Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej
 • 114 odpowiedzi

Dr n. med. Marcin Bieńkowski

Chirurgia Ogólna Bydgoszcz
 • 67% < 2 dni 7
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
  rekomendacje
  kolegów

Kontakt z nami

Rekomendacje (14)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Dr n. med. Marcin Bieńkowski? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Dr n. med. Marcin Bieńkowski

Zarejestrowany użytkownik 16.02.2018
Warto     

Wiele lat walczylam z wielkimi przebarwieniami. Zabiegi ktore mialam wykonywane u innych lekarzy nie przyniosly zamierzonych efektow. Jedyna szansa byla dlanie klinika p. Bienkowskich. Wykonano mi zabiegi na twarzy laser... Więcej 

2 Lubię to  
Robert 23.03.2016
Warto     

Witam, Trafiliśmy do kliniki przez przypadek... Koleżanka powiedziała nam o tym, że widziała baner z dziewczynką która ma podobnego naczyniaka na twarzy jak nasza córeczka Victoria. Było to krótko przed tym jak chcieliś... Więcej 

1 Lubię to  

Gość

Anonymous 28.03.2013
Warto     

Polecam dr M. Bieńkowskiego to wspaniały i profesjonalny fachowiec w swej dziedzinie. Świetny w rewitalizacji i odmładzaniu twarzy nie przesadza - robi to b.fachowo. Jednocześnie jest pełnym ciepła i zrozumienia człowie...kim. Więcej 

Gość

Anonymous 14.06.2012
Warto     

Witam.Polecam z całą stanowczością tego lekarza.Profesjonalista.Nie zrobi niczego co by było przesadą.Inni robią dla kasy a on dla dobrego wyglądu.

Wszystkie rekomendacje

Rekomendacje innych lekarzy

Profil - Dr n. med. Marcin Bieńkowski - Chirurgia Ogólna Bydgoszcz

Motto:

COFNIJ CZAS... BEZPIECZNIE

Członkostwo

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Członkostwo:

 • ESCAD - European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology ESCAD
 • EWMA - European Wound Management Association EWMA
 • IMCAS - International Master Course on Aging Skin
 • PTMEiAA - Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • WOSAAM - World Society of Anti Aging Medicine (WOSAAM)

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Doktor nauk medycznych Marcin Bieńkowski jest specjalistą chirurgii ogólnej, zajmuje się również medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową.

Twórca i założyciel Kliniki w Bydgoszczy oraz współzałożyciel Kliniki w Częstochowie. Wspólnie z żoną doktor Iloną Wnuk-Bieńkowską kieruje i zarządza pracą personelu medycznego obu klinik. Doktor Marcin Bieńkowski specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach odmładzania i biorewitalizacji skóry, kompleksowym leczeniu wszelkich zmian naczyniowych, rozstępów, blizn i modelowaniu sylwetki. Prowadzi szkolenia i wykłady na międzynarodowych kongresach, m.in. w Rzymie, Paryżu i Monte Carlo, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem i zaawansowanymi autorskimi technikami zabiegowymi z innymi specjalistami. Należy do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych medycynie estetycznej, chirurgii oraz medycynie anti-aging.

Filozofia zawodowa

Wszystkie zabiegi wykonywane w Bieńkowscy Clinic® oparte są na podstawach medycznych i badaniach naukowych, specjaliści Bieńkowscy Clinic® nie  ulegają chwilowym trendom i modom przy wyborze i wprowadzaniu nowych zabiegów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowali również własne, sprawdzone i unikalne terapie. Ich celem jest osiągnięcie długotrwałych rezultatów przy zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa i komfortu pacjentom.

Nasz gabinet/klinika

Od jesieni 2012 roku Bieńkowscy Clinic® w Bydgoszczy posiada nową siedzibę. Nowoczesna aparatura, przyjazne wnętrza oraz usługi medyczne najwyższej jakości przeprowadzane przez wykwalifikowany zespół ekspertów to wyznaczniki jakości Bieńkowscy Clinic®. Komfort w klinice zapewnia sześć gabinetów zabiegowych, sala operacyjna, pracownia dermatoskopowa oraz VIP room. Bieńkowscy Clinic® rozwija się bardzo dynamicznie dzięki wieloletniemu doświadczniu w stosunkowo młodej dziedzinie jaką jest medycyna estetyczna. Personel Kliniki stanowią aktualnie lekarze, kosmetolodzy, fizjoterapeuci oraz pielęgniarki.

Wszystkie zabiegi oferowane pacjentom Bieńkowscy Clinic® cechują się bezpieczeństwem i są przeprowadzane przy zapewnieniu maksymalnego komfortu. Specjaliści Bieńkowscy Clinic® nie ulegają chwilowym trendom i modom, natomiast opierają się na podstawach medycznych i badaniach naukowych przy wyborze i wprowadzaniu nowych zabiegów. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło im obok sprawdzonych i dostępnych metod – tzw „złotych standardów” - wypracować własne terapie. Współpracują z najlepszymi producentami sprzętu medycznego i stosują jedynie renomowane preparaty. Klinika otrzymała prestiżowy tytuł Ambasadora marki Restylane. 

Nowością w klinice doktora Marcina Bieńkowskiego są zabiegi przyczyniające się do naturalnej biostymulacji tkanek w procesach regeneracyjnych i odmładzajacych - Plasma Complex oraz fibryna komórkowa i strukturalna.

Od 2002 roku klinika Bieńkowscy Clinic® ściśle współpracuje z prywatnym ośrodkiem chirurgii plastycznej – prowadzonym przez doktora Wiesława Bieńkowskiego w Bydgoszczy. Korzystając z wzajemnych doświadczeń zapewniają swoim pacjentom szeroką ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Specjaliści Bieńkowscy Clinic® dokładają wszelkich starań aby spełnić oczekiwania swoich Pacjentów i zapewniają im usługi na najwyższym poziomie pod okiem najlepszych specjalistów.

Doktor Marcin Cieńkowski wraz z doktor Iloną Wnuk-Bieńkowską serdecznie zapraszają Państwa do siedziby Bieńkowscy Clinic® w Częstochowie, oraz kliniki w Bydgoszczy, które stanowią ukoronowanie ich piętnastoletniej pracy w zawodzie lekarza.

Wykształcenie i doświadczenie

dr n. med. Marcin Bieńkowski - specjalista chirurgii oraz medycyny estetycznej i anty-aging jest absolwentem Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Wydział Lekarski (studia w latach 1993-1998)

 • 1999 - 2000 - młodszy asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej X Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy

 • 2000 - 2002 - rezydentura z chirurgii ogólnej w I Oddziale Chirurgicznym PSZOZ w Inowrocławiu

 • 2002 - 2007 - rezydentura i specjalizacja z chirurgii ogólnej w Oddziale Chirurgicznym Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr E. Warmińskiego w Bydgoszczy

 • 2005 - 2007 studia doktoranckie pod kierunkiem dr hab.n.med. Eugenii Gospodarek, prof. UMK Kierownika Katedry i Zakładu Mikrobiologii Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 • 11.04.2007 - Obrona pracy doktorskiej pt: "Epidemiologia zakażeń ran operacyjnych u pacjentów po cholecystektomii laparoskopowej"

 • 18.04.2008 - Poznań - tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej

 • 2003 - do chwili obecnej - zastępca dyrektora do spraw lecznictwa Centrum Medycznego Bieńkowski w Bydgoszczy - Prywatnej Kliniki Chirurgii Plastycznej

 • 2008 - Paryż, EuroMediCom - specjalizacja Anti-Aging

Medycyną estetyczną zajmuje się od 2001 roku. W latach 2003 - 2006 kierował oddziałem medycyny estetycznej i anti-ageing w Centrum Medycznym Bieńkowski - Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej w Bydgoszczy. Wiosną 2006 roku otworzył własną klinikę Esteticmed.pl® zajmującą się medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową, laseroterapią oraz dermatochirurgią.

Doktor Marcin Bieńkowski jest autorem i współautorem wielu prac naukowych oraz artykułów ogłoszonych drukiem.

Od wielu lat poszerza swoją wiedzę i inwestuje w najnowszy sprzęt medyczny. Kilka razy w roku uczestniczy w kongresach, konferencjach i kursach w Polsce i zagranicą, gdzie pogłębia swoje doświadczenia zarówno w dziedzinie medycyny estetycznej, jak i chirurgii, co umożliwia mu stosowanie najnowszych skutecznych i sprawdzonychmetod leczenia pacjentów we własnej praktyce.

Doktor Marcin Bieńkowski jest ponadto międzynarodowym trenerem preparatu kwasu hialuronowego Restylane® MasterClass® szwedzkiej firmy QMED®.

Konsultacje

Wizytę u doktora Bieńkowskiego można umówić, potwierdzić, jak i odwołać mailowo, telefonicznie czy też poprzez wiadomość sms. Można także skorzystać z portalu  Estheticon. Umawiając się na konsultację, warto również zarezerwować czas na zabieg tego samego dnia gdyż większość z zabiegów jest nieinwazyjna i można je wykonać bezpośrednio po konsultacji.

 

 

 

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Alternatywa liposukcji – nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu Zapraszamy do Kliniki... Z 200 zł Tak
Anti aging - medycyna przeciwstarzeniowa Zapraszamy do Kliniki... Z 200 zł Tak
Augmentacja (powiększenie) punktu G Z 2 500 zł
BOTOX® Podana cena to kwota za 1... Z 300 zł Tak
Dermabrazja Dermabrazja laserowa. Cena... Z 400 zł Do 3 000 zł Tak
Dermatoskopia z cyfrową archiwizacją obrazu Cena uzależniona od ilości... Z 250 zł Do 500 zł Tak
Fibryna komórkowa i strukturalna Z 800 zł Do 1 000 zł
Fototerapia LED System medycznej... Z 150 zł Tak
Ginekomastia Cena zależy od wielkości,... Z 4 500 zł Do 8 000 zł Tak
IPL zabiegi intensywnym światłem pulsacyjnym Cena zależy od wielkości,... Z 600 zł Do 3 900 zł
   Fotoepilacja (IPL) Cena za 1 małą okolicę np.... Z 49 zł Tak
Korekcja blizn LECZENIE BLIZN... Z 200 zł Do 2 000 zł Tak
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) Cena zależy od wielkości,... Z 4 000 zł Do 8 610 zł
Korekta nosa kwasem hialuronowym Cena zależy od wielkości,... Z 850 zł Do 1 353 zł Tak
Laser Cutera Enlighten Triplex MLA (głębokie odmłodzenie, wiotkość, blizny, rozstępy) Cena zależy od wielkości,... Z 1 250 zł Do 6 500 zł Tak
Laser Cutera Enlighten Triplex PICO + NANO technologia (tatuaże, makijaż permanentny) Cena zależy od wielkości,... Z 450 zł Tak
Laser Cutera Enlighten Triplex Pico Genesis (przebarwienia, fotostarzenie, poszerzone pory) Cena zależy od wielkości,... Z 1 000 zł Do 5 000 zł Tak
Laser Cutera® Genesis V+ (rumień, przebarwienia, fotostarzenie, poszerzone pory) NOWOŚĆ! Cena uzależniona od... Z 800 zł
Laser frakcyjny/Fraxel (usuwanie przebarwień, zmian potrądzikowych, odmładzanie skóry) Cena zabiegu Fraxel... Z 1 200 zł Do 3 000 zł Tak
Laserowa epilacja - usuwanie nadmiernego owłosienia Przykładowe ceny warga... Z 150 zł Do 1 100 zł Tak
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej Zapraszamy do Kliniki... Z 250 zł Tak
   Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry Fotoodmładzanie,... Z 400 zł Do 3 900 zł Tak
   Laserowe leczenie trądziku Cena zależy od rodzaju... Z 400 zł Do 3 000 zł Tak
   Laserowe usuwanie blizn Cena zabiegu uzależniona... Z 200 zł Do 2 000 zł Tak
   Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Cena zabiegu obliczana jest... Z 100 zł Do 3 000 zł Tak
   Laserowe usuwanie tatuażu i pigmentów Cutera® Enlighten TM... Z 450 zł Do 3 100 zł Tak
   Laserowe usuwanie zmian skórnych Cena uzależniona od ilości... Z 250 zł Do 2 000 zł Tak
Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej
   Laserowe leczenie nietrzymania moczu Cena 1 zabiegu 1250 zł... Z 1 250 zł Tak
   Laserowe odmładzanie pochwy Cena 1 zabiegu 1250 zł... Z 12 500 zł Tak
Laserowy peeling węglowy Cena uzależniona od okolicy... Z 400 zł Do 650 zł Tak
Leczenie naczyniaków (haemangioma) Cena zabiegu obliczana jest... Z 300 zł
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) Cena leczenia nadpotliwości... Z 1 600 zł Do 6 000 zł Tak
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox) Cena leczenia nadpotliwości... Z 1 600 zł Do 2 000 zł Tak
   Laserowe usuwanie pocenia się - Smartlipo Leczenie nadpotliwości pachy Z 4 500 zł Do 6 000 zł Tak
   Likwidacja nadmiernego pocenia stóp Cena leczenia nadpotliwości... Z 1 600 zł Do 2 000 zł
Leczenie trądziku Cena zależy od rodzaju... Z 400 zł Do 3 000 zł
Leczenie wypadania włosów SMART GRAFT®, Regenera... Z 150 zł Tak
   Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Z 500 zł Tak
Leczenie żylaków Laser Cutera Exel V -cena... Z 300 zł Do 4 000 zł Tak
   Laserowe leczenie żylaków EVLA Z 2 500 zł Do 4 000 zł Tak
   Skleroterapia żylaków Z 350 zł Do 900 zł
   Laserowe usuwanie żylaków EVLT wewnątrznaczyniowe,... Z 3 000 zł Do 5 500 zł Tak
Lipoliza iniekcyjna fosfatydylocholina -... Z 250 zł Tak
   Lipoliza iniekcyjna Aqualyx Z 200 zł Tak
Liposukcja - Na zasadzie podciśnienia Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł
Liposukcja - Na zasadzie radiofrekwencji Cena zabiegu uzależniona od... Z 400 zł Do 1 550 zł Tak
   Accent Cena zabiegu uzależniona od... Z 400 zł Do 1 550 zł Tak
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa - CoolLipo Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa - Smartlipo Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa SlimLipo Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja ultradźwiękowa (VASER Lipo®, LipoSelection®) Cena uzależniona od obszaru... Z 6 000 zł Do 14 500 zł Tak
   Liposukcja wibracyjna Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa – laser MPX Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa – Pro Lipo Plus & Skin Tyte Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja tradycyjna Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
Macrolane Cena zależy od wielkości,... Z 9 990 zł Do 12 288 zł Tak
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Z 100 zł Do 1 800 zł Tak
Mezoterapia tlenowa Intraceuticals Innowacyjna... Z 500 zł
Nici liftingujące Zabiegi te odbywają się z... Z 4 000 zł Do 11 070 zł
   Lifting nici PDO Cena jednej nici Z 60 zł Do 100 zł Tak
Nieinwazyjny lifting Zapraszamy do Kliniki... Z 400 zł Tak
   HIFU - nieinwazyjny lifting Cena uzależniona od obszaru... Z 1 000 zł Tak
   Ultraformer Cena uzależniona od obszaru... Z 2 500 zł Tak
Onda® mikrofale Coolwaves - terapia cellulitu, wiotkości skóry, modelowanie sylwetki Cena zabiegu uzależniona od... Z 1 200 zł Do 3 500 zł Tak
Operacja naprawcza krocza (Perineoplastyka) Odmładzanie i lifting... Z 2 500 zł Do 4 000 zł Tak
   Odmładzanie i lifting krocza za pomocą nici Z 2 500 zł Do 4 000 zł Tak
Operacje korekcyjne i naprawcze stopy
   Wrastający paznokieć Dokładna cena ustalana na... Z 500 zł Tak
Peeling chemiczny Kwas glikolowy 150 ,... Z 150 zł Do 500 zł Tak
Plasma Comlex Cena uzależniona od ilości... Z 1 500 zł Do 3 900 zł
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka) Z 4 500 zł Do 6 000 zł Tak
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) Z 3 500 zł Do 4 000 zł Tak
Powiększanie i modelowanie pośladków i bioder Cena zależy od wielkości,... Z 7 500 zł Do 16 000 zł Tak
Powiększanie piersi (Augmentacja)
   Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste) Cena zależy od wielkości,... Z 8 000 zł Do 18 000 zł Tak
Powiększanie ust (Augmentacja) Z 800 zł Tak
   Lip Lift - powiększanie ust Dokładna cena ustalana na... Z 4 000 zł Do 4 920 zł Tak
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym Preparat Juvederm Ultra... Z 800 zł Do 1 500 zł
   Powiększanie ust własnym tłuszczem Cena za 1 okolicę Z 3 500 zł Tak
Przeszczep włosów - transplatacja włosów SMART GRAFT® Z 4 000 zł Tak
Radiofrekwencja (urzadzenie Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Pelleve) Cena 1 zabiegu. Cena jest... Z 400 zł Do 2 500 zł Tak
REGENERA ACTIVA® - leczenie łysienia androgenowego Z 6 000 zł Tak
Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP Cena uzależniona oddstopnia... Z 400 zł Do 1 000 zł
Ultradźwiękowa bezigłowa liposukcja Z 700 zł Do 12 500 zł Tak
Ultradźwiękowa kawitacja Med Contour Medical -Cena... Z 700 zł Do 12 500 zł Tak
Usuwanie cellulitu Redukcja cellulitu,... Z 200 zł Do 12 500 zł Tak
   Redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki VacuShape Z 700 zł Tak
   Usuwanie cellulitu - Cellu M6 Medyczna Endermologie Z 200 zł Do 250 zł Tak
Usuwanie przebarwień i zmian barwnikowych Cena zależy od wielkości,... Z 400 zł Tak
Usuwanie rozstępów Cena zależy od wielkości,... Z 800 zł Do 4 000 zł Tak
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Cena zależy od wielkości,... Z 250 zł Do 2 000 zł Tak
   Plastyka miejscowa – usuwanie zmian skórnych Cena zależy od wielkości,... Z 450 zł Tak
Wypełnianie warg sromowych Z 1 500 zł Do 2 500 zł Tak
Wypełnianie zmarszczek Cena uzależniona jest od... Z 900 zł Do 1 100 zł Tak
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage Nici hialuronowe -... Z 900 zł Do 1 538 zł Tak
   Lipofiling - przeszczep tłuszczu Cena zależy od wielkości,... Z 3 000 zł Do 16 000 zł Tak
   Nici hialuronowe - hydrolift, soft lifting Cena jednej nici Z 60 zł Do 100 zł Tak

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Video

Artykuły

Ultraformer
09.05.2016

ULTRAFORMER® III - to urządzenie wykorzystujące technologię HIFU (high intensity focused ultrasound), czyli zogniskowaną falę...

Rozstępy, jak zapobiegać i leczyć
15.07.2010

Macierzyństwo i okres ciąży to niewątpliwie jedne z najpiękniejszych chwil w życiu każdej kobiety. Niestety pozostałością po...

Zaffiro w walce z wiotkością skóry
04.10.2011

Zmarszczki i inne niedoskonałości skóry tracącej z wiekiem sprężystość są częstym problemem większości z nas. Dzięki terapii...

Kontakt z nami

Adresy

Chirurgia Ogólna Bydgoszcz
Adres
ul. Cicha 17
85-650 Bydgoszcz
Centrum
Polska