Powiększanie piersi - okrągłe implanty 420ml, 360ml HP pod mięsień w Aesthetic Med

Powiększanie piersi - okrągłe implanty 420ml, 360ml HP pod mięsień w Aesthetic Med

asylwetka

W lutym 2016 poddałam się zabiegowi powiększenia piersi implantami okrągłymi (420ml ,360ml HP) pod mięsień w klice Aesthetic Med w Szczecinie. Operował mnie DR Dmytrzak oraz Rami.
Na zabieg w Aesthetic Med zdecydowałam się z 2 powodów- polecenia kliniki zarówno przez znajome, które wykonywały w niej tożsamy zabieg, oraz faktu, iż Doktor 20lat temu dokonywał plastyki ogromnej blizny pooperacyjnej (42szwy) na nodze mojej siostry- już wtedy był najlepszy w swoim fachu :) co z w tej chwili już własnego doświadczenia mogę potwierdzić i mimo, iż do kliniki miałam do pokonania 350km to nie żałuję. Od momentu konsultacji przedoperacyjnej do konsultacji po roku od zabiegu byłam pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i empatii Doktora, tak jak i personelu (w tym cudownej Pani Eli z recepcji :) ) czy finalnie samej kliniki.
Obecnie jestem na etapie rozważania powtórnej operacji powiększania piersi polegającej na włożeniu większych implantów i nie przewiduję innej możliwości, aniżeli przeprowadzić ją wyłącznie w Aesthetic Med :)
Panu doktorowi oraz całemu personelowi ogromnie dziękuję za fachowe i spełniająca moje wieloletnie marzenia przeprowadzenie operacji :)

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy