PROFEMED

PROFEMED

Brak opinii
Dodaj opinię
Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa, Mazowieckie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
PROFEMED
PROFEMED
Brak opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

PROFEMED to centrum medycyny estetycznej, należące do Grupy Lux Med. Posiada trzy placówki w największych miastach Polski: w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Oferuje w nich kompleksowe usługi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii. PROFEMED wyróżnia się w pełni zindywidualizowanym, holistycznym podejściem do każdego pacjenta. Celem Centrum Medycznego jest wykorzystanie najnowszych zdobyczy nauki i wiedzy profesjonalistów dla dobra osób, które szukając tam pomocy. PROFEMED przyciąga uwagę eleganckim, komfortowym wnętrzem, które zapewnia klientom nie tylko wygodę, ale też poczucie intymności i dyskrecji. Uwzględnienie potrzeb wszystkich pacjentów i luksus są tutaj priorytetami, tak samo jak miła i pełna empatii atmosfera.

Zespół  

PROFEMED powstało w ramach Grupy Lux Med, będącej liderem w dziedzinie prywatnej opieki medycznej w Polsce. Kieruje się jego standardami, stawiając na profesjonalizm i wysoką jakość usług, a także stały rozwój swoich wybitnych specjalistów.

Specjalizacje

PROFEMED oferuje swoim pacjentom szereg konsultacji i zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Wśród nich wyróżniają się innowacyjne metody laserowe, które pozwalają na leczenie chorób skóry (na przykład trądziku) oraz kompleksową poprawę jej wyglądu. Pacjenci mogą skorzystać między innymi z odmładzania laserowego, a także usuwania przebarwień, blizn, rozstępów czy drobnych zmian skórnych. Innowacyjna laseroterapia służy także do redukcji miejscowych otłuszczeń oraz likwidacji żylaków.

W PROFEMED istnieje także możliwość wykonania zabiegów odmładzających. Należy do nich między innymi mezoterapia igłowa, odżywiająca i regenerująca skórę, a także wypełnianie zmarszczek specjalistycznymi preparatami, takimi jak kwas hialuronowy oraz toksyna botulinowa. Istnieje tu także możliwość wykonania wolumetrii oraz liftingu twarzy. Z kolei dla osób borykających się z problemem nadwagi przygotowano zabiegi liposukcji (tradycyjnej i nieinwazyjnej) oraz lipolizy iniekcyjnej. Zostały one uzupełnione o konsultacje z dietetykiem. Niemniej ważne w PROFEMED jest wyposażenie najnowszej generacji. Gwarantuje ono bezpieczeństwo i wysoką jakość każdego zabiegu. Wykorzystywane tutaj profesjonalne preparaty kosmetyczne są kolejnym argumentem, przemawiającym za skorzystaniem z usług PROFEMED. Dzięki nim każdy zabieg będzie skuteczny.

Lokalizacja

PROFEMED mieści się w centrum Warszawy.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Artykuł (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.