dr n. med. Małgorzata Kuźlan

(83) 100% poleca
Poznań
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 3.500 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz specjalistą chirurgii ogólnej. Współpracuję z Kliniką Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Poznaniu, jestem również zatrudniona jako starszy asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala w Polanicy Zdroju. W Poznaniu prowadzę własną specjalistyczna praktykę lekarską, gdzie zajmuję się estetyczną chirurgią plastyczną. Jestem członkiem Towarzystwa Chirurgów... (lifting nićmi Poznań)

Klinika dr Osadowska

(7) 100% poleca
Poznań
Cena od: 1.600 zł do 6.950 zł
Klinika dr Osadowska posiada trzy placówki: w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. Specjalizuje się w modelowaniu sylwetki oraz kompleksowej poprawie wyglądu ciała i twarzy. To wyjątkowe miejsce, które oferuje swoje usługi między innymi modelkom. Klinika dr Osadowska specjalizuje się w modelowaniu sylwetki wybranymi metodami. Wśród nich znalazła się liposukcja, czyli usuwanie tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. W klinice stosowana... (aptos Poznań)

dr Agnieszka Krupińska MediArt Clinic

(1) 100% poleca
Poznań
Cena od: 2.500 zł
Lek. med. Agnieszka Krupińska jest lekarzem medycyny estetycznej oraz stomatologii. Specjalizuje się w małoinwazyjnych terapiach odmładzających oraz stomatologii estetycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnej klinice medycyny estetycznej MediArt Clinic w Poznaniu. Wielozadaniowy lekarz, który każdego dnia pozwala pacjentom odzyskać wiarę w siebie. Zajmuje się stomatologią estetyczną... (złote nici Poznań)

prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

(7) 100% poleca
Poznań
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski to jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w kraju. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Pacjenci mogą poddać się plastyce okolic twarzy (korekta uszu, powiek, lifting twarzy)... (lifting nićmi Poznań)

Lek. med. Iwona Stajkowska

Brak opinii
Poznań
Lek. med. Iwona Stajkowska to wysoce wykwalifikowany specjalista w zakresie dermatologii i wenerelogii. Od lat członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Akademii Czerniaka. Zawodowo związana z Poznaniem, gdzie prowadzi gabinet Mediwa Clinic. W swojej praktyce wykonuje szereg zabiegów w ramach dermatologii ogólnej, estetycznej oraz wideotermatoskopii. Jej ekspertyza ukierunkowana jest przede wszystkim na diagnostykę i leczenie... (lifting nićmi aptos Poznań)

Kliniki Ziemlewski

Brak opinii
Warszawa
Cena od: 1.600 zł do 6.000 zł
Kliniki Ziemlewski to sieć placówek dedykowanych osobom zainteresowanym poddaniu się profesjonalnym i skutecznym zarazem zabiegom z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz modelowania sylwetki. Sieć dyktuje trendy w medycynie estetycznej. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta.W ramach świadczonych usług, Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów przywracających młody wygląd twarzy i ciała... (złote nici Poznań)

Klinika MedKorekta - dr Wiesława Ratajczak

(2) 100% poleca
Poznań
Klinika MedKorekta znajduje się w Poznaniu i jest prowadzona przez cenioną specjalistkę chirurgii plastycznej, lek. med. Wiesławę Ratajczak. Swoim pacjentom oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Wśród nich wyróżnić można zarówno inwazyjne, jak i nieinwazyjne metody poprawy wyglądu.Klinika MedKorekta to specjalistyczna placówka lek. med. Wiesławy Ratajczak. Oferuje swoim pacjentom nieinwazyjne zabiegi... (pdo Poznań)

dr Włodzimierz Rosiński

(6) 100% poleca
Poznań
Cena od: 1.300 zł do 7.900 zł
Moją wiedzę medyczną poszerzam na bieżąco biorąc udział w krajowych i międzynarodowych kongresach oraz sympozjach naukowych. W Gabinecie Medycyny Estetycznej AESTETIK  www.wrosinski.pl, którego jestem właścicielem stosuję najwyższe standardy leczenia pacjentów. Wykonuję tylko te zabiegi, które są sprawdzonymi i uznawanymi na świecie procedurami w medycynie estetycznej. Zabiegi te są wykonywane wyłącznie przy użyciu materiałów i środków, które... (liftin nićmi pdo Poznań)

PROFEMED Medycyna Estetyczna

Brak opinii
Warszawa
Cena od: 100 zł
PROFEMED to Centrum Medycyny Estetycznej, należące do Grupy Medycznej Lux Med. Posiada trzy placówki w największych miastach Polski: w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Oferuje w nich kompleksowe usługi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii.Centrum Medycyny Estetycznej PROFEMED oferuje swoim pacjentom szereg konsultacji i zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Wśród nich wyróżniają się innowacyjne metody... (lifting nićmi Poznań)

SOLUMED Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii

(3) 100% poleca
Poznań
Cena od: 1.500 zł do 2.500 zł
Profesjonalizm i doświadczenie najlepszych lekarzy specjalistów, a także w pełni bezpieczne, najnowsze technologie potwierdzone skutecznością – oto filary, na których opiera się klinika SOLUMED. Doświadczeni eksperci oferują usługi w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej oraz naczyniowej.  Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii znajduje się w Poznaniu.Wiodącą dziedziną medycyny, w której specjalizuje... (liftin nićmi pdo Poznań)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Jako wieloletnia pacjentka Dr.Osadowskiej mogę zdecydowanie przyznać ze zawsze jestem zadowolona z efektów zabiegów, jakie mi proponuje. Uważam że, jest wspaniałym lekarzem z profesjonalnym podejściem do pacjenta, a przy tym jest miłą i sympatyczną osobą o wysokiej kulturze osobistej. Zawsze poświęca mi odpowiednią ilość czasu aby dokładnie wytłumaczyć zabieg i uprzedzić o wszelkich możliwych efektach ubocznych, także w jej rękach czuję się bezpieczna. Takie podejście do pacjenta bardzo mi odpowiada i za to wysoko sobie cenię Panią Doktor. Umiejętnie proponuje leczenie, którego efekt jest widoczny a jednocześnie nie zaburza naturalnego wyglądu. Efekty są rewelacyjne i nigdy nie zawiodłam się na Pani Doktor. Wiem że regularnie podnosi swoje kwalifikacje i bierze udział w międzynarodowych kongresach i szkoleniach. Jej klinika jest bardzo nowoczesna, pięknie i stylowo wykończona ale co najważniejsze wiele razy miałam możliwość korzystania z najwyższej klasy sprzętu medycznego. Zespół który Dr. Osadowska zaangażowała do tworzenia swojej kliniki to wspaniali ludzie z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Odwiedzając klinikę Dr. Osadowskiej czuję się bardzo komfortowo, a przyjazna i miła atmosfera pomaga swobodnie poddać się wszystkim zabiegom. To jest po prostu fantastyczna, profesjonalna klinika. Wszystkim gorąco polecam!!! Od ostatniego roku mój mąż zaczął odwiedzać klinikę Dr. Osadowskiej i wiem ze on sam jak i ja jesteśmy zadowoleni z efektów wszystkich zabiegów. Dziękuję Pani Doktor Ilonie Szczęśliwa pacjentka Joanna :)