Informacje o cenie zabiegu wolumetria

1.386 zł
średnia
60
specjalistów

Wolumetria to zabieg polegający na podaniu wypełniacza w te części twarzy, którym chcemy nadać objętości. Do zabiegu wykorzystywane są różne preparaty, takie jak kolagen, kwas hialuronowy, stymulatory tkankowe, własna tkanka tłuszczowa… Wypełniacze to jedna z chętniej wybieranych ostatnio opcji w gabinetach medycyny estetycznej, jako że zabieg pozwala w nieinwazyjny sposób odmłodzić twarz.

Wolumetria Cena
niższa
Średnia cena Cena maksymalna
Ceny w Warszawa 1.200 zł 1.341 zł 1.700 zł
Ceny w Bydgoszcz 1.261 zł 1.261 zł 1.261 zł
Ceny w Kraków 1.200 zł 1.411 zł 1.800 zł
Ceny w Łódź 1.200 zł 1.500 zł 1.800 zł
Ceny w Katowice 1.200 zł 1.500 zł 1.800 zł
Ceny w Wrocław 1.200 zł 1.362 zł 1.700 zł
Ceny w Szczecin 1.200 zł 1.300 zł 1.400 zł
Ceny w Poznań 1.500 zł 1.550 zł 1.600 zł
Ceny w Lublin 1.200 zł 1.316 zł 1.500 zł
Podana cena jest orientacyjna - została wygenerowana na podstawie średniej cen zawartych w prawdziwych historiach użytkowników Estheticon.pl. Cena zależy od wielu czynników, takich jak prestiż czy lokalizacja kliniki, stopnia trudności zabiegu, defektu pacjenta, itd.
Najniższa cena 1200 - 1.038 zł
4 Historie
Średnia cena 1.039 zł - 1.732 zł
5 Historii
Najwyższa cena 1.733 zł - 1.800 zł
3 Historie

Rozkład cen

Mapa cen

Poznaj ceny w każdym regionie
Najniższa cena 25% taniej niż zwykle
Średnia cena Średnia cena
Najwyższa cena 25% drożej niż zwykle

Co jest wliczone w cenę wolumetrii?

Przed zabiegiem należy udać się na konsultację do specjalisty medycyny estetycznej. Oceni on, jakie obszary należy poddać zabiegowi oraz jaki produkt powinno się zastosować, a także wykluczy przeciwwskazania. Taka konsultacja to koszt 100-200 zł. Poza tym w cenę wliczona jest dawka wybranego produktu oraz honorarium specjalisty. Średnio zabieg kosztuje od 1000 zł do 2000 zł.

Co może podwyższyć cenę wolumetrii?

Na cenę wpływa wybór preparatu – stymulatory tkankowe są zazwyczaj nieco droższe. Wiele zależy również od popularności i lokalizacji gabinetu. Jeżeli zdecydujemy się połączyć wolumetrię z innymi zabiegami, cena też wzrośnie.

Ceny podobnych zabiegów w Polsce

Równie popularnym zabiegiem odmładzającym co wolumetria jest botoks – jedna sesja zabiegowa kosztuje od 500 do 1000 zł. Kolejną nieinwazyjną, a skuteczną metodą odmładzania jest interwencja z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP); w tym przypadku jedna sesja to koszt rzędu 800-1200 zł. Technik odmładzania jest coraz więcej, dlatego też możemy wymienić tutaj nieinwazyjny lifting HIFU, za który zapłacimy od 800 do 3000 zł.

Czy istnieje możliwość płatności na raty?

Coraz częściej za rozległe operacje plastyczne możemy zapłacić na raty. W przypadku zabiegów medycyny estetycznej jest to mniej popularna opcja. Warto jednak zapytać o to podczas pierwszej wizyty lub przed udaniem się na nią.

Czy wolumetria jest refundowana przez NFZ?

Wolumetria to zabieg, który wykonujemy z przyczyn estetycznych, a nie zdrowotnych. Z tego względu Narodowy Fundusz Zdrowia nie pokryje jego kosztów. Prywatne ubezpieczenia zdrowotne też go nie obejmuje.

Porady ogólne

Warto upewnić się, że zabieg wykonujesz w gabinecie, który spełnia wszystkie wymogi sanitarne i że do zabiegów wykorzystywane są oryginalne produkty sprawdzonych marek.
Skontaktuj się z naszymi specjalistami
Zapytaj specjalisty

zapytania

Zobacz wszystkie
mycha700514

Proszę o info, jaki preparat jest najlepszy do wypełnienia doliny łez? Czy zadziała on także na zmarszczki pod oczami? Pojawiły mi się okropne zmarszczki biegnące od doliny łez w dół w kierunku oczodołu, do kości pod oczodołem. Skóra zrobiła się wiotka. Dolina łez jest widoczna, ale też walczę z wiotką skórą pod oczami. Zabiegi, które już miałam, to 2 razy laser Co2, 1 raz RF mikroigłowa, oraz 2 razy osocze i 1 raz fibryna. Osocze było stosowane razem z laserami. Jak na taką ilośc zabiegów myślałam, że problem powinien zniknąć, a było tak, że miałam jakby nadmiar skóry w okolicy kości pod oczodołem. Laser z tym sobie poradził, ale dalej wygląda to źle przez zmarszczki.

ClinicForYou

ClinicForYou

Najlepsza odpowiedź

Dzień dobry! Wypełnienie doliny łeż może być wykonane wypełniaczem lub własnym tłuszczem- w zależności od preferencji pacjentki (oba sposoby mają swoje wady i zalety). Co do zmarszczek w okolicy oczu- w naszej klinice przeprowadzamy chirurgiczną korektę powiek. Jeśli byłaby Pani zainteresowana bezpłatną konsultacją na podstawie zdjeć, zapraszamy do ... czytaj więcej

3 odpowiedzi czytaj więcej
mycha700514

Czy wypelniacz Restylane jest dobrym preparatem i bezpiecznym do wypełnienia doliny łez? Proszś o wyjasnienie i ewentualnie polecenie innego, bezpiecznego wypełniacza.

Dr Iwona Radziejewska-Choma

Dr Iwona Radziejewska-Choma

Najlepsza odpowiedź

Dzień dobry. Jedynym zarejestrowanym preparatem do wypełniania doliny łez na dzień dzisiejszy jest Teosyal Redensity II. Z gamy Restylane czasami stosuje się Skinbooster Vital Light. Proszę jednak pamiętać , że jest to bardzo trudny i wymagający obszar do korekcji. Zabieg powinien zostać wykonany przez doświadczonego lekarza i to on decyduje o dob ... czytaj więcej

2 odpowiedzi czytaj więcej

Witam serdecznie, 7 miesięcy temu miałam podany preparat Neauvia Intense LV w okolicę policzków, po pół ampułki na policzek. Kilka dni po podaniu utworzyły się obrzęki pod oczami (poduszki). Po 3 tygodniach zgłosiłam się do lekarza wykonującego zabieg i otrzymałam hialuronidazę ok. 6 razy w przeciągu 2 miesięcy, w celu rozpuszczenia kwasu. Hialuronidaza spowodowała, że worki pod oczami częściowo zniknęły, zostały jeszcze poduszeczki od strony nosa. Nie chciałabym już stosować hialuronidazy, tym bardziej, że skóra pod oczami jest bardziej pomarszczona. Czy w moim przypadku mogę coś jeszcze zrobić, żeby poprawić wygląd skóry pod oczami?

Brak odpowiedzi

Witam, niedawno miałam wykonywany zabieg wolumetrii za pomocą preparatu Ellanse( 1 ml na kości policzkowe i żuchwe). Efekt bardzo mi się nie podoba. Mój niepokój wzbudził fakt iż z tego co czytałam o tym produkcie po przez swoją stymulację nadaje on objętość na zawsze. Ponoć rozbudowany kolagen zostaje z nami na stałe i oczywiście się degraduje ale na zasadzie naturalnego starzenia. Tak więc miejsca podania preparatu zawsze będą nieco objętościowo większe. Czy tak właśnie działa ten preparat? czy jednak nie zostawia on po sobie stałych efektów? Wiem że preparatu nie da się rozpuścić, ale może istnieją inne metody, słyszałam o podgrzewaniu tego preparatu różnymi zabiegami. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.

Dzień dobry, Ellanse jest wypełniaczem semipermanentnym, czyli utrzymującym się zdecydowanie dłużej niż klasyczne preparaty usieciowanego kwasu hialuronowego, ale z czasem (w zależności od rodzaju Ellanse, który został użyty - opcja S, M lub L) ulega degradacji. Niestety, nie ma skutecznych metod przyspieszenia jego wchłaniania ani nie ma prepara ... czytaj więcej

2 odpowiedzi czytaj więcej

Oferty

Zobacz wszystkie