Klinika dr Osadowska

(7) 100% poleca
Poznań
Cena od: 590 zł do 4.500 zł
Klinika dr Osadowska posiada trzy placówki: w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. Specjalizuje się w modelowaniu sylwetki oraz kompleksowej poprawie wyglądu ciała i twarzy. To wyjątkowe miejsce, które oferuje swoje usługi między innymi modelkom. Klinika dr Osadowska specjalizuje się w modelowaniu sylwetki wybranymi metodami. Wśród nich znalazła się liposukcja, czyli usuwanie tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. W klinice stosowana... (usuwanie żylaków Poznań)

Dr Ilona Osadowska

(3) 100% poleca
Poznań
Cena od: 590 zł do 4.500 zł
Lek. med. Ilona Osadowska jest chirurgiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w niechirurgicznych zabiegach odmładzających oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jest założycielem i członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Prowadzi sieć klinik Dr Osadowska, znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie oraz Warszawie.Ekspertka w dziedzinie małoinwazyjnych metod... (usuwanie żylaków Poznań)

MEDTIME dr Agnieszka Gray & dr Jacek Olejniczak

Brak rekomendacji
Poznań
MEDTIME to miejsce na mapie Poznania skierowane do osób ze schorzeniami skóry, które pragną skorygować jej niedoskonałości oraz spowolnić oznaki starzenia. Lekarze ośrodka znani są z dużej wiedzy i doświadczenia w nowoczesnych zabiegach medycyny estetycznej, dzięki czemu są w stanie zaspokoić nawet największe wymagania pacjentów. W ofercie MEDTIME znajduje się szereg zabiegów przeprowadzanych niemal na każdej partii ciała. W zakresie dermatologii... (usuwanie żylaków Poznań)

lek. med. Bartłomiej Kuczyński

Brak rekomendacji
Poznań
Lek med. Bartłomiej Kuczyński to niekwestionowany ekspert w zakresie medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej. Prowadzi swoją Indywidualną Praktykę Lekarską Bartłomiej Kuczyński, której siedziba mieści się w Poznaniu.Jako specjalista chirurgii ogólnej wykonuje zabiegi tzw. dużej chirurgii (leczenie przepukliny, czy też żylaków) oraz tzw. chirurgii małej (między innymi usuwanie znamion naskórnych, tłuszczaków, kaszaków, leczenie wrastających paznokci)... (usuwanie żylaków Poznań)

SOLUMED Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii

(3) 100% poleca
Poznań
Cena od: 3.000 zł do 5.000 zł
Profesjonalizm i doświadczenie najlepszych lekarzy specjalistów, a także w pełni bezpieczne, najnowsze technologie potwierdzone skutecznością – oto filary, na których opiera się klinika SOLUMED. Doświadczeni eksperci oferują usługi w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej oraz naczyniowej.  Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii znajduje się w Poznaniu.Wiodącą dziedziną medycyny, w której specjalizuje... (usuwanie żylaków Poznań)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Sam zabieg wspominam bardzo dobrze choć potwornie się go obawiałam. Właściwie nie odczuwałam żadnych dolegliwości. Atmosfera bardzo sympatyczna. Opieka również. Całość leczenia u doktora Rybaka oceniam bardzo dobrze i z efektów jestem bardzo zadowolona.

Cieszę się, że trafiłam w końcu na naprawdę kompetentnego lekarza. To prawdziwy pasjonat i osobiście to najbardziej cenię, ponieważ jeśli lekarzowi równie mocno zależy na efektach co pacjentce, to jest to zupełnie nowa jakość w leczeniu. Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem, który odradził mi zabieg, choć mógł na tym zarobić. Zasugerował inne rozwiązanie i to była bardzo dobra decyzja. Miałam połączone metody leczenia naczynek - jednoczasowo!!! Pierwszy raz się z tym spotkałam, bo zwykle czytałam że muszą być odstępy. Doktor zastosował nową metodę, o której mi w dość ciekawy sposób poopowiadał. Nie wiem jak Państwo, ale ja do takich specjalistów mam właśnie zaufanie. Polecam