Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

23 sty 2019

Pomniejszanie biustu - koszt zabiegu, możliwość płatności na raty, rekonwalescencja

Nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu

O lekarzu

2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Pomorskie...
Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam mam 23 lata i rozmiar mojego biustu to 75K przy wzroście 170 i wadze ok 73kg. Chciał bym się dowiedzieć jaki jest koszt takich zabiegów i czy jest możliwość spłacenia na raty . Mimo tego ,że wyleciałam z Polski to nadal mnie nie stać na tak kosztowna operacje . Też bym chciała się dowiedzieć mniej więcej jak szybko goja się rany i jak szybko wraca organizm do normalności po zabiegu. Przez ten problem czuje się bardzo nie komfortowo w własnym ciele i poprostu się wstydzę własnego ciała. Biust zaczął mi rosnąć bardzo szybko i niestety byłam molestowana przez swoich rówieśników przez to mam 2 razy większy kompleks. Błagam pomocy !

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Zmniejszenie bardzo dużego biustu 70M
Mam 35 lat i moim zdaniem bardzo duży biust 70 M przy wzroście 153 , rozważam zmniejszenie biustu ale nie wiem czy mnie stać bo ceny są dosyć duże a na NFZ nie wiem czy by się udało , kręgosłup mam już leczony od kilku lat .

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.