Powiększanie piersi - okrągłe implanty 420ml, 360ml HP pod mięsień w Aesthetic Med

Powiększanie piersi - okrągłe implanty 420ml, 360ml HP pod mięsień w Aesthetic Med

asylwetka

W lutym 2016 poddałam się zabiegowi powiększenia piersi implantami okrągłymi (420ml ,360ml HP) pod mięsień w klice Aesthetic Med w Szczecinie. Operował mnie DR Dmytrzak oraz Rami.
Na zabieg w Aesthetic Med zdecydowałam się z 2 powodów- polecenia kliniki zarówno przez znajome, które wykonywały w niej tożsamy zabieg, oraz faktu, iż Doktor 20lat temu dokonywał plastyki ogromnej blizny pooperacyjnej (42szwy) na nodze mojej siostry- już wtedy był najlepszy w swoim fachu :) co z w tej chwili już własnego doświadczenia mogę potwierdzić i mimo, iż do kliniki miałam do pokonania 350km to nie żałuję. Od momentu konsultacji przedoperacyjnej do konsultacji po roku od zabiegu byłam pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i empatii Doktora, tak jak i personelu (w tym cudownej Pani Eli z recepcji :) ) czy finalnie samej kliniki.
Obecnie jestem na etapie rozważania powtórnej operacji powiększania piersi polegającej na włożeniu większych implantów i nie przewiduję innej możliwości, aniżeli przeprowadzić ją wyłącznie w Aesthetic Med :)
Panu doktorowi oraz całemu personelowi ogromnie dziękuję za fachowe i spełniająca moje wieloletnie marzenia przeprowadzenie operacji :)

Opinia o lekarzu

dr n. med. Andrzej Dmytrzak
dr n. med. Andrzej Dmytrzak
Chirurgia Plastyczna, Szczecin
Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania
Więcej opinii na ten temat
Specjaliści w Twojej okolicy