Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Operacja plastyczna uszu - polecam serdecznie

Po zabiegu Warto
ciapamartyna770307
Utworzono: 9 sty 2019

W wieku 29 lat zdecydowałam się na operację plastyczną uszu. Była to pierwsza w moim życiu operacja, dlatego z wielką dawką niepewności i niepokoju o niej myślałam. Zdecydowałam się na operacje u Doktora Pietrasika i była to świetna decyzja. Na konsultacjach Doktor dokładnie obejrzał uszy, wysłuchał mojej wizji nowych uszu i ustali ze mną przebieg operacji. Otrzymałam wytyczne dotyczące wymaganych badań, zaleceń przed operacją i po operacji. W dniu zabiegu Doktor kolejny raz rozwiał wszystkie moje wątpliwości i spokojnie krok po kroku przeprowadzał przez wszystkie etapy operacji, która miała miejsce w maju 2018r. Po zabiegu odbyły się wizyty kontrolne (tydzień po, dwa tygodnie po, miesiąc po, trzy miesiące po i ostatnia siedem miesięcy po operacji) Za każdym razem Doktor oglądał stan uszu, postęp w gojeniu itp) Podczas każdej wizyty Doktor podchodził profesjonalnie, indywidualnie, z ogromom dozą doświadczenia i spokoju do wszelkich moich pytań, obaw. Operacja przebiegła w idealnej atmosferze, efekt jest wyśmienity. Polecam serdecznie i z pewnością kolejny raz swoje zdrowie i wygląd zawierzyłabym Doktorowi.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz

O lekarzu

dr. n. med. Kamil Pietrasik

3 ośrodków w Mazowieckie...

Ocena:

Operacja plastyczna uszu - polecam serdecznie

ciapamartyna770307
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.