lek. med. Grażyna Jóźwiak-Zimińska

(9 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Skwer K. Wyszyńskiego 5/33, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Godziny pracy: Wt. - Pt. 11:00 do 20:00, zapisy na konsultacje: 9:00 do 19:00, PREFEROWANY KONTAKT za pośrednictwem SMS
lek. med. Grażyna Jóźwiak-Zimińska
(9 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 1198 wizyt na profilu

Doktor Grażyna Jóźwiek-Zimińska jest specjalistką chirurgii dziecięcej oraz chirurgii plastycznej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie Grejs w Warszawie.

Doktor Grażyna Jóźwiak- Zimińska  jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnią praktyką w warszawskiej klinice chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.Jest absolwentka podyplomowej szkoły medycyny estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie. Od wielu lat prowadzi prywatny  gabinet chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej Grejs w Warszawie.

Głównym kierunkiem działania jej gabinetu jest medycyna estetyczna - przeciwdziałanie procesom starzenia się skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk.

Warszawski gabinet Grejs specjalizuje się w zabiegach korygujących zmarszczki i poprawiających objętość i owal twrzy. Wykonywane są również zabiegi chirurgii plastycznej, jak korekta powiek  małżowin usznych czy wycinanie zmian skórnych z możliwością plastyki miejscowej i przeszczepów skóry. Współpraca z doktor patomorfolog Joanną Marczuk pozwala na badania histopaologiczne wycinanych zmian.

Wiedzę i umiejętności wynikajace z ponad dwudziestoletniego zainteresowania medycyną estetyczną doktor Jóźwiak na bieżąco doskonali, biorąc udział w międzynarodowych konferencjach, kongresach i szkoleniach z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej.

Doktor Grażyna Jóźwiak przeszła specjalistyczne szkolenie w Niemczech z nowczesnej metody odmładzania Cellesthic, którą jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce z powodzeniem stosuje w swoim gabinecie. Jako jedna z pierwszych lekarzy w Polsce stosowała wypełniacze, wtedy to był kolagen. Szkoliła lekarzy w technice podawania tych preparatów. Dzisiaj również prowadzi szkolenia dla lekarzy w wykonywaniu zabiegu preparatem Radiesse.

Doktor Jóźwiak-Zimińska podkreśla, że w kontakcie z pacjentami, którymi są zarówno kobiety jak i mężczyźni, kieruje się rzetelną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Dyskretne poprawianie defektów w myśl hasła „Odkryj swoje piękno” to domena jej gabinetu. 

Specjalistka preferuje kontakt za pośrednictwem wiadomości SMS.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

  • Tak

Pacjenta przyjmuje:

  • Specjalista

Godziny pracy:

  • Wt. - Pt. 11:00 do 20:00, zapisy na konsultacje: 9:00 do 19:00, PREFEROWANY KONTAKT za pośrednictwem SMS

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (9)

4.6
średnia ocen
100% poleca

Wykonano mi zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i efekt jest spektakularny! Korekta opadających powiek – zabieg przy relaksującej muzyce… znieczulenie miejscowe, więc podczas zabiegu można sobie swobodnie gadać, bo nic się nie czuje… Odzysk...Czytaj więcej

Swietne rezultaty koagulacji zmian skórnych

Nigdy nie robi nic na siłę

Zobacz więcej opinii
lek. med. Grażyna Jóźwiak-Zimińska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (2)

Zdjęcia (5)

lek. med. Grażyna Jóźwiak-Zimińska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!