Moim problemem są rzadkie włosy.

Moim problemem są rzadkie włosy.

nvtvlivd

Moim problemem są rzadkie włosy. Nie mogę zrobić kucyka ani warkocza, ponieważ jest tak cienki, że nie wygląda to dobrze. Chciałabym w końcu mieć w miarę gęste i długie włosy o których marzy chyba każda kobieta. Niestety nie wiem jaką klinikę wybrać. Najlepiej gdyby była we Wrocławiu.

Dzień dobry. Nasza klinika mieści się w…

POLMED TRAVEL

Dzień dobry. Nasza klinika mieści się w Warszawie. W Polsce najdłużej wykonujemy przeszczepy włosów, bo od 1995 roku. Stosujemy dwie metody FUE przy wykorzystaniu nowoczesnego urządzenia i FUT. Właściwą metodę, tak jak opisałam Pani w mailu dobiera się indywidualnie do stopnia wyłysienia pacjenta. Bardzo proszę o przesłanie zdjęć głowy. Wtedy będziemy mogli przeprowadzić bezpłatną konsultację i powiedzieć Pani, jak duży musi być przeszczep i jaka metoda w Pani przypadku jest najbardziej optymalna. Załączam kilka zdjęć przed i po zabiegu.
Pozdrawiam serdecznie,
Izabela Sikorska

Opinia o lekarzu

Więcej opinii na ten temat

Joang 03.06.2019
Warto

Na zabieg jechalam z Polski i jestem z niego bardzo zadowolona, jak i rowniez z opieki w klinice, przemiły personel, w klinice bardzo czysto, lekarze to profesjonalisci. Goraco polecam!

Marian 04.10.2011
Warto

Parę lat temu zacząłem łysieć na czubku głowy. Pozostałe włosy mam bardzo gęste, dlatego zdecydowałem się na przeszczep. Dr Ibrahima znalazłem po prostu w internecie, ale ostateczna decyzja zapadła po pierwszej wizycie. ... Więcej 

Specjaliści w Twojej okolicy