Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

Leczenie nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu
Zgłoszone przez nvtvlivd. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.
Moim problemem są rzadkie włosy. Nie mogę zrobić kucyka ani warkocza, ponieważ jest tak cienki, że nie wygląda to dobrze. Chciałabym w końcu mieć w miarę gęste i długie włosy o których marzy chyba każda kobieta. Niestety nie wiem jaką klinikę wybrać. Najlepiej gdyby była we Wrocławiu.
Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!
Jestem prawie 4 tygodnie po zabiegu mastopeksji z implantami. Zabieg wykonywałam w Poznaniu u doktora Mikołaja Kubasika 04.06.2020. Swoje naturalne piersi miałam zawsze dość spore - po utracie 17kg wagi były w rozmiarze 65F/G, a przed utrata...
Czytaj więcejWitam U Pani dr J. byłam na konsultacji do zabiegu labioplastyki. Na sam zabieg jednak się nie zdecydowałam ponieważ przeraziło mnie podejście Pani doktor. Po pierwsze Pani dr stwierdziła, że u niej nie muszę robić żadnych badań przed zabiegiem,...
Czytaj więcejWszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe zamykanie naczynek
Korekta nosa
Usuwanie blizn
Lifting twarzy