Dr n. med. Maria Rybak

Dr n. med. Maria Rybak

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Powstańców Śląskich 56a/2, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Dr n. med. Maria Rybak
Dr n. med. Maria Rybak
Brak opinii

Informacje

  • 187 wizyt na profilu

Dr n. med. Maria Rybak jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej, gastroenterologiem i specjalistą chorób wewnętrznych. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii. Zawodowo związana z Katedrą i Kliniką Gastroenterologii i Hepatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz prywatną kliniką ARS ESTETICA.

Specjalistka medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Wśród oferowanych przez nią zabiegów znajdują się zarówno zabiegi lecznicze np. w wypadku trądziku różowatego jak i odmładzające – np. redukcja zmarszczek czy powiększanie ust. Jako gastroenterolog i lekarz chorób wewnętrznych dr n. med. Maria Rybak zajmuje się leczeniem dietetycznym oraz chorobami przewodu pokarmowego.

Dr n. med. Maria Rybak przyjmuje w Klinice Ars Estetica, która powstała jako niezależna część Wrocławskiego Centrum Zdrowia Ars Medica, a dziś działa jako niezależne centrum medyczne. Celem kliniki, obok dbania o zdrowie pacjentów jest wspieranie ich w opóźnianiu procesów starzenia oraz zapewnienie promiennego wyglądu przez dłuższy czas.

Dr n. med. Maria Rybak jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie w 1983 roku uzyskała I stopień specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych, a w 1986 roku stopień II. Rok później uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na podstawie pracy dotyczącej zmian w przewodzie pokarmowym u chorych na nadczynność tarczycy. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie.

Od 1979 roku jest zawodowo związana z Katedrą i Kliniką Gastroenterologii i Hepatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracuje także w prywatnej klinice ARS ESTETICA gdzie zajmuje się medycyną estetyczną oraz leczeniem dietetycznym.

Opublikowała ponad 30 prac naukowych z zakresu chorób przewodu pokarmowego. Pracuje również jako wykładowca na podyplomowych kursach specjalizacyjnych dla lekarzy, gdzie wykłada tematykę chorób wewnętrznych oraz chorób przewodu pokarmowego i wątroby.

Dr n. med. Maria Rybak jest dostępna dla pacjentów w Klinice Ars Estetica we Wrocławiu. Pracuje także w Katedrze i Klinice Gastroenterologii i Hepatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Ukończone specjalizacje:

  • Choroby wewnętrzne
  • Vnitřní lékařství

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

Dr n. med. Maria Rybak udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!