Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

0 komentarzy

zabieg refundowany(liposukcja)

Pacjent: Jolanta340535

Lublin

Wykonano przez lek. med. Bartosz Pułtorak w Tychy
lek. med. Bartosz Pułtorak

Leczenie nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu

Zgłoszone przez Jolanta340535. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

9 lut 2016 · Zaktualizowano: 2 paź 2023

: Mam 33 lat.Urodziłam trójkę dzieci dwa porody były naturalne a jeden cesarskie cięcie.Po każdym porodzie próba wrócenia do pierwotnej wagi z przed porodów kończyła się połowicznie .Przed pierwszą ciążą ważyłam 56 kg,w wieku 18 lat w tej chwili ważę 90 kg. Przez to że nie udaje mi się zrzucić kilogramów mam problemy z tarczycą, bardzo szybko się męczę,pojawia mi się obrzęk nóg ,mam nawet problemy ze schylaniem się np.założyć buta.W tej chwili wyglądam jak bym była znowu w ciąży od ostatniego porodu który był przez cesarskie cięcie w 2011 r. Chciałabym coś z tym zrobić ,a na zabiegi operacyjne mnie nie stać ,które są bardzo drogie. Chciałabym się dowiedzieć jak mogę się starać o zabieg (usunięcia tego nadmiaru który noszę ciągle na sobie,chodzi mi o brzuch i otyłość) proszę o jakąś odpowiedz ,żebym wiedziała czy mam jakieś szanse. Dziękuje.

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Gładkie nogi bez jedynego włoska
Jestem stałą pacjentką kliniki. Zaczęło sie od depilacji u kosmetologa - miałam ciemne włosy i efekty pojawiły sie bardzo szybko. Teraz jestem juz po serii zabiegów i czekam az latem bede mogła pokazać moje gładkie nogi :) Polecam
Polecam wszystkim którzy się wahają!
Z czystym sumieniem mogę polecić Dr Charazińskiego. Jestem 3 miesiące po zabiegu. Nosek wygląda bardzo naturalnie, nawet nie ma opuchlizny. Sam zabieg oraz okres rekonwalescencji całkowicie bezbolesne. Polecam wszystkim którzy się wahają!
Najlepsza na nastroje :)

Tak bardzo się bałam...mimo znieczulenia ogarniał mnie lęk. Jak bardzo będzie bolało i jak bardzo zmieni się moja twarz. Doktor Lidia swoim anielskim uśmiechem i słowami otuchy próbowała mnie uspokoić, a na koniec dorzuciła śmieszny gadżet :)...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Medycyny estetycznej