Klinika dr Osadowska

(7) 100% poleca
Poznań
Cena od: 690 zł do 1.990 zł
Klinika dr Osadowska posiada trzy placówki: w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. Specjalizuje się w modelowaniu sylwetki oraz kompleksowej poprawie wyglądu ciała i twarzy. To wyjątkowe miejsce, które oferuje swoje usługi między innymi modelkom. Klinika dr Osadowska specjalizuje się w modelowaniu sylwetki wybranymi metodami. Wśród nich znalazła się liposukcja, czyli usuwanie tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. W klinice stosowana... (alternatywa dla liposukcji Poznań)

PROFEMED Medycyna Estetyczna

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 400 zł do 1.000 zł
PROFEMED to Centrum Medycyny Estetycznej, należące do Grupy Medycznej Lux Med. Posiada trzy placówki w największych miastach Polski: w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Oferuje w nich kompleksowe usługi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii.Centrum Medycyny Estetycznej PROFEMED oferuje swoim pacjentom szereg konsultacji i zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Wśród nich wyróżniają się innowacyjne metody... (liposukcja nieinwazyjna Poznań)

PRODERMA - dr n. med. Magdalena Dembińska

(11) 100% poleca
Poznań
Założycielką gabinetu jest dr n. med. Magdalena Dembińska, specjalistka dermatolog, należy do Polskiego i Europejskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Bierze udział w szkoleniach w kraju jak i za granicą co pozwala jej stosować w swoim gabinecie najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej. Gabinet Proderma powstał w Poznaniu 1999 roku. Od początku naszej działalności uwagę swoją skupiamy na dermatologii i dermatologii estetycznej... (odsysanie tłuszczu bez skalpela Poznań)

dr Włodzimierz Rosiński

(6) 100% poleca
Poznań
Cena od: 300 zł
Moją wiedzę medyczną poszerzam na bieżąco biorąc udział w krajowych i międzynarodowych kongresach oraz sympozjach naukowych. W Gabinecie Medycyny Estetycznej AESTETIK  www.wrosinski.pl, którego jestem właścicielem stosuję najwyższe standardy leczenia pacjentów. Wykonuję tylko te zabiegi, które są sprawdzonymi i uznawanymi na świecie procedurami w medycynie estetycznej. Zabiegi te są wykonywane wyłącznie przy użyciu materiałów i środków, które... (odsysanie tłuszczu bez skalpela Poznań)

ESTIME Centrum Medycyny Estetycznej

Brak rekomendacji
Poznań
Cena od: 350 zł do 3.500 zł
Centrum Medycyny Estetycznej Estime znajduje się w Poznaniu. Specjalizuje się w zabiegach odmładzających, rewitalizujących i upiększających. Działa na dwóch płaszczyznach: medycyny estetycznej twarzy i ciała oraz stomatologii.Centrum Medycyny Estetycznej Estime jest miejscem, które działa wielopłaszczyznowo w celu odmłodzenia i przywrócenia piękna swoim pacjentom. Jedną z głównych płaszczyzn ich działania jest medycyna estetyczna, w ramach których... (alternatywa dla liposukcji Poznań)

Kliniki Ziemlewski

Brak rekomendacji
Warszawa
Kliniki Ziemlewski to sieć placówek dedykowanych osobom zainteresowanym poddaniu się profesjonalnym i skutecznym zarazem zabiegom z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz modelowania sylwetki. Sieć dyktuje trendy w medycynie estetycznej. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta.W ramach świadczonych usług, Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów przywracających młody wygląd twarzy i ciała... (alternatywy liposukcji Poznań)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Zabieg Liposonix wykonywalem na poczatku kwietnia, w klinice LP. Niestety z efektow zabiegu jestem niezadowolony - po prostu ich brak. Przez 2 miesiace od zabiegu zadnych zmian (a cwicze 4-5 razy w tygodniu i mam odpowiednia diete). Wtedy zdecydowalem sie na kriolipolize cooltech w Fab Skin, dodatkowo wlaczylem cardio codziennie rano i wieczorem. Po 10 dniach efekty sa i nie jest to zasluga uslugi Liposonix. Dodam, ze zglosilem sie by skorzystac z promocji (950zl), za namowa zaplacilem 3000zl. Take stosunek jakosci do ceny oceniam bardzo nisko. Niestety LP rowniez nie potrafilo zaproponowac mi jakiegos rozwiazania poza dosprzedaza dodatkowych zabiegow mowiac, ze oczywiscie potrzeba bylo robic drenaz, o czy w momencie zabiegu Liposonix nie bylo mowy a sam doptytywalem czy cos jeszcze wspomagajaco robic... Takze tutaj LP rowniez oceniam bardzo nisko. Lacznie zabieg, jak i LP Spa otrzymuja ode mnie 1/10 punktow.

Zabieg się nie odbył ponieważ urządzenie zgłosiło błąd. Pani Obsługująca z rozbrajającą szczerością oświadczyła (po dwukrotnym chłodzeniu mojego brzucha) że nie wie co się stało i taki błąd widzi pierwszy raz. To ja zrezygnowałam z zabiegu, zwyczajnie się wystraszyłam zarówno lasera jaki i braku kompetencji Pani obsługującej. Nie skorzystam z żadnej oferty Centrum E. Zabieg za 5.000 PLN nie jest obsługiwany przez lekarza tylko mało kompetentną Panią, która twierdzi, że jest fizjoterapeutą. Skutecznie zniechęciłam się do tego miejsca. Pozdrawiam