Informacje o cenie zabiegu wolumetria

1.390 zł
średnia
55
pacjent

Wolumetria to zabieg polegający na podaniu wypełniacza w te części twarzy, którym chcemy nadać objętości. Do zabiegu wykorzystywane są różne preparaty, takie jak kolagen, kwas hialuronowy, stymulatory tkankowe, własna tkanka tłuszczowa… Wypełniacze to jedna z chętniej wybieranych ostatnio opcji w gabinetach medycyny estetycznej, jako że zabieg pozwala w nieinwazyjny sposób odmłodzić twarz.

Wolumetria Cena
niższa
Średnia cena Cena maksymalna
Ceny w Warszawa 1.200 zł 1.351 zł 1.700 zł
Ceny w Kraków 1.200 zł 1.411 zł 1.800 zł
Ceny w Katowice 1.200 zł 1.500 zł 1.800 zł
Ceny w Wrocław 1.200 zł 1.362 zł 1.700 zł
Ceny w Szczecin 1.200 zł 1.300 zł 1.400 zł
Ceny w Poznań 1.500 zł 1.550 zł 1.600 zł
Ceny w Lublin 1.200 zł 1.316 zł 1.500 zł
Podana cena jest orientacyjna - została wygenerowana na podstawie średniej cen zawartych w prawdziwych historiach użytkowników Estheticon.pl. Cena zależy od wielu czynników, takich jak prestiż czy lokalizacja kliniki, stopnia trudności zabiegu, defektu pacjenta, itd.
Najniższa cena 1200 - 1.041 zł
3 Historie
Średnia cena 1.042 zł - 1.737 zł
6 Historii
Najwyższa cena 1.738 zł - 1.800 zł
3 Historie

Rozkład cen

Mapa cen

Poznaj ceny w każdym regionie
Najniższa cena 25% taniej niż zwykle
Średnia cena Średnia cena
Najwyższa cena 25% drożej niż zwykle

Co jest wliczone w cenę wolumetrii?

Przed zabiegiem należy udać się na konsultację do specjalisty medycyny estetycznej. Oceni on, jakie obszary należy poddać zabiegowi oraz jaki produkt powinno się zastosować, a także wykluczy przeciwwskazania. Taka konsultacja to koszt 100-200 zł. Poza tym w cenę wliczona jest dawka wybranego produktu oraz honorarium specjalisty. Średnio zabieg kosztuje od 1000 zł do 2000 zł.

Co może podwyższyć cenę wolumetrii?

Na cenę wpływa wybór preparatu – stymulatory tkankowe są zazwyczaj nieco droższe. Wiele zależy również od popularności i lokalizacji gabinetu. Jeżeli zdecydujemy się połączyć wolumetrię z innymi zabiegami, cena też wzrośnie.

Ceny podobnych zabiegów w Polsce

Równie popularnym zabiegiem odmładzającym co wolumetria jest botoks – jedna sesja zabiegowa kosztuje od 500 do 1000 zł. Kolejną nieinwazyjną, a skuteczną metodą odmładzania jest interwencja z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP); w tym przypadku jedna sesja to koszt rzędu 800-1200 zł. Technik odmładzania jest coraz więcej, dlatego też możemy wymienić tutaj nieinwazyjny lifting HIFU, za który zapłacimy od 800 do 3000 zł.

Czy istnieje możliwość płatności na raty?

Coraz częściej za rozległe operacje plastyczne możemy zapłacić na raty. W przypadku zabiegów medycyny estetycznej jest to mniej popularna opcja. Warto jednak zapytać o to podczas pierwszej wizyty lub przed udaniem się na nią.

Czy wolumetria jest refundowana przez NFZ?

Wolumetria to zabieg, który wykonujemy z przyczyn estetycznych, a nie zdrowotnych. Z tego względu Narodowy Fundusz Zdrowia nie pokryje jego kosztów. Prywatne ubezpieczenia zdrowotne też go nie obejmuje.

Porady ogólne

Warto upewnić się, że zabieg wykonujesz w gabinecie, który spełnia wszystkie wymogi sanitarne i że do zabiegów wykorzystywane są oryginalne produkty sprawdzonych marek.
Skontaktuj się z naszymi specjalistami
Zapytaj specjalisty

zapytania

Zobacz wszystkie

Witam, jakiś czas temu miałam wolumetrię policzków, kwas został częściowo rozpuszczony ze względów zdrowotnych. Jestem 2 tyg. po podaniu hialuronidazy i od tygodnia odczuwam bóle w okolicy oka od środkowego kącika, plus pojawia się suchość oka i czasami ból oka. Twarz z rana mam lekko napuchniętą... Zastawiam się, czy to reszta kwasu, która nie została rozpuszczona może uciskać na coś i powodować takie odczucia? Czasami jest ok, a czasami właśnie tak jakby to czuć, to taki ból, uciska. Przed podaniem hialuronidazy wykonano USG tkanek miękkich i było wszystko ok.

Brak odpowiedzi

Dzień dobry, bardzo proszę o ocenę efektów zabiegu wolumetrii policzków z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Podano mi preparat Filorga (Art Filler Universal 1,2ml) po 0,6 ml w każdy policzek przy pomocy kaniuli. Po miesiącu od zabiegu możemy mówić o pełnym efekcie. Pod jednym okiem mam równo odznaczający się poduszko-wałek, pod drugim podobny ale z nierównościami. Jedna z nich jest wyczuwalna, nieco twardsza, przebija przez skórę i w zależności od kąta padania światła, ma sinawe zabarwienie. Osoba, która wykonała zabieg, twierdzi, że wszystko jest w porządku, udało się uzyskać wstępną konstrukcję i należy dostrzyknąc więcej preparatu – zaproponowała kolejne 2 ml. Nie jestem przekonana co do tej diagnozy, obawiam się, że dostrzyknięcie może spowodować gorszy efekt. Bardzo proszę o opinię i radę co powinnam zrobić w takiej sytuacji.

Szanowna Pani, na przedstawionych zdjęciach widoczny jest zbyt płytko zdeponowany kwas hialuronowy. Trzeba jak najszybciej zgłosić się z tym do lekarza, który wykonał zabieg. Nie zalecałbym wyrównywać tego dodatkową porcją wypełniacza a wręcz przeciwnie -rozpuścić widoczny depozyt. Pozdrawiam, Katarzyna Mudel

1 odpowiedź czytaj więcej

Po wolumetrii policzków utworzyły się worki po oczami. Po trzech tygodniach lekarz podał dwukrotnie hialuronidazę. Po 5 dniach od podania hialuronidazy worki utrzymują się nadal, są bardziej obwisłe. Czy jest szansa, że one znikną zupełnie i kiedy? Może jest jeszcze inny sposób na ich likwidację? Bardzo proszę o odpowiedź.

dr Katarzyna Mudel

Najlepsza odpowiedź

Szanowna Pani, Trudno radzić kiedy nie widzę pacjenta. Zawsze warto spróbować serię zabiegów RFmikroiglowy. Pozdrawiam, dr Katarzyna Mudel

1 odpowiedź czytaj więcej

Oferty

Zobacz wszystkie