Dr Andrzej Kępa

Dr Andrzej Kępa

(9 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Sikorskiego 31, Świdnica, Dolnośląskie
Dr Andrzej Kępa
Dr Andrzej Kępa
(9 Opinii)·100% poleca

Informacje

Dr Andrzej Kępa jest lekarzem medycyny estetycznej z długoletnim stażem. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Należy do wielu prestiżowych stowarzyszeń. Jest członkiem: Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), American Academy of Aesthetic Medicine – AAAM (pol. Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej), World Society of Anti-Aging Medicine – WOSAAM (pol. Światowe Towarzystwo Medycyny Anti-Aging), Aesthetics International Association – AIA (pol. Międzynarodowe Towarzystwo Medycyny Estetycznej), International Association of Empirical Aesthetics – IAEA (pol. Międzynarodowe Towarzystwo Empirycznej Medycyny Estetycznej) oraz European College of Aesthetic Medicine and Surgery – ECAMS (pol. Europejski Związek Medycyny i Chirurgii Estetycznej). Pracuje we własnej klinice MedBeauty Aesthetic Clinic Kępa we Wrocławiu.

Dr Andrzej Kępa jest absolwentem warszawskiej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Medycyna estetyczna od wielu lat dominuje jego życie zawodowe, co sprawia, że obecnie jest specjalistą cenionym nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Europy. Swoje umiejętności doskonalił w czasie szkoleń i kursów organizowanych przez największe autorytety w tej dziedzinie. Nadal chętnie uczestniczy w sympozjach i konferencjach naukowych, gdzie poznaje najnowocześniejsze techniki zabiegowe. Często występuje w roli prelegenta i szkoleniowca.

Jego ogromną wiedzę i doskonałe umiejętności, a także wyśmienite podejście do pacjenta, potwierdzają nie tylko certyfikaty, ale także prestiżowe nagrody. W 2017 roku zdobył tytuł Najlepszego Lekarza Medycyny Estetycznej na Dolnym Śląsku, zajmując pierwsze miejsce w plebiscycie Dolnośląski Hipokrates 2017. Rok wcześniej zdobył nagrodę specjalną w Plebiscycie Gospodarczym Woman Face. W 2015 roku jego świdnicki oddział kliniki znalazł się wśród pięciu najlepszych klinik medycyny estetycznej w Polsce w rankingu Gala Beauty Stars.

Specjalizacje

Znakomity specjalista w zakresie małoinwazyjnych zabiegów odmładzających. W redukcji zmarszczek stosuje wypełniacze (toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, hydroksyapatyt wapnia), a także wykonuje niechirurgiczny lifting twarzy nićmi. W jego gabinecie możecie też poddać się mezoterapii oraz wykonać korektę kształtu powiek. Warto dodać, że jest twórcą wielu autorskich zabiegów, w tym lipolizy iniekcyjno-kawitacyjnej, wykonywanych w wielu krajach na świecie. To także ceniony ekspert laseroterapii. Z pomocą lasera wykonuje zabiegi ujędrniające skórę oraz pozwalające pozbyć się cellulitu. Usuwa też przebarwienia, blizny, rozstępy i inne niedoskonałości skóry. Specjalizuje się w laserowym usuwaniu tatuaży oraz znamion naczyniowych. Z lasera korzysta podczas wykonywania małoinwazyjnych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej – labioplastyki czy rewitalizacji pochwy.

Klinika

MedBeauty Aesthetic Clinic Kępa to nowoczesna i doskonale wyposażona placówka, w której każdy może zadbać o piękny wygląd. W ofercie kliniki znajdują się przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi anti-aging. Obok metod ostrzykiwania skóry, na uwagę zasługuje doskonałe zaplecze do laseroterapii pomocnej w terapiach odmładzających skóry i pozwalających przywrócić jej zdrowy wygląd. Warto dodać, że w czasie zabiegów kadra lekarska sięga wyłącznie po certyfikowane preparaty. Klinika, oprócz tego, że spełnia wszelkie światowe standardy bezpieczeństwa, zatrudnia doskonałych specjalistów czuwających nad bezpieczeństwem pacjentów i pozwalającym osiągnąć oczekiwane rezultaty zabiegów. W gabinetach zawsze panuje miła atmosfera. Specjaliści poświęcają pacjentom dużo czasu tak, aby zniwelować ich stres i zapewnić relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.

Lokalizacja

Dr Andrzej Kępa pracuje we własnej klinice MedBeauty Aesthetic Clinic Kępa we Wrocławiu.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Członkostwo:

  • Inne:
  • American Academy of Aesthetic Medicine
  • Inne:
  • American Academy of Aesthetic Medicine

Pierwsza wizyta gratis:

  • Tak

Opinie (9)

4.9
9 Opinii · 100% poleca
Wolumetria

Wolumetria, botox, powiększanie ust - doskonale wykonane zabiegi u dr Kępy

Liposukcja laserowa

Liposukcja laserowa z jednoczasowym przeszczepem tłuszczu w pośladki - mam talię osy i pupę jak brazylijska aktorka!

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (6)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Nici pdo na lysienie?
Odpowiedź specjalisty · 18 sie 2015

Witam,

Rzeczywiście od kilku lat stosuje się połączenie nici PDO z osoczem bogatopłytkowym lub komórkami macierzystymi w celu leczenia łysienia. W Polsce metoda ta nie jest jeszcze popularna, ale efekty przedstawione przez koreańskich lekarzy...

Czytaj więcej
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.