Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

26 mar 2018 · Zaktualizowano: 29 mar 2018

Rozstęp mięśni brzucha i przepuklina po dwóch ciążach

Nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu
81218

O lekarzu

Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam piszę bo mam problem ze swoim brzuchem. Jestem po dwóch ciążach po którym mam rozejście mięśni prostych brzucha Kresa biała. Ostatnia ciąża 2 lata temu ćwiczenia na mięśnie nie poprawiają tego wyglądu a brzuch jest odstający i wygląda jakbym była w 6 miesiącu ciąży. Jest to dla mnie krępujące nie mogę nic założyć obcisłego bo wszystko wystaje. Byłam u 4 chirurgów. 1 kazał mi schodząc 2 powiedział że tego niezoperuje 3 powiedział że z tym można żyć a 4 powiedział że takiego czegoś się nie operuje tylko ćwiczenia a ja ćwiczę i nic. Jest to dla mnie dyskomfort. Czuję się z tym źle chciałbym wyglądać jak kobieta i nie potwór.

1

Komentarz (1)

Niestety z tego zdjęcia nie wiele widać. Czy Pani ma prawidłową masę ciała? Niestety plastyka daje najładniejsze efekty u szczupłych kobiet. Rozstęp operuje się jak najbardziej, czy ci chirurdzy przypadkiem nie byli ogólnymi na NFZ?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Plastyka brzucha (dr Furmanek)

Doktor Daniel Furmanek zrobił mi rok temu plastyke brzucha. To była najlepsza rzecz na jaką się w życiu zdecydowałam. Blizna jest, ale coraz mniej widoczna (po roku) a nie ma wkurzającego mnie zwisu. Bolało, dochodziłam do siebie 2 tygodnie...

Czytaj więcej
Jeszcze raz nie zawahała bym się

Warto było pojechać na konsultację, warto było podać się zabiegowi, jestem zachwycona swoim ,,nowym brzuchem" Opieka w trakcie zabiegu jak i po była bardzo dobra, jak również kolejne wizyty kontrolne, mój zamierzony efekt został osiągnięty,brzuch...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.