Leczenie żylaków i zaskakujące efekty. Spodziewałam się, że będzie dobrze, ale nie spodziewałam się, że 3 dni po zabiegu będę jeździć na rowerze, nie odczuwając właściwie żadnych dolegliwości. Jakbym w ogóle nie miała zabiegu. Doktor jest prawdziwym specem jeśli chodzi o żylaki. Ponadto jest bardzo bardzo sympatycznym człowiekiem.

Świetny lekarz i w końcu skuteczne leczenie. Wcześniej próbowałam gumkowania i krioterapii ale co jakiś czas problem wracał. Od dłuższego czasu po zabiegu klejenia hemoroidów u doktora mam spokój. Kto boryka się z podobnym problemem ten wie jaka jest to paskudna dolegliwość. Mam nadzieję, że może kilka osób dzięki mojemu doświadczeniu w końcu odnajdzie rozwiązanie swojego problemu. tego wszystkim życzę a doktorowi bardzo dziękuję.

Świetny specjalista z ogromną wiedzą. Konsultacja choć krótka była bardzo treściwa. Doktor bardzo obrazowo tłumaczy jak wygląda zabieg i czego się po nim można spodziewać. Trochę mnie uspokoił bo byłam początkowo przerażona jak czytałam informacje w internecie. Zabieg na dwie nogi trwał może godzinę. Także dużo krócej niż się spodziewałam. W pierwszej dobie po zabiegu wzięłam jedną tabletkę przeciwbólową ale później już nie było takiej potrzeby. To również mnie zaskoczyło bo spodziewałam się że ten proces dochodzenia do siebie po zabiegu będzie dużo dłuższy. Jestem zadowolona i cieszę się że zdecydowałam się od razu na dwie nogi. Mam to już z głowy. Polecam zarówno pana doktora jak i klinikę. Opieka pielęgniarska oraz panie z recepcji również cudowne.

Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu, wszystko przebiegło bezproblemowo, miałam zabieg od razu na dwie nogi. Po tylko mały ślad po wenflonie, żadnych wybroczyn, siniaków, już minęło prawie 3 tygodni i wszystko jest ok.

Miałem paskudne żylaki na obu nogach. Przez lata je zaniedbałem i żyły były grube i wystające. Miałem kwalifikację do chirurgicznego zabiegu ale naczytałem się wystarczająco na forach i stiwerdziłem że za żadne skarby nie dam się tak pociąć. Trafiłem do Rybaka przez znajomego, który 2 lata wcześniej leczył się u niego i do dziś jest zadowolony z efektów. Jestem 3 miesiace po zabiegu i dwóch kontrolach i jestem bardzo zadowolony. Jeszcze musimy zrobić jedną skleroterapię ale to już formalność. Polecam i doktora i klinikę i zabieg. Zadowolony pacjent

Do doktora trafiłam z polecenia innego lekarza. Miałam zdiagnozowaną poważną niewydolność jednej żyły. Wiedziałam że czeka mnie zabieg i nie ukrywam, że bałam się go panicznie. W rezultacie okazało się, że strach ma tylko wielkie oczy. Powiem nawet więcej, byłam totalnie zaskoczona, że to wszystko poszło tak sprawnie. Właściwie może 20 min i już było po zabiegu. Doktor jest prawdziwym magikiem, zabieg przeprowadza bardzo sprawnie, nic nie boli a jeszcze się nawet pośmialiśmy na sali zabiegowej. Ciesze się że trafiłam do niego. Zgadzam się z wszystkimi moimi przedmówcami, ale zachęcam by przekonać się osobiście. A doktora serdecznie pozdrawiam

W marcu byłem u doktora Kowalczewskiego na konsultacji, bo miałem żylaki. Dr Kowalczewski zaproponował usunięcie żylaków laserem i parą wodną. O obu metodach wszystko mi powiedział, nawet dostałem cały opis zabiegu do domu żebym na spokojnie sie przygotował i przeczytał. O żylakach już nie pamiętam, wszystkim polecam dr Kowalczewskiego.

Dzień dobry. Polecam dr Michała Kowlczewskiego, wspaniały człowiek i niezwykły fachowiec. Jestem po usunięciu żylaków. Nogi mnie nie bolą, mogę już zapomnieć o obrzękach. Dodatkowo dr Kowalczewski usuną wszystkie pajączki, które nie wyglądały estetycznie. Polecam Klinikę Ars Estetice za profesjonalne podejście do pacjentów.

Jestem pod olbrzymim wrażeniem doktora Rybaka. Jestem pielęgniarką i na co dzień współpracuję również z zespołem chirurgów naczyniowych. To co reprezentuje Pan doktor Rybak w tak młodym wieku jest niespotykane, a wiem, bo sama podjęłam się u niego leczenia żylaków. Z ogromnym szacunkiem podchodzę do wiedzy i sprawności doktora. Myślę, że jest to jeden z prawdziwych ekspertów w swoim fachu.

Sam zabieg wspominam bardzo dobrze choć potwornie się go obawiałam. Właściwie nie odczuwałam żadnych dolegliwości. Atmosfera bardzo sympatyczna. Opieka również. Całość leczenia u doktora Rybaka oceniam bardzo dobrze i z efektów jestem bardzo zadowolona.

Do doktora trafiłem, ponieważ mój zawód wymaga dość dużej sprawności fizycznej a w ostatnich latach czułem, że po wysiłku nogi mi mrowiły. Okazało się że jest niewydolność żylną na obu nogach. Na szczęście jeszcze w nie zaawansowanym stopniu dlatego samo leczenie wspominam dość dobrze. Bardzo szybko wróciłem do aktywności fizycznej i nie miałem żadnych problemów z dolegliwościami po zabiegu. Rekomenduje doktora ponieważ usługa była zgodna z ustaleniami. Plusem są bezpłatne kontrole. Choć do Wrocławia mam spory kawałek to uważam że jakość ma swoją wartość.

leczyłem dwie nogi u doktora. Zabieg właściwie bezbolesny, kilka dni po odczuwałem lekki ból ale nie było konieczności przyjmowania leków. Po miesiącu w ogóle nie pamiętam, że miałem zabieg. A dodam, że żylaki były sporę. Jestem bardzo zadowolony z leczenia.

Do doktora skierowany zostałem przez innego lekarza, który nie chciał się podjąć leczenia, bo uznał, że właściwie to tylko czeka mnie operacja. Ja jej chciałem uniknąć. Doktor Rybak zaproponował parę wodną i okazało się że właściwie bez bólu i problemów z rekonwalescencją problem udało się usunąć. Sam zabieg w porządku. Dzień po noga nieco mnie pobolewała ale obyło się bez proszków. Kontrole są bezpłatne a to duży plus.

Bardzo fajne podejście do pacjenta :) Doktor w zrozumiały sposób tłumaczy nie tylko na czym polega choroba żylakowa ale omawia dokładnie przebieg leczenia. Porównanie układu żylnego do hydrauliki jest BOMBA :) Zabieg wspominam bardzo dobrze więc teraz muszę męża namówić na przegląd.