Informacje o cenie zabiegu mikrodermabrazja

285 zł
średnia
68
pacjent

Mikrodermabrazja to zabieg polegający na mechanicznym złuszczaniu naskórka. Istnieje kilkanaście rodzajów mikrodermabrazji, z czego te najbardziej tradycyjne to mikrodermabrazja korundowa, oksybrazja i diamentowa. Zabieg jest wskazany w przypadku oznak starzenia, przebarwień, blizn, rozszerzonych porów, tłustej i/lub pozbawionej blasku cery. Zabieg jest stosunkowo małoinwazyjny, nie wymaga hospitalizacji, a rekonwalescencja zazwyczaj nie wiąże się z wyłączeniem pacjenta z codziennych aktywności.

Mikrodermabrazja Cena
niższa
Średnia cena Cena maksymalna
Ceny w Warszawa 180 zł 271 zł 500 zł
Ceny w Bielsko-Biała 300 zł 325 zł 350 zł
Ceny w Wrocław 200 zł 250 zł 300 zł
Ceny w Katowice 195 zł 223 zł 250 zł
Ceny w Kraków 180 zł 295 zł 750 zł
Ceny w Kielce 200 zł 300 zł 400 zł
Ceny w Częstochowa 200 zł 205 zł 210 zł
Podana cena jest orientacyjna - została wygenerowana na podstawie średniej cen zawartych w prawdziwych historiach użytkowników Estheticon.pl. Cena zależy od wielu czynników, takich jak prestiż czy lokalizacja kliniki, stopnia trudności zabiegu, defektu pacjenta, itd.
Najniższa cena 180 - 212 zł
+10 Historii
Średnia cena 213 zł - 356 zł
6 Historii
Najwyższa cena 357 zł - 850 zł
2 Historie

Rozkład cen

Mapa cen

Poznaj ceny w każdym regionie
Najniższa cena 25% taniej niż zwykle
Średnia cena Średnia cena
Najwyższa cena 25% drożej niż zwykle

Co jest wliczone w cenę mikrodermabrazji?

Powinniśmy wziąć pod uwagę konsultację ze specjalistą przed zabiegiem, która kosztuje od 50 do 200 zł. Jedna sesja mikrodermabrazji kosztuje zazwyczaj do 100 do 250 zł; ceny za zabiegi oksybrazji są zbliżone.

Co może podwyższyć cenę mikrodermabrazji?

Na wyższą cenę może składać się łączenie mikrodermabrazji z innymi zabiegami estetycznymi.

Ceny podobnych zabiegów w Polsce

Podobnym zabiegiem jest peeling chemiczny, czyli technika złuszczania naskórka przy pomocy substancji czynnych – za jedną sesję zapłacimy 150-500 zł. Kolejną techniką eksfoliacji jest peeling laserowy, który w zależności od obszaru zabiegowego, kosztuje od 300 do 1500 zł.

Czy istnieje możliwość płatności na raty?

Kiedy pacjent wykonuje więcej niż jedną sesję mikrodermabrazji, nie musi płacić za wszystkie zabiegi z góry. Jest to pewien rodzaj płatności na raty.

Czy mikrodermabrazja jest refundowana przez NFZ?

Mikrodermabrazja nie jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia, gdyż jest zabiegiem estetycznym. Prywatne ubezpieczenia zdrowotne też zazwyczaj nie obejmują tego zabiegu.

Porady ogólne

Mimo że mikrodermabrazja jest raczej drobnym zabiegiem, źle wykonana może prowadzić do komplikacji. Wybierz dobrego specjalistę i gabinet spełniający wymogi sanitarne.
Skontaktuj się z naszymi specjalistami
Zapytaj specjalisty

zapytania

Zobacz wszystkie
Biała skóra pod oczami kamila175265 · 8 gru 2020

Witam. Moim problem jest kolor skóry pod oczami, a raczej brak koloru. Skóra jest blada, gdy się opalam twarz nabiera ładnego koloru, a skóra pod oczami dalej biała - jakbym opalała się w okularach. Co to może być i czy jakiś zabieg pomoże w wyrównaniu kolorytu skóry? Dziękuję za odp.

Dzień dobry. Zdecydowanie polecam kontakt z dużą renomowaną kliniką medycyny estetycznej. Pozdrawiam serdecznie. Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej

1 odpowiedź czytaj więcej

Mialam 3 mikrodermabrazja bardzo delikatne co tydzien. 4 raz zrobila ją inna kosmetyczka. Po 9 dniach od jej zabiegu nadal potworny bol skory (używałam solcoseryl i pianke pantenol bo strasznie bolalo) mialo byc delikatnie i miaka nie ruszac okolicy oczu ale zapomniała jak mowi. Zdarla skore tak ze wygląda jak po heblowaniu drewna mnostwo nierownosci i dollow szczegolnie pod oczami, mnostwi zmarszczek pod oczami, ktorych nie miakam. Jak porysowanei glebokie. Jedno oko jak podbite, powiejka dolna jak opuchnięte po przerysowaniu przez przyrzad. Policzki zupelnie płaskie. Nos mocno ściągnięty. Tez miala nie ruszac, ake całe boki sa zdarte. Dzien 9 a boli nadal (skora nie twarz) ,moja skora cienka, naczynkowa, po zabiegu byla biala jak snieg nie czerwona i nie natluszcza sie, nie poci. Czy te rysy zarosna? Co z tymi dołami? Za mocno wyżlobila, skora wygląda jak sztuczna raja plaska, kiedy wroci jej normalna struktura? Z porami i funkcja pocenia i natłuszczania? Wiem, ze regeneruje sue 28 dni ale czy tu to wystarczy? Czy wrocic do tej dobrej kosmetyczki na pealig enzymatyczny np. Żeby te nierownosci wyrownac czy sama odrosnie i kiedy?

Witam! W takim układzie zabieg został zrobiony zbyt mocno,kosmetyczka zwykle wynuje delikatną mikrodermabrazję.Skóra boli bo zbyt mocne zabiegi na naskórku zawsze będą boleć.Proszę się smarować i czekać .Po mcu powinno być ok.Jeśli nie to proszę iść do dermatologa.

3 odpowiedzi czytaj więcej

Witam serdecznie, 4 dni temu byłam poddana zabiegowi dermabrazji laserowej przy użyciu lasera Er:YAG Dualis SP. W okolicach blizny powypadkowej została odsłonięta żywa skóra, która nadal ma mocno czerwony odcień i jest nieco obrzęknięta. Zrezygnowałam od smarowania jej zaleconymi kremami cicalfate i cetaphil z obawy przed podrażnieniem. Bardzo proszę o pomoc w dobraniu odpowiedniej pielegnacji/farmakoterapii tego miejsa. Jakich kosmetyków, maści powinnam użyć by uniknąć przyszlym efektom ubocznym w tym miejscu.

Dzień dobry, proszę stosować się do zaleceń lekarza, który wykonał zabieg. Smarowanie obszaru poddanego laseroterapii Cicalfate czy Cicaplast lub Cetaphil to bardzo dobry pomysł. Reakcje na laseroterapię są różne. W razie wątpliwości należy zgłosić się na wizytę kontrolną.Z pozdrowieniami, dr n. med. Diana Kupczyńska lekarz medycyny estetyczne, ... czytaj więcej

3 odpowiedzi czytaj więcej

Oferty

Zobacz wszystkie