Ordon Beauty Center - lek. med. Małgorzata Ordon

Ordon Beauty Center - lek. med. Małgorzata Ordon

(6 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Wolności 112/1, Chorzów, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Ordon Beauty Center - lek. med. Małgorzata Ordon
Ordon Beauty Center - lek. med. Małgorzata Ordon
(6 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 605 wizyt na profilu

Doktor Małgorzata Ordon jest lekarzem medycyny estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie Ordon Beauty Center w Chorzowie.

Doktor Małgorzata Ordon specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej, wykonuje miedzy innymi zabiegi takie jak karboksyterapia, wypełnienie zmarszczek,redukcja blizn i przebarwień, lipoliza iniekcyjna, modelowanie ust, osocze bogatopłytkowe, peelingi medyczne, radiofrekwencja mikroigłowa, usuwanie nadpotliwości, nici liftingujące, odmładzanie dłoni, wolumetria i wiele innych. W gabinecie Ordon Beauty Center pacjenci mogą poddac się również zabiegom z zakresu kosmetologii takim jak endermologia, infuzja tlenowa, depilacja pastą cukrową, zabiegi oczyszczające, masaż limfatyczny, biolifting.

Gabinet doktor Małgorzaty Ordon mieści się w Chorzowie przy ulicy Armii Krajowej 13/84. Pacjenci mogą umawiac się na konsultacje korzystając z formularza kontaktowego. W gabinecie doktor Ordon regularnie oferowane są zabiegi w promocyjnych cenach.

Doktor Małgorzata Ordon jako jedna z pierwszych w kraju zdobyła Certyfikat Lekarza Medycyny Estetycznej, który przyznawany jest przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Certyfikat ten potwierdza kwalifikacje specjalisty wykonującego zabiegi z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej.

Doktor Małgorzata Ordon jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. W trakcie studiów doktoranckich na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Publikowała w recenzowanych medycznych czasopismach krajowych, jest współautorką prac przedstawianych na konferencjach krajowych, jak i zagranicznych. Specjalizuje się w nieinwazyjnych zabiegach korekcji, modelowania i biorewitalizacji twarzy z wykorzystaniem laseroterapii, wypełniaczy oraz toksyny botulinowej. Bogate doświadczenie oraz wieloletnia praktyka pozwalają jej na dobranie najlepszego programu leczenia dla każdego z pacjentów. Doktor Ordon uczestniczyła w licznych szkoleniach i kongresach dzięki czemu może zaoferować swoim pacjentom nowoczesne i skuteczne zabiegi spełniające restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa.

Ukończone specjalizacje:

  • Choroby wewnętrzne
  • Vnitřní lékařství

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Lekarskie
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Lekarskie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (6)

4.8
średnia ocen
100% poleca

Zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie. Zawsze u Pani doktor czuję się profesjonalnie zaopiekowana. Polecam każdej Pani która stawia bezpieczeństwo i profesjonalizm na pierwszym miejscu.

Salon na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, zrozumienie potrzeb klienta, wspaniała atmosfera, uczciwość - to namiastka o tym miejscu. Trafiłam do Pani Doktor Małgosi ponad 2 lata temu i jestem zachwycona do dziś. Korzystam z zabiegów odmładzających...Czytaj więcej

Pani doktor Ordon jest najlepsza jeśli chodzi o medycynę estetyczną

Iwona Wrzesińska

Zobacz więcej opinii
Ordon Beauty Center - lek. med. Małgorzata Ordon udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (7)

Ordon Beauty Center - lek. med. Małgorzata Ordon udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!