izab822692815

Witam serdecznie chciałabym się dowiedziec czy jest możliwość u was usunięcia tatuażu tak zwanej mgiełki typowo więzienny tatuaż na dolnej powiece na lininwodnej oka załączam zdiecie a jeśli jest możliwość to jaka cena Pozdrawiam serdecznie Wysłane z iPhone'a

grzegorz_poros313356

Chciałbym się pozbyć niechcianego tatuażu czy to boli i jakie koszty są usuwania takiego tatuaż około 25 cm kolor? tatuaż zrobiony cover-up ale nie udany nie spełnił moich oczekiwań.

magda653543

Posiadam tatuaż zrobiony ponad tydzień temu. Chce go usunac ze wzgledu na zly stan psychiczny po zroobieniu go Jestem zdecydowana na bardzo inwazyjne metodę.

kamil_24391640

Witam przesyłam Państwu 2 zdjęcie i chciałbym się dowiedzieć ile będzie kosztowało usuniecie tych dwóch tatuaży z jednej reki mam same kontury a z drugiej mam cały tatuaż poproszę o wycenę Z Góry Dziękuje Pozdrawiam Kamil

dominika123500357

Witam dwa dni temu podjęłam decyzje i postanowiłam sobie zafundować tatuaż. Efekt końcowy malunku nie spełnia moich oczekiwań. Pochodzę z Wrocławia. Czytam o wielu metodach osiągnięciach, zadowolonych pacjentach i jest to bezcenne oraz natknęłam się na mniej inwazyjną metodę a mam tu na myśli urządzenie NAJNOWSZEGO LASERA DISCOVERY PICO. Pragnę jak najszybciej pozbyć się tego uroczego cuda. Proszę o informację zwrotną w jakim odstępie czasowym mogę zacząć usuwać laserowo malunek? Czy miejsce w którym się znajduje tatuaż jest ciężkim miejscem usunięcia? Czy czas pozbycia się w tak krótkim czasie od powstania tatuaża jest bezpieczny? Czy muszę odczekać pewien okres zanim zgłoszę się celem pierwszych i kolejnych wizyt jeżeli tak to ile mogą one wynieść? Czy są Państwo udzielić mi informacji ile takich spotkań minimum musiałabym odbyć u Państwa orientacyjnie. Zdaje sobie sprawę, ze jest to bardzo indywidualna sprawa... Nadmienię, że tatuaż nie jest dziełem amatora tylko profesjonalnego studia . Bardzo proszę o informację czy po kilkunastu spotkaniach pozbędę się tatuażu raz na zawsze i nie będzie po nim śladu?

agusia_28383050

Dzień dobry, Piszę do Państwa e-meil, ponieważ mieszkam ok. 100 km od Lublina i zanim umówię się na wizytę chciałabym zasięgnąć opinii online. Szukam dobrej kliniki, która usunęłaby mi z pleców tatuaż a raczej to co z niego zostało. Czy jest możliwość usunięcia w Państwa Klinice tatuażu i blizny, która na tym tatuażu powstała po domowych próbach jego usunięcia? Ile mniej więcej potrzeba zabiegów do całkowitego usunięcia i tatuażu i blizny? I czy w ogóle Państwo podjęliby się tego? Bardzo proszę o odpowiedź. W załączniku przesyłam zdjęcia tego co chcę usunąć. Czy jest jakiś cień nadziei, że uda mi się to usunąć? Jaki byłby koszt jednego zabiegu?

anna349577

Witam! Chciałabym usunąć amatorski 15 letni tatuaż z mojego ramienia. Jaki byłby koszt jednego zabiegu usunięcia mojego tatuażu? Ilu zabiegom orientacyjnie musiałabym się poddać? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam!

bkuzma536583

Pani Doktor Diana Kupczyńska to jeden z trzech najlepszych doktorów jakich w swoim życiu spotkałam. Profesjonalna, konkretna, szczera i bardzo miła. Chociaż, że zabieg sprawia trochę bólu (ale to przecież normalne), to muszę przyznać, iż miło jest spędzić ten czas z Panią Doktor. Jeśli mam wątpliwości, pytania to wiem,że mogę śmiało zadzwonić, napisać maila. Zabiegi przebiegają bardzo sprawnie,a co najważniejsze już po pierwszym są widoczne efekty. Wiem, ze z pomocą Pani Doktor już niebawem tatuaż zniknie.

W klinice noviline miałem wykonywany zabieg - laserowe usuwanie tatuażu z całego przedramienia. Mimo obaw, które miałem przed zabiegiem efekt końcowy przerósł moje oczekiwania, jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką włożyła dr Magdalena Nowicka a także jej profesjonalnego podejścia. Szczerze mogę polecić zabiegi w klinice, gdyż dysponują nowoczesnym sprzętem, personel posiada odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Ponadto w gabinecie panuje przyjemna atmosfera. Tomasz z Giżycka

klaudia_n675983

Kiedy człowiek jest młody robi różne dziwne, niekoniecznie mądre rzeczy, których niestety potem żałuje. W liceum razem z przyjaciółką postanowiłyśmy sobie zafundować identyczne tatuaże. Co gorsze - na nadgarstku. Nie miałyśmy wcześniej z tym do czynienia - to miały być nasze pierwsze 'arcydzieła'. Tatuatora wybrałyśmy też spontanicznie, nie sprawdziłyśmy nawet jak wyglądają jego prace. Koniec końców obie skończyłyśmy z bohomazami na rękach. Chodziłam z nim kilka dobrych lat, aż przyszedł czas na szukanie pierwszej poważnej pracy. Wstydziłam się go bardzo, więc nawet w lecie nie było mowy o odkrytych rękach w biurze. Na szczęście moja przyjaciółka poszła po rozum do głowy, a ja w jej ślady - postanowiłyśmy usunąć tatuaże laserowo. Wybrałyśmy klinikę Dr Legrand i oddałyśmy się w ich ręce. Dziś po naszych 'symbolach przyjaźni' na szczęście nie ma ani śladu. Obie z tego powodu bardzo się cieszymy i nawet bez nich nadal jesteśmy nierozłączne. ;)