do tej pory. Od 3 dni intensywnie masuje usta, ale dalej jest asymetria. Czy to jeszcze da radę się wyrównać?

Asymetria ust jeżeli jest wynikiem asymetrycznie(nierówno) podanej objętości kwasu hialuronowego nie da się rozmasować tak aby było symetrycznie. Tu raczej trzeba będzie użyć hialuronidazę. Pozdrawiam, Katarzyna Mudel

1 odpowiedź czytaj więcej
Hydroksyzyna a powiększanie ust klaudiaklaudia · 22 gru 2020

Jestem umówiona na powiększanie ust. Tymczasowo że względu na utrudnione zasypianie i stres biorę hydroksyzynę. Czy mogę przyjąć hydroksyzynę przed zabiegiem powiększania ust? Nie ukrywam, że przez paniczny lek przed igłą zabieg ten wywołuje u mnie lęk. Czy mogę przyjąć jedna tabletkę na dwie godziny przed planowanym zabiegiem?

Dr Bartłomiej Zoń

Najlepsza odpowiedź

Dzień dobry. Jak najbardziej, pod jednym warunkiem - że poinformuje Pani o tym lekarza, który będzie wykonywał zabieg. Pozdrawiam serdecznie. Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej

2 odpowiedzi czytaj więcej

Wątki na forum

Wyświetl więcej

WSZYSTKIE WĄTKI O ZABIEGU POWIĘKSZANIE UST KWASEM HIALURONOWYM

Dołek po powiększaniu ust kwasem
Witam, serdecznie, miałam jakiś czas temu powiększane usta kwasem hialuronowym oraz użyte miałam też nici...
DOROTAGAB
Ostatni komentarz: 20 gru 2020 ·
0 2
Powiększanie ust - metoda rosyjska
Witam, Czy któraś z was miała powiększane usta metoda rosyjska? Jak to było i jak to teraz wyglada?
Aniaaab
Ostatni komentarz: 4 cze 2020 ·
1
Efekt uboczny kwasu hialuronowego
Od 5 lat co roku wypełniam usta kwasem hialuronowym i mam efekt uboczny pierwszy raz. Nie wiem, co robić,...
Pe__Katarzyna
Ostatni komentarz: 24 maj 2020 ·
2 1
Efekt załamania nad górną wargą
Witam, Dwa tygodnie temu miałam wstrzyknięty kwas hialuronowy 1 ml saypha volume. Niestety zauważam ze...
Xyz890275
Ostatni komentarz: 22 wrz 2020 ·
9 1

Oferty

Zobacz wszystkie

Historie zawierające informacje o cenie

Na portalu estheticon.pl znajdziesz najlepszych specjalistów, wykonujących zabieg Powiększanie ust kwasem hialuronowym. Przedstawiamy wybrane oferty, abyś miał/a z czego wybierać. Znajdź najlepszą ofertę!

Pani Doktor zaproponowała mi zabieg w dwóch etapach. Za pierwszym razem podała mi 0,65 ml kwasu hialuronowego, a dwa tygodnie później 0,35 ml. Początkowo zależało mi, by wstrzyknąć cały 1 ml już przy pierwszej wizycie, ale pani Doktor przekonała mnie, że bezpieczniej będzie podać kwas w dwóch dawkach. Z perspektywy czasu, uważam, że jest to lepsza metoda, ponieważ z każdym kolejnym ukłuciem ból wzrasta (oczywiście nie jest to ból nie do wytrzymania) a usta stają się coraz bardziej wrażliwe. Już po pierwszym zabiegu usta były wyraźnie powiększone, a wieczorem w dzień zabiegu delikatnie opuchnięte, co potęguje efekt powiększonych ust. W ciągu 2 tygodni przerwy między zabiegami mamy szansę przyzwyczaić się do nowych ust (po 2-3 dniach po zabiegu usta znowu stają się miękkie i przestajemy czuć, że mamy "coś obcego" w środku). Jeśli po pierwszym zabiegu jesteśmy zadowoleni z efektu, możemy zrezygnować z drugiego, jednak mnie zależało na osiągnięciu możliwie jak największych ust, dlatego dokładnie po dwóch tygodniach ponownie umówiłam się z panią Doktor. Wrażenia podczas zabiegu były dokładnie takie same, jak za pierwszym razem. Nie było siniaków i usta wyglądały na tyle dobrze i naturalnie, że od razu po zabiegu poszłam do pracy. Z całego serca mogę polecić dr Katarzynę Mundel i jestem przekonana, że jeszcze nie raz skorzystam z jej usług.

Cena 900 zł

Witam serdecznie!! Potrzebuje porady.. W Piatek o 16stej byłam na powiekszaniu ust 1ml kwasem Princessa filler z lidocainą. Poinformowano mnie ze opuchlizna bedzie sie utrzymywac około 3 dni.. Dzis mamy 3 dzien a ja zaczynam panikowac, co prawda opuchlizna jest mniejsza niz była, ale czuje ze usta sa twardawe i balonowate.. gorna warga jest wieksza a ja wyglądam nieciekawie... Prosze o poradę. Zalaczam zdjecia z wczoraj i dzis

Cena 700 zł

Bardzo polecam! Chodzę do Pani doktor od 7 lat. Profesjonalna, z wyczuciem estetyki i bardzo miła i sympatyczna. Za każdym razem wychodzę z oczekiwanym efektem, i przede wszystkim naturalnym na czym mi najbardziej zależy.

Cena 1.100 zł

Super efekty i specjalista!

dianakacorzyk894765

Dzięki zabiegowi moje usta wreszcie są nawilżone, pełne i śliczne. Zabieg bardzo profesjonalny, bezbolesny. Efekt jest super.

Cena 799 zł

Niestety doświadczyłam koszmaru powiększania ust w tym miejscu, które zostały zepsute. W prywatnych wiadomościach otrzymałam różne informacje, ze nie jestem jedyną osobą, u której źle wykonano zabieg. Proszę o kontakt inne osoby poszkodowane przez to miejsce, które nie chcą upubliczniać się na forach.

Cena 1.000 zł