lek. med. Aleksandra Wolnicka

lek. med. Aleksandra Wolnicka

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Piotrowicka 68 , Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
lek. med. Aleksandra Wolnicka
lek. med. Aleksandra Wolnicka
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 448 wizyt na profilu

Doktor Aleksandra Wolnicka jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej. Swoich pacjentów konsultuje i operuje w Katowicach.

Doktor Aleksandra Wolnicka wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Jej pacjenci mogą między innymi skorzystac z zabiegów takich jak powiększanie piersi implatami, redukcja piersi, modelowanie piersi, lifting twarzy, korekcja nosa, operacja brzucja, operacja opadających powiek, korekcja worków pod oczami, podniesienie piersi, usuwanie ginekomastii, plastyka brodawek sutkowych, korekcja nosa (estetyczna i funkcjonalna), korekcja odstających uszu, odsysanie tłuszczu (z brzucha, pośladków, ud, podbródka), labioplastyka, rekonstrukcja piersi, korekcja blizn.

Doktor Aleksandra Wolnicka jest absolwentką katowickiej Śląskiej Akademii Medycznej, którą ukończyła w 1993 roku, w 1996 roku zdobyła tytuł specjalisty pierwszego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, kierownikiem specjalizacji był prof. dr hab. med. Stanisław Kuśmierski. W roku 2001 uzyskała tytuł specjalisty Idrugiego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, kierownikiem specjalizacji był prof. dr hab. med. Jacek Starzewski, natomiast w roku 2007 otrzymała tytuł specjalisty chirurgii plastycznej, kierownikiem specjalizacji był prof. dr hab. med. Jerzy Strużyna. Od roku 1993 do roku 1994 doktor Wolnicka odbywała staż podyplomowy w katowickim Państwowym Szpitalu Klinicznym im. A. Mielęckiego, w latach 1994 – 2001 pracowała w Klinice Chirurgii Ogólnej i Koloproktologicznej Śląskiej Akademii Medycznej. Od roku 2001 do roku 2007 pracowała na Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej katowickiej Śląskiej Akademii Medycznej. Od roku 2007 aż po dziś dzień doktor Aleksandra Wolnicka prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarskią w zakresie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetyczej. W latach 2008-2012 pracowała na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu na stanowisku zastępcy ordynatora.

Doktor Aleksandra Wolnicka swoich pacjentów konsultuje i operuje w Katowicach. Pacjenci moga umawiać się na wizyty konsultacyjne korzystając z formularza kontaktowego.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 200

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca
lek. med. Aleksandra Wolnicka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (1)

lek. med. Aleksandra Wolnicka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!