Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

11 lip 2017 · Zaktualizowano: 10 paź 2023

Powiększanie piersi - okrągłe implanty 420ml, 360ml HP pod mięsień w Aesthetic Med

Warto
Średnia cena: 12.500 zł
80983

O lekarzu

Ocena:
Powiększanie piersi - okrągłe implanty 420ml, 360ml HP pod mięsień w Aesthetic Med

W lutym 2016 poddałam się zabiegowi powiększenia piersi implantami okrągłymi (420ml ,360ml HP) pod mięsień w klice Aesthetic Med w Szczecinie. Operował mnie DR Dmytrzak oraz Rami. Na zabieg w Aesthetic Med zdecydowałam się z 2 powodów- polecenia kliniki zarówno przez znajome, które wykonywały w niej tożsamy zabieg, oraz faktu, iż Doktor 20lat temu dokonywał plastyki ogromnej blizny pooperacyjnej (42szwy) na nodze mojej siostry- już wtedy był najlepszy w swoim fachu :) co z w tej chwili już własnego doświadczenia mogę potwierdzić i mimo, iż do kliniki miałam do pokonania 350km to nie żałuję. Od momentu konsultacji przedoperacyjnej do konsultacji po roku od zabiegu byłam pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i empatii Doktora, tak jak i personelu (w tym cudownej Pani Eli z recepcji :) ) czy finalnie samej kliniki. Obecnie jestem na etapie rozważania powtórnej operacji powiększania piersi polegającej na włożeniu większych implantów i nie przewiduję innej możliwości, aniżeli przeprowadzić ją wyłącznie w Aesthetic Med :) Panu doktorowi oraz całemu personelowi ogromnie dziękuję za fachowe i spełniająca moje wieloletnie marzenia przeprowadzenie operacji :)

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.