Metoda powiększania łydki( fasciotomia) - skuteczność, ryzyka, cena

cis
21 mar 2016 · Ostatnia odpowiedź: 25 mar 2016

Witam Mam pytanie odnośnie metody powiększania łydki( fasciotomia) kto wykonuje w Polsce i czy jest to skuteczne jakie ryzyko i koszty ?temat znaleziony w internecie niestety ta klinika tego nie wykonuje i w temacie się nie oriętuje Ciekawą metodą wspomagającą intensywne ćwiczenia jest fasciotomia – czyli podskórne przecięcie powięzi mięśniowej. Używając odpowiedniej techniki można wręcz bezbliznowo dokonać przecięcia powięzi, co w połączeniu z intensywnymi ćwiczeniami fizycznymi może spowodować uwypuklenie brzuśca mięśnia brzuchatego łydki i w efekcie poprawę konturu podudzia.

Reklama

odpowiedź (1)

Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Premium
Katowice · 25 mar 2016
Najlepsza odpowiedź
Witam serdecznie,
zabiegi korekcji łydek wykonuje u nas chirurg plastyk dr Zbigniew Mazan. Nie wykonujemy jednak zabiegu powiększenia łydki metodą " fasciotomia", Dr Mazan wybiera metody, które przynoszą najlepsze rezultaty.

Powiększanie łydek można prowadzić różnymi sposobami. W naszym Centrum modelujemy łydki implantami. Implanty łydek są zabiegiem dla osób szukających pomocy w zbalansowaniu różnicy pomiędzy górną i dolną partią nóg, w przypadku niesymetrycznej budowy obydwu łydek, w przypadku wystąpienia chorób, takich jak polio czy rozszczep kręgosłupa z deformacją stawów kończyn dolnych, a także w przypadku deformacji pourazowych.

Zapraszamy na konsultacje do dr Z. Mazana, podczas której zostaną udzielone odpowiedzi na wszelkie pytania.
Konsultacje odbywają się we wtorki i środy od 16:00 do 18:00.
Koszt konsultacji kształtuje się od 100 do 200 zł, a koszt zabiegu wynosi ok.12 000zł.
Cena operacji ustalana jest indywidualnie podczas wizyty konsultacyjnej z lekarzem operatorem.
W cenę zabiegu wliczone są 3 wizyty kontrolne.

Na chwilę obecną najbliższy termin, który mogę zaproponować to 27 kwiecień na godzinę 16.30.

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem ustalenia dokładnej daty i godziny konsultacji.


Pozdrawiam serdecznie,
Joanna Lewandowska

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Udziel porady