Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

5 kwi 2018

Niezadowolna po laseroterapii

Nie warto

O lekarzu

Dr n. med. Marcin Bieńkowski
2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Śląskie...
Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zachęcona pozytywnymi opiniami zasięgniętymi z internetu, postanowiłam rozpocząć walkę z bliznami potrądzikowymi w klinice. Lekarzem prowadzącym terapię był Pan dr B. Niestety po wydaniu fortuny na laseroterapię, efekty są znikome. Od samego początku zdawałam sobie sprawę z tego, że całkowite "Zakrycie" blizn jest niemozliwe. Patrzyłam na to realnie, ale efekt jest naprawde kiepski a Pan dr nie wywiązuje się ze swoich obietnic. Nie odpowiada na e-maile. dr B miał dla mnie JEGO zdaniem super ofertę na kolejne lasery, gdzie inna klinika cenę standardową ma mniejszą niż pan B dla pacjentki, ktora zostawila w klinice wszystkie swoje pieniądze a pozniej nawet nie stac go na to, zeby odpisac na e-maila. Szkoda gadać. Nie polecam tego lekarza.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.