Informacje o cenie zabiegu nici liftingujące

2.872 zł
średnia
71
pacjent

Nici liftingujące to nici wchłanialne lub stałe, które mają za zadanie przywrócić skórze odpowiedni stopień napięcia i jędrności. To mniej inwazyjna technika liftingu stosowana na twarzy i szyi ale też na ciele (piersi, pośladki). Zadaniem nici liftingujących jest ujędrnić skórę, jako że pobudzają one skórę do produkcji kolagenu i elastyny.

Nici liftingujące Cena
niższa
Średnia cena Cena maksymalna
Ceny w Gdańsk 1.450 zł 1.725 zł 2.000 zł
Ceny w Szczecin 3.000 zł 3.637 zł 4.275 zł
Ceny w Katowice 1.500 zł 2.290 zł 3.000 zł
Ceny w Wrocław 1.450 zł 3.225 zł 4.250 zł
Ceny w Kraków 1.600 zł 2.941 zł 3.800 zł
Ceny w Rzeszów 2.850 zł 2.850 zł 2.850 zł
Ceny w Poznań 2.000 zł 3.150 zł 4.600 zł
Ceny w Warszawa 1.500 zł 2.925 zł 4.000 zł
Ceny w Łódź 1.600 zł 2.350 zł 3.000 zł
Ceny w Lublin 2.000 zł 3.075 zł 4.150 zł
Ceny w Białystok 2.500 zł 3.000 zł 3.500 zł
Podana cena jest orientacyjna - została wygenerowana na podstawie średniej cen zawartych w prawdziwych historiach użytkowników Estheticon.pl. Cena zależy od wielu czynników, takich jak prestiż czy lokalizacja kliniki, stopnia trudności zabiegu, defektu pacjenta, itd.
Najniższa cena 1450 - 2.153 zł
6 Historii
Średnia cena 2.154 zł - 3.590 zł
+10 Historii
Najwyższa cena 3.591 zł - 4.600 zł
7 Historii

Rozkład cen

Mapa cen

Poznaj ceny w każdym regionie
Najniższa cena 25% taniej niż zwykle
Średnia cena Średnia cena
Najwyższa cena 25% drożej niż zwykle

Co jest wliczone w cenę zabiegu z użyciem nici liftingujących?

Aby dowiedzieć się, ile będzie nas kosztować zabieg implantacji nici, należy udać się na pierwszą konsultację ze specjalistą (150-300 zł). Na tej konsultacji specjalista oceni, jakie nici i gdzie powinny zostać zastosowany, a także ich liczbę oraz liczbę sesji. Sama aplikacja nici to od 1500 do 3000 zł. Po zabiegu mogą być konieczne wizyty kontrolne: 100-150 zł jedna. W zależności do materiału, z jakiego wykonane są nici, cena może być wyższa. Również zabieg implantacji nici w okolice pośladków i piersi jest zazwyczaj droższy.

Co może podwyższyć cenę zabiegu z użyciem nici liftingujących?

Miejsce aplikacji nici może sprawić, że cena zabiegu będzie wyższa, podobnie jak marka i rodzaj nici (PDO, wchłanialne, stałe, złote, haczykowate itp.); liczba wykorzystanych nici również wpływa na ogólny koszt. Niekiedy dla osiągnięcia optymalnych efektów konieczne jest połączenie liftingu nićmi z innymi technikami anti-aging (np. kwas hialuronowy, botoks itp.). Ostatecznie na cenę zabiegu wpływa wybór lokalizacji, kwalifikacje i prestiż specjalisty oraz standard i reputacja kliniki.

Ceny podobnych zabiegów w Polsce

Istnieją inne techniki, pozwalające przywrócić twarzy młody wygląd. Wśród nich możemy wymienić zabiegi z użyciem botoksu: toksyna botulinowa paraliżuje mięśnie, wygładzając tym samym zmarszczki mimiczne. Za jeden zabieg botoksu zapłacimy 300-1200 zł. Inną opcją jest zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego: jedna ampułka kwasu hialuronowego to koszt około 1000 zł. Doskonałym zabiegiem odmładzającym jest także zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP), które rewitalizuje skórę i pobudza ją do regeneracji: za jedną sesję zapłacimy 700-2000 zł. Ostatecznym rozwiązaniem jest lifting chirurgiczny. Cena? 8000-10000 zł.

Czy istnieje możliwość płatności na raty?

Aby dowiedzieć się, czy wybrana przez Ciebie klinika wprowadziła taką opcję, zapytaj o to w formularzu kontaktowym na naszym portalu.

Czy nici liftingujące są refundowane przez NFZ?

Zarówno NFZ jak i prywatni ubezpieczyciele finansują jedynie zabiegi, które należy wykonać w przypadku zagrożenia zdrowia i życia. Nici liftingujące są zabiegiem, którego cel jest jedynie estetyczny, dlatego też nie możemy starać się o refundację.

Porady ogólne

Cena nie jest najważniejsza, warto bardziej cenić sobie swoje zdrowie i bezpieczeństwo i wybrać specjalistę i klinikę nie tylko ze względu na aspekt finansowy ale przede wszystkim na jakość usługi.
Skontaktuj się z naszymi specjalistami
Zapytaj specjalisty

zapytania

Zobacz wszystkie

Jaka jest cena likwidacji nadmiaru skory na szyi oraz likwidacji chomików. Cena nici aptos - szyja.

Dzień dobry, orientacyjne ceny znajdzie Pani na stronach internetowych większości renomowanych klinik. Ostateczna cena zazwyczaj jest określana podczas osobistej konsultacji, po zaplanowaniu zabiegu.Z pozdrowieniami, lek. Diana Kupczyńska lekarz medycyny estetyczne, flebolog Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica Oddział we ... czytaj więcej

3 odpowiedzi czytaj więcej
Nici cog a zrosty i lifting Koniczila · 27 paź 2020

Dzień dobry, chciałabym poddać się zabiegowi z użyciem nici, konkretnie cog. Słyszałam, że nici mogą powodować zrosty, które mogą uniemożliwić zrobienie liftingu. Jako, że nie wykluczam liftingu w przyszłości, proszę o radę czy nici haczykowate, cog, mogą być przeszkodą w zrobieniu liftingu? Czy jeśli takie zrosty się pojawią, to lifting jest niemożliwy? I czy nici cog, z haczykami, mogą częściej powodować zrosty niż zwykle nici pdo?

Witam, wchłanialne nici haczykowe nie są przeciwwskazaniem do operacji. Może jednak sprawić, że zabieg staje się trudniejszy. Nici przeważnie wchłaniają się około 2-3 lat. Dobrze jest mieć informację, jakimi nićmi, w jakiej ilości i w jakiej okolicy został wykonany zabieg, zanim pani uda się na konsultację do chirurga plastycznego. Rodzaj nici, c ... czytaj więcej

1 odpowiedź czytaj więcej

Witam, Czy po zwężeniu nosa nićmi Aptos można również wykonać chirurgiczny zabieg nosa, jeżeli efekt nie będzie się podobać lub też wyciągnąć nici, gdyby zabieg okazał się niezadowalający?

Dzień dobry Tak, nici Aptos można usunąć z tkanki w razie niezadowalającego efektu zabiegu. Ta procedura nie wyklucza wykonania zabiegu operacyjnego w przyszłości. dr Ewa Rybicka

1 odpowiedź czytaj więcej
Nici liftingujące powikłania Kasssia · 18 wrz 2020

Witam, miesiąc temu miałam założone po 2 nici celem podniesienia chomików. Prawa strona ładnie się ułożyła, natomiast po lewej str. nie chciała zagoić się ranka po wprowadzeniu kaniuli. Stosowałam maść mupirox, bo miejsce było czerwone - infekcja. Po 3 tyg. kiedy wszystko wydawało się już w porządku, ranka się otworzyła, wypłynęła treść krwisto ropna? Następnego dnia poczułam jakby mi ktoś przejechał grabiami w policzku, myślę, że nić się obsunęła. Mija 5 dzień, a ja ciągle czuję ból w środkowej części policzka. Lekarz jest na urlopie, nie mam z nim kontaktu. Czy ból jest wywołany infekcją (powinnam wziąć antybiotyk?). Czy jest to ból z powodu migracji nici i minie?

Opisane prze Panią objawy są niepokojące, świadczą o infekcji, która powinna być leczona antybiotykiem. Ból prawdopodobnie jest związany ze stanem zapalnym a nie z migracją nici. Istnieje duze prawdopodobieństwo, ze poza przeleczeniem lekiem przeciwbakteryjnym, trzeba będzie usunąć nić, która jest zaaplikowana po stronie zapalenia. Dr. Ewa Rybick ... czytaj więcej

1 odpowiedź czytaj więcej

Wątki na forum

Wyświetl więcej

WSZYSTKIE WĄTKI O ZABIEGU NICI LIFTINGUJĄCE

Siniak na nosie, jak długo?
Poprawialam nos nićmi Aptos, niestety zabieg nie przyniósł korzysci, a same szkody, czubek nosa nie jest...
Mia
Użytkownik wyróżniony
Ostatni komentarz: 7 wrz 2020 ·
2
Powikłania po niciach Aptos
W 2019 miałam wykonany zabieg z użyciem nici Aptos. Jeden haczyk został wprowadzony zbyt płytko i...
Alexa80
Ostatni komentarz: 13 lip 2020 ·
1

Oferty

Zobacz wszystkie

Oferty na zabieg Nici liftingujące

Na portalu estheticon.pl znajdziesz najlepszych specjalistów, wykonujących zabieg Nici liftingujące. Przedstawiamy wybrane oferty, abyś miał/a z czego wybierać. Znajdź najlepszą ofertę!

Znajdź oferty

Gdzie?

Historie zawierające informacje o cenie

Na portalu estheticon.pl znajdziesz najlepszych specjalistów, wykonujących zabieg Nici liftingujące. Przedstawiamy wybrane oferty, abyś miał/a z czego wybierać. Znajdź najlepszą ofertę!

Chciałam poprawić swój wygląd, długo poszukiwałam lekarza medycyny estetycznej na śląsku aż trafiłam dr Agnieszkę Ledniowską w Beauty Medica Katowicach. Wspólnie opracowałyśmy plan poprawy urody i plan zabiegów. Zabieg nici który wykonała mi pani Doktor mnie zachwycił, jestem uradowana spektakularnym efektem zabiegu a rekonwalescencja trwała krótko. Teraz jestem po kolejnych zabiegach u pani Doktor i wszystko jest tak jak pani Doktorr obiecywała. Doceniam dużą rzetelność i uczciwość. Pani doktor otwarcie mówi o skutecznych zabiegach, nie naciąga na zabiegi bez efektu. Zaufałam i polecam. Z pewnością jeszcze wrócę na kolejne zabiegi.

Cena 1.600 zł

Doktor Ledniowska jest najlepszym lekarzem medycyny estetycznej na Śląsku !! Od 3 lat jestem pacjentem Pani Doktor, wykonałem już wiele zabiegów i za każdym razem efekt jest rewelacyjny. Zabiegi odpowiednio dobrane do potrzeb, wykonany precyzyjnie i spokojnie, bez pośpiechu. Polecam wszystkim ceniącym sobie naturalny wygląd i wysoką jakoś usług.

Cena 2.000 zł

Pani doktor jest fachowcem nici haczykowych. Miesiąc temu byłam na zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Zabieg wykonany bardzo sprawnie, bez bólu - co w moim przypadku jest bardzo ważna a efekt wspaniały. Polecam i jeszcze raz polecam.

Cena 2.000 zł

Chciałabym się podzielić swoimi wrażeniami z wizyty u pani Doktor. Udałam się na wizytę z polecenia koleżanki ponieważ chciałam poprawić swój wygląd. Już od samego wejścia pani Doktor przywitała mnie uśmiechem i stres minął. Pani doktor zaproponowała mi nici haczykowe, bardzo się obawiałam, bo w internecie duże złego jest na pisane na temat tych nici. Doktor Ledniowska przed zabiegiem wszystko mi wytłumaczyła a zabieg tak jak mówiła był niebolesny. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu.

Cena 2.000 zł

Odbyłam zabieg zwężenia nosa nićmi Aptos w centrum medycznym Veno-Med - jedynym w Polsce miejscu, gdzie wykonuje się lifting nosa nićmi Aptos. Zabieg wykonywała Pani Doktor Bożena Jendrysik. Jestem zachwycona efektem końcowym. Pani Doktor jest niezwykle profesjonalna, ma świetny kontakt z pacjentem, informuje na bieżąco o wykonywanych etapach zabiegu, dzięki czemu ból nie jest aż tak dokuczliwy. Szczerze polecam sam zabieg jak i całe centrum medyczne. Odczuwa się tu autentyczną troskę o dobro pacjenta.

Cena 3.000 zł