Liposukcja boczków Łódź - opinia dr Majcherczyk

Pat

Zdecydowałam się na zabieg liposukcji Body-Jet na boczki. Po wielu nieinwazyjnych zabiegach, braku reakcji na dietę i ćwiczenia, zdecydowałam się na liposukcję, jako ostateczność. Pani dr pomogła mi w odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości. Byłam doskonałym przykładem, że jedna okolica problemowa z nagromadzonym tłuszczem deformuje kształt sylwetki. Efekt jest rewelacyjny - juz po zabiegu rezultat był widoczny, pomimo opuchlizny. Teraz, na trzy tygodnie po zabiegu jestem już po kolejnej konsultacji oraz trzecim masażu, który jest niezbędny do tego, by tkanka dobrze się regenerowala, zeszły obrzęki, nie było zgrubień podskórnych - jestem bardzo zadowolona i mnie pamiętam odczuwany ból, bo rekompensuje to efekt.

Polecam zabieg tym osobom, które mają miejscowy problem z nagromadzonym tłuszczem. To nie jest zabieg prosty, bez regeneracji po. Owszem, można szybko wrócić do pracy, ale regeneracja skóry i warstw, które uległy zniszczeniu, by dostać się do tłuszczu, trwa kilkanaście tygodni. Warto o tym wiedzieć.

Dodam, że opisywanie zabiegów liposukcji ultradźwiękowej do efektu tej liposukcji, to mydlenie oczu. Tutaj jest precyzja, kształtowanie sylwetki, symetria, ale też ingerencja w ciało.

Moja liposukcja odbyła się w Dream-med i szczerze polecam. Polecam dr Marzenę, która pracuje z pielęgniarką Edytą. Była i jest dla mnie dostępna w razie pytań, konsultacja pomogła mi się zdecydować i przygotować do zabiegu i po nim. Miałam poczucie, że sam zabieg, choć długi (3h wraz z przygotowaniem) minął szybko, w stałym kontakcie o tym, co się dzieje. Doceniam ludzkie podejście do pacjanta i pełen profesjonalizm. Dziękuję Pani dr!

Pokazać komentarze2 Skryć komentarze2
Emka

Dzięki za Twoją opinię :)
Nie sądziłam, że zabieg liposukcji może trwać tak długo, 3 godziny to jednak sporo.
Ważne jest to co piszesz o regeneracji po liposukcji, wiele osób niestety nie zdaje sobie sprawy, że odsysanie tłuszczu nie jest żadnym zabiegiem "lunchowym" i przed wizytą u lekarza ma mylne wyobrażenia.
Jaka ilośc tłuszczu była odessana u Ciebie?
Czy masz może zdjęcia przed i po zabiegu, na którym widać efekty liposukcji?
Pozdrawiam ciepło!
Emka

Zobacz odpowiedź
Pat

U mnie było to łącznie 3,5 litra, na prawdę dużo!
Po wizycie kontrolnej na miesiąc po, umówiłam się z Pani dr na opublikowanie zdjęc przed i po, prawdopodobnie trafią na stronę Dream-med’u. Na kontroli tydzień po zabiegu, nie było warunkow do zdjec.

Bardzo dziękuję za szczerą opinię. Również…

Dr Marzena Majcherczyk-Skulimowska

Bardzo dziękuję za szczerą opinię. Również za jej rzetelność,co w przyszłości z pewnością pomoże innym pacjentom podjąć świadomą decyzję. Będę zaszczycona, jeżeli pozwoli mi Pani zamieścić swoje zdjęcia przed i po na mojej stronie.
Pozdrawiam serdecznie
Marzena Majcherczyk

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy