Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Mój brzuch wygląda rewelacyjnie, koronkowa robota!

Po zabiegu Warto
agnieszka_k_p266708
Utworzono: 12 lut 2015

Zabieg przeprowadzała dr Halina Berońska-Kulicka wspólnie z dr Maciejem Kulickim. Doktor Halina Berońska-Kulicka to lekarka z powołania, z rewelacyjnym podejściem i nastawieniem do pacjentów. Podczas konsultacji szczegółowo wyjaśniła zakres i przebieg zabiegu, odpowiadając na każde najdrobniejsze pytanie. Ciepłe podejście i spokój zapewniło mi poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie współpracy. Po operacji czułam się bardzo dobrze, po kilku dniach mogłam już normalnie funkcjonować, a o operacji przypominał mi tylko opatrunek i szwy. Minęły 2 miesiące, a mój brzuch wygląda rewelacyjnie, prawdziwa koronkowa robota. Nie spodziewałam się, że z można osiągnąć aż taki efekt. Oddanie się w ich ręce to była najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Profesjonaliści w każdym calu. Jeśli kolejny raz zdecyduję się na jakąkolwiek operacje plastyczną z pewnością zgłoszę się do nich.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz

O lekarzu

dr Halina Berońska-Kulicka

Warszawa, Mazowieckie

Ocena:

Mój brzuch wygląda rewelacyjnie, koronkowa robota!

agnieszka_k_p266708
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.