Lek. med. Klaudia Libondi

Lek. med. Klaudia Libondi Premium

(3 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Kluczborska 15/U3, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Zwykle odpowiada w ciągu 6 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2955193
Lek. med. Klaudia Libondi Premium
(3 Opinie) ·100% poleca

Informacje

Lek. med. Klaudia Libondi to specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Zawodowo związana ze specjalistycznymi ośrodkami Unimedica, Uniestetica i Unicardia oraz Szpitalem Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

Lek. med. Klaudia Libondi ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie; prawo do wykonywania zawodu uzyskała w 2013 roku. Odbyła sześcioletnie szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej pod kierownictwem dr hab. n. med. Anny Chrapusty. Doświadczenie i wiedzę zdobywała nie tylko w kraju, ale także za granicą, m.in. w Klinice Bad Neustadt w Niemczech oraz Centrum Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Chelmsford w Wielkiej Brytanii. Od wielu lat szkoli się także pod okiem doświadczonego chirurga plastycznego dr Guido Libondi. Regularnie bierze udział w szkoleniach, a także zjazdach i kongresach w kraju i za granicą dotyczących chirurgii estetycznej, aby stale się rozwijać i nabywać nowe umiejętności. Jak mówi: „w medycynie kto nie idzie do przodu, ten się cofa”. Posługuje się językami angielskim i włoskim.

Lek. med. Klaudia Libondi odbyła szkolenie przygotowujące do wykonywania pełnego zakresu zabiegów chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w obrębie twarzy i ciała. Specjalizuje się w zabiegach otoplastyki (plastyki uszu), blefaroplastyki (korekcie powiek), a także operacjach pomniejszania i powiększania piersi oraz abdominoplastyce (plastyce brzucha). Wykonuje także inne interwencje chirurgiczne, takie jak na przykład liposukcja, korekta ginekomastii, oraz ambulatoryjne zabiegi z zakresu dermatochirurgii, a konkretnie procedury usuwania zmian skórnych.

Lek. med. Klaudia Libondi współpracuje z nowoczesną, prywatną kliniką chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w Uniestetica w Krakowie. Przyjmuje także pacjentów na NFZ w największym w Polsce Południowej Centrum Chirurgii Plastycznej i Oparzeń w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2015

Filozofia zawodowa:

 • Harmonia i piękno w chirurgii.

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Blefaroplastyka

Plastyka powiek górnych lub dolnych może odmłodzić spojrzenie i pozytywnie wpłynąć na wygląd całej twarzy. Zabieg można wykonać zarówno w analgosedacji przy asyście anestezjologa, jak i w znieczuleniu miejscowym. Zakres operacji dostosuje się do pacjenta i jego uwarunkowań anatomicznych i może obejmować m.in. kantopeksję, usunięcie przepukliny tłuszczowej i plastykę mięśnia okrężnego.
Od: 4.000 zł do 6.000 zł

Plastyka brzucha

Zabieg plastyki brzucha wykonywany z zastosowaniem metody High Tension Abdominoplasty i w połączeniu z liposukcją ultradźwiękową Lipo SAVER pozwala uzyskać doskonałe rezultaty estetyczne. Dzięki zastosowaniu tych technik możemy uzyskać efekt nie tylko płaskiego, ale też wyrzeźbionego brzucha. Liposukcja ultradźwiękowa Lipo SAVER jest mniej inwazyjna i wiąże się z krótszym procesem gojenia niż tradycyjna liposukcja.
Od: 14.500 zł do 16.500 zł

Liposukcja

Liposukcja ultradźwiękowa to gwarancja doskonałych efektu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego profilu bezpieczeństwa. Innowacyjne systemy Lipo VASER i Lipo SAVER nie tylko pozwalają na uzyskanie doskonałych rezultatów, ale także zmniejszyć inwazyjność procedury. Rekonwalescencja po liposukcji ultradźwiękowej jest krótsza i mniej uciążliwa.
Od: 3.000 zł do 10.000 zł

Ginekomastia

Zabieg korekty ginekomastii polega na usunięciu nadmiaru gruczołu i tkanki tłuszczowej z okolic męskiej klatki piersiowej. Cięcie otoczkowe pozwala na zredukowanie blizny do minimum i ukrycie jej. Stosując urządzenie Lipo SAVER do liposukcji ultradźwiękowej oraz generator Argo Plasma do ujędrniania skóry, możemy osiągnąć doskonałe rezultaty estetyczne.
Od: 5.000 zł do 6.000 zł

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 05/12 Wtorek 06/12 Środa 07/12 Czwartek 08/12 Piątek 09/12

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Pani Doktor ma wspaniałe podejście do Pacjenta. Wyjaśniła dokładnie wszystkie procedury przed i w trakcie zabiegu. Wykazała też zainteresowanie jak się czuję po kilku godzinach od zabiegu, co było bardzo miłym zaskoczeniem! Pani Doktor Klaudia to n...Czytaj więcej

Pani Doktor usuwała mi pieprzyka w okolicy ust - jest to trudne miejsce do zabiegów chirurgicznych. Zabieg trwał niecałe 30 minut, w znieczuleniu miejscowym, i przebiegł w świetnej atmosferze :) Po zabiegu otrzymałam jasne i obszerne wytyczne jak dba...Czytaj więcej

Pani Doktor ma super podejście do pacjenta, rozładowuje stres i odpowiada na wszystkie pytania. Zabieg operacji uszu przeszedł bezproblemowo w znieczuleniu dożylnym, cały zabieg przespałam :) Po zabiegu nie bolało, tylko troche pierwszą dobę. Kontakt...Czytaj więcej

Lek. med. Klaudia Libondi udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (10)

Lek. med. Klaudia Libondi udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Artykuł (1)

Miejsca pracy

Lek. med. Klaudia Libondi udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!