Lek. med. Marta Librant-Suska

Lek. med. Marta Librant-Suska

Brak opinii
Dodaj opinię
Krzywa 8, Kraków, Małopolskie
Lek. med. Marta Librant-Suska
Lek. med. Marta Librant-Suska
Brak opinii

Informacje

Lek. med. Marta Librant-Suska jest lekarzem chorób wewnętrznych oraz zakaźnych. Jej trzecią specjalizacją jest medycyna estetyczna. Wykonuje przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające oraz terapie z zastosowaniem lasera.

Lek. med. Marta Librant-Suska jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia ukończyła w 1983 roku. Cztery lata później zdobyła specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych, a następnie uzyskała tytuł specjalisty chorób zakaźnych. Od wielu lat interesuje się medycyną estetyczną.

Chcąc przekuć swoją pasję na wykonywany zawód, podjęła Studia Podyplomowe z Medycyny Estetycznej w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Była jednym z pierwszych lekarzy w Polsce, którzy zaczęli wykonywać zabiegi z tego zakresu. Od 2003 roku jej życie zawodowe jest zdominowane przez medycynę estetyczną. Pomimo ogromnego doświadczenia i szerokiej wiedzy nadal doskonali swoje umiejętności. Świadoma szybko zmieniających się trendów w medycynie estetycznej uczestniczy w szkoleniach, konferencjach oraz sympozjach naukowych w Polsce i za granicą, które pozwalają jej poznać najnowsze techniki zabiegowe i nauczyć się obsługi nowoczesnego sprzętu.

Specjalizacje

Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych. W swojej pracy stosuje przede wszystkim terapie redukcji zmarszczek wypełniaczami – kwasem hialuronowym i toksyną botulinową. Wykonuje też tzw. wampirzy lifting z użyciem osocza bogatopłytkowego oraz mezoterapię. Jest znakomitą specjalistką w zakresie implantacji nici PDO. Wykonuje również zabiegi z użyciem lasera – redukcję przebarwień, blizn i rozstępów. Stosuje terapię domykania rozszerzonych naczynek krwionośnych laserem oraz fotoodmładzanie. W jej gabinecie można poddać się laserowym zabiegom rewitalizacji pochwy i okolic intymnych.

Klinika

Krakowskie Centrum DER-MED to nowoczesna placówka, w której każdy pacjent może kompleksowo zadbać o urodę. W jej ofercie znajdziecie przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające, np. ostrzykiwanie toksyną botulinową, kwasem hialuronowym, osoczem bogatopłytkowym oraz mezoterapię. Wykwalifikowana kadra wykonuje niechirurgiczny lifting twarzy z zastosowaniem nici PDO. Udając się do kliniki, możecie także wykonać szereg zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej, w tym korekcję nosa i uszu czy blefaroplastykę. Ośrodek dysponuje także zaawansowanymi technologicznie laserami. To miejsce, w którym poddacie się skutecznej i bezbolesnej depilacji laserowej oraz rewitalizacji skóry cenionymi na rynku laserami. W klinice wykonuje się fotoodmładzanie, zabiegi zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych czy laserowego usuwania blizn i rozstępów.

Centrum DER-MED specjalizuje się również w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej – labioplastyce, wybielaniu okolic intymnych czy terapii laserowego nawilżania i obkurczania pochwy. W klinice przeprowadza się też zabiegi liposukcji oraz powiększania piersi własnym tłuszczem. Nad bezpieczeństwem pacjentów czuwa wykwalifikowana i doświadczona kadra, korzystająca z bogatego zaplecza zabiegowego oraz certyfikowanych preparatów. Pacjenci mają do dyspozycji przestronne wnętrza, w których mogą się zrelaksować i odprężyć przed zabiegiem. W gabinetach panuje przyjazna atmosfera. Lekarze skrupulatnie dopasowują zabiegi do potrzeb i oczekiwań swoich podopiecznych oraz zapewniają im pełną dyskrecję.

Lokalizacja

Lek. med. Marta Librant-Suska pracuje w prywatnym Centrum Medycyny Estetycznej DER-MED w Krakowie

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (6)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.